Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمریکا بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش سابق FDA آمریکا

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر کشور, دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC پنج شنبه به عنوان

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر کشور, دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC پنج شنبه به عنوان متحده فشار رو به جلو با برنامه های بازگشایی اقتصاد و تظاهرات توده ای سابق این کشور است. که می تواند تبدیل به یک مشکل در زمانی که بیمارستان ها در سراسر کشور شروع به پر کردن با آنفولانزا بیماران. به عنوان دو بیماری همزمان سیستم های بهداشتی در خطر تبدیل شدن به تیره و تار.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 6.53 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 386,392
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.85 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 107,175

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کازینو در لاس وگاس بازگشایی با اقدامات ایمنی

10:20 p. m. و — لاس وگاس قمار باز با D و دروازه طلایی پرتاب باز کردن درهای خود را درست پس از نیمه شب. نمایندگی مجاز و فروش با پوشیدن ماسک; ضد عفونی کننده دست است که به طور گسترده ای در دسترس; مهمانان و کارگران با داشتن درجه حرارت خود را چک کنید.

استیو تپه جمهور و COO از کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان گفت: تقاضا بسیار قوی با شهر کلی اشغال در 20 ٪ در وجود تعدادی از استراحتگاه باقی مانده بسته شده است.

MGM استراحتگاه دربسته در محیط آن اشغال هتل در 30 درصد اما رزرو در آمد به گونهای که این تصمیم به باز کردن MGM بزرگ, در علاوه بر این به Bellagio و, New York, New York. Bellagio fountains شروع خواهد شد تا دوباره در ساعت 9:30 صبح زمان اقیانوس آرام.

در حالی که بسیاری از کسب و کار است که از گردشگران که می توانید درایو به لاس وگاس McCarren فرودگاه بین المللی گفت: CNBC آن را می بیند بین 2000 و 6000 بیشتر صندلی هواپیما برنامه ریزی شده برای این آخر هفته در مقایسه با اواسط ماه مه.

گروه کسب و کار نیز به نظر می رسد در واکنش با لوازم الکترونیکی مصرفی نمایش تایید ژانویه آن سال 2021 کنفرانس.

"ما جالب, بزرگترین کتاب کنوانسیون در تاریخ ما برای 12 ماه آینده آنها شروع به در حال حاضر. و نسبت به پایان ماه اوت ما امیدوار هستیم که در برخی از راه های ما می توانید شروع به در آوردن کنوانسیون بازگشت به شهر" هیل گفت. —Contessa Brewer

CDC ارشاد در برابر جرم حمل و نقل جرقه نگرانی بیش از تراکم کربن تولید گازهای گلخانه ای افزایش

صبح زود ترافیک در خطوط عازم شمال ایالتی 93 در بوستون در مارس 19 سال 2020 است. رژیم صهیونیستی. بیکر اعلام کرد فاز اول بازگشایی در 18 مه از جمله اجازه دادن به تولید و ساخت و ساز به.

F. Craig واکر | بوستون گلوب | گتی ایماژ

9:53 p. m. و — مراکز کنترل بیماری و پیشگیری توصیه های جدید برای بازگشت به کار را برانگیخته و برخی از واکنش و نگرانی غیر قابل تحمل ازدحام و افزایش انتشار کربن از وسایل نقلیه هنگامی که مردم پشت در دفتر.

این هنوز روشن نیست که چه رفت و آمد را مانند که بیشتر مردم بازگشت به دفاتر طول coronavirus همه گیر وجود دارد اما در حال حاضر نشانه هایی که مردم در حال تبدیل به رانندگی اتومبیل به جای استفاده از توده های حمل و نقل.

"ترویج خصوصی وسیله نقلیه استفاده به عنوان بهداشت عمومی استراتژی است مانند تجویز قند برای کاهش پوسیدگی دندان گفت: دانشگاه بریتیش کلمبیا برنامه ریزی شهری و بهداشت عمومی پروفسور لارنس فرانک.

"سطح خودرو وابستگی ایجاد بناهای شهری است که علت اصلی [کربن] تولید گازهای گلخانه ای و تغییرات آب و هوایی است که مسلما حتی بزرگتر تهدید به زندگی" فرانک گفت. —اما Newburger

بزرگترین متحده صاحب مال Simon Property شکایت فاصله بیش از قلم اجاره

خریداران صعود و فرود پله برقی در کینگ آاف پروسیا بازار متعلق به Simon Property Group, ایالت متحده بزرگترین خرده فروشی, خرید فضا در فهرست شاهان پروس, Pennsylvania.

علامت Makela | ایسنا

9:43 p. m. و — عمده ایالات متحده صاحب مال Simon Property Group شکایت کرد خرده فروشی پوشاک Gap برای پرداخت اجاره برجسته نصب تنش بین موجر و مستاجر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سیمون درخواست دادگاه به منظور شکاف به پرداخت تا $66 میلیون, در علاوه بر این به آینده پرداخت اجاره بها با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل در دلاور امور خارجه در اوایل این هفته.

بسیاری از شرکت ها یا قلم پرداخت اجاره و یا پرداخت کمتر اجاره به عنوان فروشگاه خود مجبور شدند به طور موقت تعطیل در طول بحران. اما مدیر عامل شرکت سیمون دیوید سیمون قبلا گفت: "خط پایین این است که ما یک قرارداد و ما انتظار برای دریافت پرداخت می شود."

کارشناسان املاک و مستغلات باید گفت آنها بیشتر انتظار دادخواهی به امدن. فاصله تنظیم شده است به گزارش درآمد سه ماهه پس از زنگ پنج شنبه. —توماس لورن

سهام لغزش به عنوان مدعیان افزایش بیشتر از حد انتظار

9:37 a. m. و — سهام اندکی کاهش یافت به عنوان وزارت کار گفت: 1.877 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. میانگین صنعتی داو جونز معامله 88 امتیاز پایین تر و یا 0.3%. S&P 500 نیز با کاهش 0.4% در حالی که نزدک کامپوزیت تضعیف 0.3%.

جزئیات بازار سهام فعالیت به روز رسانی از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

نمایش موارد گزارش شده توسط منطقه

خطوط هوایی آمریکا به نظر می رسد به پرواز 55 درصد از پروازهای برنامه ریزی شده در ماه جولای

مسافران هیئت مدیره خطوط هوایی آمریکا پرواز به شارلوت کارولینای شمالی در San Diego International Airport, on May 20, 2020 در سن دیگو, کالیفرنیا.

سندی Huffaker | گتی ایماژ

9:12 p. m. و — خطوط هوایی آمریکا تنظیم شده است به پرواز 55 درصد از آن برنامه ریزی پروازهای داخلی در ماه جولای آن را به عنوان دیده می شود افزایش مداوم مسافران پس از نگرانی های پیمانکاری یا پخش Covid-19 کاهش سفر. در ماه مه شرکت هواپیمایی پرواز 20 درصد از آن برنامه از یک سال پیش از آن.

آمریکا از به طور متوسط 32,154 مسافر در روز در ماه آوریل به 78,178 مسافران در سه هفته اول ماه مه. شرکت هواپیمایی نیز به طور متوسط 110,330 مسافران – بیش از سه برابر این تعداد در یک روز عادی در مارس – آوریل 24 مارس 29.

آمریکا بازگرداندن سرویس در سرعت سریع تر از ایالات هواپیمایی که پرواز یک چهارم از دعوا که آن را در مارس 2019.

OAG که آهنگ های صنعت هواپیمایی و پرواز برنامه می گوید: چهار تا از بزرگترین ایالات متحده حامل — متحده آمریکا, دلتا و جنوب غرب — در حال تقویت خود در ماه ژوئن برنامه 27 درصد از ممکن است هر چند بسیاری از این افزایش ناشی از اضافی پروازهای داخلی.

به گفته اداره امنیت حمل و نقل تعدادی از مسافران و خدمه هواپیمایی اعضا به نمایش در ایالات متحده فرودگاه پایین است بیش از 85 درصد از سال قبل است. —الکس Harring

یکی دیگر از 1.877 میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری

8:30 p. m. و — یکی دیگر از 1.877 میلیون آمریکایی ظ مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته با توجه به آمار منتشر شده از وزارت کار به عنوان coronavirus خاموش شدن ناگهانی در ادامه به همسترینگ اشتغال است.

در ادامه ادعا می کند یا کسانی که در زمینه بیکاری برای حداقل دو هفته بالغ بر 21.5 میلیون اندکی تیک بالاتر از دوره های قبلی است. هفته گذشته گزارش وزارت کار نشان داد در ادامه ادعا می کند کاهش برای اولین بار از اقتصاد توقیف. جزئیات بیشتر در ایالات متحده اشتغال از CNBC Jeff Cox. —سارا سالیناس

بانک مرکزی اروپا و یو پی اس همه گیر برای خرید اوراق قرضه

بانک مرکزی اروپا (ECB) رئیس جمهور کریستین لاگارد آدرس یک کنفرانس خبری در نتیجه نشست خود در فرانکفورت آلمان 23 ژانویه 2020.

رالف Orlowski | ایسنا

8:07 a. m. و — بانک مرکزی اروپا اعلام کرد از آن خواهد شد تا خود را برای خرید اوراق قرضه از طریق همه گیر اضطراری خرید برنامه توسط 600 میلیارد یورو ($672 میلیارد دلار). که در بالای 750 میلیارد یورو در اوراق قرضه دولتی اعلام کرد در ماه مارس است.

بانک مرکزی نیز گسترش بحران خرید اوراق قرضه برنامه پیش از این مجموعه به پایان می رسد در پایان سال و تا ژوئن 2021. ادامه مطلب بانک مرکزی اروپا اعلام از CNBC سیلویا عمرو. —سارا سالیناس

بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش, دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

7:00 p. m. و — بستری شدن در بیمارستان با توجه به کروناویروس در حال افزایش در سراسر کشور سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

او افزود که بستری شدن در بیمارستان هستند "عقب مانده شاخص" است که نشان دهنده عفونت رخ داده است که هفته پیش "اما بیشتر هدف" از موارد تشخیص داده شده که به چه مقدار تست در حال انجام است.

"در واقع آنها در حال رفتن گفت:" از بستری شدن در بیمارستان در CNBC "Squawk Box." "آریزونا آمار 1,000 بستری شدن در بیمارستان دیروز. فلوریدا آمار تعداد بالا از بستری شدن در بیمارستان. آنها بیش از حدود 1400 موارد کمترین تعداد از آوریل 17. ما شاهد بستری شدن در بیمارستان در تنسی, در, تگزاس, در, گرجستان, در, North Carolina, مینه سوتا, بدیهی است."

او افزود که بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در ویسکانسین و اوهایو نیز هست.

"ما در حال رفتن به سقوط با تعداد زیادی از عفونت در این کشور است." "این را به ایجاد خطر برای پاییز و زمستان." —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

Ftse100 مجموعه برای 'گسترده' تجدید سازمان با توجه به بحران ویروس

اعضای رسانه ها در جمع آوری الماس شاهزاده کشتی کروز عمل کارناوال شرکت لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن در روز جمعه, فوریه. 7, 2020.

Toru Hanai | بلومبرگ گتی ایماژ

6:56 p. m. و — بودجه شرکت هواپیمایی easyJet و کروز اپراتور کارناوال در میان بزرگترین نامها مجموعه به رها کردن از بریتانیا آبی تراشه FTSE 100 index در سراسر جهان با خاموش شدن ناگهانی ضروری coronavirus همه گیر ravaging سفر سهام.

پس از یک بررسی سه ماهه با ارائه شاخص FTSE راسل گاز بریتانیا صاحب Centrica و مهندسی شرکت Meggitt نیز تنزل به FTSE 250 در تجدید سازمان یک متخصص به نام "یکی از مهمترین و گسترده" در صفحه اول ،

چهار خالی لکه های گرفته خواهد شد توسط شرکت قمار GVC Holdings, نرم افزار کامپیوتر شرکت ایست تعمیرات اضطراری ارائه دهنده Homeserve و چند ملیتی خرده فروش مرغ ماهیخوار. —الیوت اسمیت

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: LVMH می گوید تیفانی معامله بودن در نگاه; مکزیک روزانه مرگ و میر بیش از ایالات متحده'tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن