Uber موافق به خرید مواد غذایی-خدمات تحویل Postmates برای $2.65 میلیارد دلار در سهام

دارا Khosrowshahi, مدیر ارشد اجرایی از بارگذاری Technologies, Inc. گوش تخصصي در بلومبرگ جهانی انجمن کسب و کار

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399

دارا Khosrowshahi, مدیر ارشد اجرایی از بارگذاری Technologies, Inc. گوش تخصصي در بلومبرگ جهانی انجمن کسب و کار در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه, سپتامبر. 26, 2018.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

Uber به خرید مواد غذایی-خدمات تحویل Postmates برای $2.65 میلیارد دلار سهام این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

معامله به ارمغان می آورد با هم چهارم-متحده بزرگترین خدمات تحویل مواد غذایی با بارگذاری می خورد که مسیرهای پیاده روی تنها DoorDash در سهم بازار با توجه به اندازه گیری دوم و ادیسون روند. این شرکت گفت: در حال بارگذاری در نظر دارد برای حفظ Postmates برنامه در حال اجرا به طور جداگانه "با حمایت بیشتر کارآمد ترکیب های تجاری و شبکه های تحویل."

Uber که قبلا در حال اجرا برای خرید رقیب خدمات تحویل مواد غذایی GrubHub, اما مذاکرات شکست به عنوان شرکت نمی تواند توافق بر شکستن هزینه و سوار-شرکت های بزرگ نا امید با آنچه از آن به عنوان تاخیر انداختن تاکتیک CNBC قبلا گزارش شده است. GrubHub به جای فروش به اروپا خدمات تحویل مواد غذایی JustEatTakeaway در اوایل ماه ژوئن است.

Uber بانکی در تحویل مواد غذایی برای کمک به حفظ کسب و کار خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تقاضا برای سوار-های غوطه ور است. در آن درآمدی تماس بارگذاری گفت ناخالص رزرو درآمد خود را برای سواری بخش پایین بود 80% در ماه آوریل سال جاری در حالی که ناخالص رزرو درآمد در خورد بود تا بیش از 50 درصد در طول دوره.

Postmates تا به حال موفقیت در خاص مناطق شهری لس آنجلس و میامی است اما تلاش برای رقابت در سراسر کشور در برابر DoorDash, GrubHub و بارگذاری می خورد. حتی با Postmates حال بارگذاری خواهد شد هنوز هم دنباله DoorDash در تحویل مواد غذایی سهم بازار با توجه به ادیسون روند. که باید با کمک ایالات متحده تنظیم کننده که ممکن است تحت فشار قرار دادند در حال بارگذاری-GrubHub tie-up, اما می تواند احتمال بیشتری برای پذیرفتن Uber-Postmates معامله است.

Postmates برخاستیم ظ محرمانه برای یک IPO در فوریه 2019 اما تاخیر در ارائه خود را بعد از آن سال در میان بدتر شدن شرایط بازار و رقابت سختی با توجه به Recode.

Postmates نیز شده بود با توجه به شروع مجدد IPO روند و همچنین به عنوان یک پیشنهاد از یک هدف خاص اکتساب شرکت (SPAC) — در اصل یک شرکت شل وجود دارد که صرفا به یک شرکت دیگر در مکان های عمومی, CNBC قبلا گزارش شده است. سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت به ارزش 2.4 میلیارد دلار در آخرین آن جمع آوری کمک های دور در سپتامبر رویترز گفت.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تماشا کنید: Uber برای خرید مواد غذایی-خدمات تحویل Postmates در $2.65 میلیارد همه سهام معاملهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب