ایالات متحده-چین در تضاد باعث می شود بازارهای ‘لرزه اروپا و امارات متحده عربی وزیر

امارات متحده عربی است که نه تنها در آن نگرانی در مورد “خصمانه و تقابل” میان ایالات متحده و چین در خلیج فارس کشور وزیر دولت در امور خارجه گفت: CNBC چهارشنبه.

“هر بار که ما شاهد رویارویی میان واشنگتن و پکن بازار در واقع لرزه” انور Gargash گفت CNBC هدلی قمار در ابوظبی.

“و من به وضوح می گویند که رقابت بین این دو غول را ادامه خواهد داد و تا حد معینی از آن خواهد شد ، اما من فکر می کنم ما باید یک علاقه است که این رقابت دقیقتر و آن را در همان زمان نمی لرزش آنچه که در حال حاضر بسیار ضعیف سیستم بین المللی.”

گفتگو پوشا جغرافیای سیاسی, اقتصاد جهانی و مبارزه با کروناویروس صورت گرفت در مقابل افت مداوم تنش بین دو کشور اقتصاد است. دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سرزنش چین برای گسترش coronavirus که پکن به زور را رد کرد.

به عنوان ایالات متحده آمریکا رویکرد خود در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و ضد چین و بلاغت از بخش هایی از واشنگتن رشد بلندتر زحمت-مذاکره معامله تجاری بین دو قدرت آویزان در تعادل می باشد.

فقط در دوشنبه آتی سهام ایالات متحده کاهش یافت و در پشت یک فاکس نیوز گزارش که به نقل از کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: تجارت چین معامله شد “بیش از.” ناوارو بعد محروم ساخت این بیانیه و گفت: کلمات خارج از متن گرفته شد و اضافه کرد که فاز یک معامله تجاری دست نخورده باقی می ماند. بازارهای جبران ضرر و زیان خود را در آن اخبار است.

“من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان” ناوارو گفت: در بیانیه ای که روز نشان می دهد که در حالی که ایران ممکن است شکسته شود اعتماد بود.

بعد در دوشنبه تهمت پرسیدم چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!”

متزلزل دولت ایالات متحده-روابط چین باقی می ماند یک نقطه نگرانی برای امارات متحده عربی که دارای روابط قوی با هر دو کشور: طولانی-برگزار نظامی و دیپلماتیک اتحاد با ایالات متحده و همچنین به عنوان یک رشد روابط اقتصادی با چین که در سال 2016 شد جهان بالا سرمایه گذار در خاورمیانه است.

تجارت بین ایالات متحده و چین از اهمیت زیادی برای اقتصاد جهانی از بین المللی زنجیره تامین و رشد اقتصادی به هزینه های کالاهای اساسی.

“من می گویند که امارات متحده عربی را با نگرانی بیش از این دشمن رویارویی جهانی نگرانی است. و ما نه تنها در اینجا” Gargash گفت.

“تقریبا همه بزرگ مالی, سرمایه گذاری و روابط تجاری با چین است. مانند بسیاری از کشورهای جهان, همه ما می دانیم که آمریکا دارای بزرگترین شبکه ای از متحدان در جهان است و از نظر ما خودمان را متحد مهم ایالات متحده است. بنابراین به وضوح می بینیم این رویارویی و این نگرانی ما است. ما می خواهم برای دیدن بیشتر رابطه همکاری بین واشنگتن و پکن است.”

اما وزیر هوشیار بود در مورد چالش های پیش رو.

“ما باید به تعادل و مدیریت آن بسیار دشوار است. من می خواهم بگویم در حال حاضر شاید ما در حال مدیریت — مانند بسیاری از کشورهای دیگر اما بیشتر و بیشتر ما در آن نگاه کنید و ببینید این خواهد بود که یک عمده, عمده مسئله است.”

اقتصاددانان نمی بینید آمریکا و چین از رسیدن به فاز دو از معامله تجارت در هر زمان به زودی و هشدار داده اند که ادامه تنش ها و تعرفه تهدیدات می تواند کاری بسیار مورد نیاز بهبود اقتصادی از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

فاز یک این قرارداد امضا شد و در ماه ژانویه توقف جنگ تجاری که خشمگین شده بود برای بیش از یک سال است. اما حتی است که می تواند سقوط از هم جدا اگر روابط را بدتر کند در ماه های آینده کارشناسان هشدار داده اند.

Gargash است که به خوبی از این امر آگاه و تاثیر بالقوه آن در امارات متحده عربی که قوی روابط تجاری با دو کشور که از ارز ثابت به دلار ایالات متحده است.

“این یک عمل متعادل اکثریت (از) کشورهای جهان باید برای مقابله با,” او گفت:. “و ما امیدواریم که وجود دارد این است که یک ثبات خاصی در این رابطه مهم بین واشنگتن و پکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im