حکم دیوان عالی فدرال اجازه می دهد تا اعدام برای ادامه

اعضای رسانه های خبری جمع آوری خارج از دادگاه عالی ایالات متحده که در آن قضات روشن ساخته است که یک رئیس جمهور ن

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399

اعضای رسانه های خبری جمع آوری خارج از دادگاه عالی ایالات متحده که در آن قضات روشن ساخته است که یک رئیس جمهور نمی تواند فرار از تحقیقات جنایی حاکم است که یک دادستان در شهر نیویورک می تواند به دست آوردن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی از جمله اظهارنامه مالیاتی در واشنگتن 9 ژوئیه سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که روز سه شنبه برای اولین فدرال اعدامها در 17 سال می تواند ادامه واژگون شدن یک دستور مسدود کردن آنها را به منظور اجازه می دهد چالش های قانونی به دولت کشنده تزریق پروتکل ادامه خواهد داد.

قاضی تانیا Chutkan ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن بود در روز دوشنبه دستور داد که وزارت دادگستری به تاخیر چهار اعدام های برنامه ریزی شده برای ماه های ژوئیه و اوت.

Chutkan منظور صادر شد کمتر از هفت ساعت قبل از اعدام از Daniel Lee شد با توجه به محل در ترر هوت ایندیانا. سفارش بعد از تأیید توسط ایالات متحده دادگاه تجدید نظر.

"شاکیان در این مورد ساخته شده است نشان نیاز به توجیه آخرین لحظه مداخله توسط یک دادگاه فدرال. آخرین لحظه باقی می ماند مانند صادر شده است که این صبح باید شدید استثنا و نه هنجار" دادگاه عالی گفت.

"دولت تولید رقابت شهادت متخصص از خود نشان می دهد که هر ادم ریوی رخ می دهد تنها پس از زندانی مرده است و یا ارائه شده است به طور کامل insensate," دادگاه اضافه شده است.

مقامات آماده برای حرکت به جلو با لی اعدام در ساعت 4 صبح به وقت شرق آمریکا (0800 به وقت تهران) روز سه شنبه پس از دادگاه عالی تصمیم اسناد ثبت شده در دادگاه منطقه ای در واشنگتن توسط لی وکلا نشان داد.

"با توجه به قریب الوقوع و آسیب های جبران ناپذیر است که او چهره لی با احترام درخواست که دادگاه بلافاصله پس از صدور حکم در انتظار مکمل ادعا می کنند و حرکت برای دستور مقدماتی," وکلای او گفت:.

رویترز نمی تواند تایید اگر اعدام صورت گرفت در ساعت 4 صبح به وقت شرق آمریکا. وزارت دادگستری ایالات متحده بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دادستان کل ویلیام بر اعلام کرده بود در ماه ژوئیه گذشته که وزارت دادگستری خواهد سر انجام اعدام برخی از 62 زندانیان در فدرال محکوم به اعدام.

او در اصل برنامه ریزی شده پنج اعدام برای ماه دسامبر گذشته اما دستور داده شد برای به تاخیر انداختن آنها توسط Chutkan در حالی که طولانی مدت در پرونده های حقوقی به چالش کشیدن دولت کشنده-پروتکل تزریق شده است.

یک دادگاه تجدید نظر لغو شد که دستور در مارس و Barr اعلام جدید اعدام خرما برای ماه های ژوئیه و اوت از چهار زندانی, همه مردان به جرم قتل کودکان: Lee, Wesley Purkey داستین Honken و کیت نلسون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net