ایالات متحده در حال حاضر در 100,000 جدید کروناویروس موارد بعد از آن فقط تست همه آنها را سابق FDA کمیسر Gottlieb می گوید

ایالات متحده هنوز هم نیست تست مردم به اندازه کافی برای coronavirus به خصوص که شیوع تسریع در بسیاری از کشورهای

توسط ELEMENTORSITE در 11 تیر 1399

ایالات متحده هنوز هم نیست تست مردم به اندازه کافی برای coronavirus به خصوص که شیوع تسریع در بسیاری از کشورهای سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز چهارشنبه.

آمریکا تلاش کرده است به رول کردن سریع و موثر تست تشخیصی پس از آغاز شیوع زمانی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری حمل معیوب کیت های آزمایش به مقامات بهداشتی دولت. هنگامی که شرکت های تشخیصی مانند LabCorp و تلاش شروع به ساخت آزمون خود را تیره و تار زنجیره تامین ناشی از تاخیر بیشتر.

تا پایان مارس زمانی که coronavirus تا به حال آلوده بیش از یک میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا کشور آزمایش شده بود فقط بیش از 6.3 میلیون نفر یا تقریبا 2% از جمعیت با توجه به داده های جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه. ایالات متحده در حال حاضر در حال اجرا بیش از 500,000 Covid-19 آزمون در روز, اما این هنوز کافی نیست, او گفت:.

"مشکل این است که حتی اگر ما یک مقدار زیادی از تست ما به خوبی بیش از 500,000 آزمون در روز و که رفتن به ادامه رشد ما در حال رفتن به کوتاه در آزمون در مکان های که در آن وجود دارد شیوع" گوتلیب گفت: در CNBC "Squawk Box." "ایالات تگزاس و فلوریدا آنها در حال سقوط به پشت در تست در حال حاضر به دلیل تست نیست به طور مساوی توزیع شده در سراسر کشور است."

گوتلیب نظرات آمده پس از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci هشدار داد lawkmakers شنبه که اگر ایالات متحده شیوع همچنان در آن زمان مسیر این کشور می تواند آمار بیش از 100 ، 000 مورد جدید در هر روز است. گوتلیب روز چهارشنبه گفت ایالات متحده در حال حاضر در آن نقطه این کشور نه فقط تست به اندازه کافی برای تشخیص همه بيماران به خصوص ملایم علامتی افرادی که ممکن است به دنبال آزمایش بر روی خود را دارند.

"پس از آن ممکن است سخت به تشخیص 100,000 عفونت یک روز برای آینده قابل پیش بینی اما ما به خوبی بیش از 100 ، 000 نفر در روز در حال حاضر," او گفت:.

به عنوان کسب و کار در ادامه به آوردن کارکنان به کار و به عنوان مدارس سعی کنید به بازگشایی در, سقوط گسترده تست خواهد شد بخش مهمی از ایالات متحده در تلاش برای مهار این ویروس Gottlieb گفت. پشت در دانشگاه هاروارد با انتشار گزارش گفت که ایالات متحده نیاز به سطح شیب دار تا تست ظرفیت حداقل 5 میلیون نفر آزمون در روز در اوایل ماه ژوئن به بازگشایی اقتصاد است.

یک استراتژی برای ramping تا تست آوردن تست به مدارس و ادارات.

"در بسیاری از مکالمات رفتن در حال حاضر در مورد استقرار تست در محل کار و نیز در مدارس و من میرم مستراح به برخی از کسانی که در گفتگو با من نزدیکی به برخی از شرکت های تست" گوتلیب افزود که وجود دارد چند دلیل که چرا شرکت نمی نورد است که در یک مقیاس بزرگ است. "کارفرمایان نمی خواهم به آنهایی که گرفتن نتایج به دست گرفتن اختیار داشتن آزمون طوری شده است وجود دارد تمایل به جهش در حال حاضر."

راه آن کار می کند Gottlieb گفت: کارفرمایان ممکن است بپرسید کارگران به دانلود یک برنامه است که به ارائه یک علامت چک لیست که بستگی به کارکنان خود گزارش. اگر آنها گزارش علائم کارفرمایان می توانند "مطمئن شوید که آنها در نزدیکی به هر کسی که تا به حال Covid از طریق تماس با ردیابی در محل کار." اگر لازم تلقی می شود کارفرما می تواند یا ارائه تست و یا کشتی آنها را در خانه جمع آوری نمونه کیت.

"آنچه که کارفرمایان تمایلی به انجام آن را تست در محل و در واقع به دست گرفتن کنترل آن," او اضافه شده است. "این قابل درک است. آنها به مراقبت های بهداشتی شرکت است."

گوتلیب نظرات در ramping تا تست آمده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفت: تجمع ماه گذشته که او دستور مقامات به "سرعت تست کردن لطفا." مغلوب ساختن پیشی جستن بارها نسبت داده شده در سراسر کشور افزایش تایید coronavirus موارد به افزایش تست حتی اگر مقامات بهداشت و برخی از فرمانداران جمهوریخواه اذعان کرد که تعداد موارد جدید به مراتب پیشی افزایش تست.

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش ژنتیک-تست شروع به کار Tempus و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن