توییتر محدودیت Trump Jr حساب بیش از COVID-19 "اطلاعات غلط" تصویری

در تصویری که پزشکان با تخفیف نیاز به ماسک صورت در میان همه گیر. (فایل)توییتر Inc گفت: آن را به حال reined در د

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399
Twitter Limits Trump Jr's Account Over COVID-19 'Misinformation' Video

در تصویری که پزشکان با تخفیف نیاز به ماسک صورت در میان همه گیر. (فایل)

توییتر Inc گفت: آن را به حال reined در دسترسی به Donald Trump Jr حساب برای 12 ساعت به دلیل یک صدای جیر جیر او تا به حال نوشته شده را نقض رسانه های اجتماعی سایت اطلاعات غلط سیاست در COVID-19.

پسر ارشد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شده یک ویدیو را در روز دوشنبه از پزشکان صحبت کردن در مورد این دارو هیدروکسی کلروکین که حذف شد توسط توییتر.

این ویدئو نیز گرفته شده توسط Facebook Inc و الفبای Inc متعلق به یوتیوب پس از racking تا میلیون ها نفر از نمایش ها برای شکستن قوانین خود را در COVID-19 اطلاعات غلط.

رئیس جمهور تهمت نیز ترجمه یک پست در اواخر روز دوشنبه حاوی یک لینک به این ویدئو و متهم Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, و دموکرات ها از سرکوب استفاده از داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان این رمان coronavirus.

توییت به اشتراک گذاشته شده توسط تهمت ها حذف شدند به عنوان بخشی از توییتر اجرای اقدامات بایگانی.

Fauci که هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و کار کرده زیر شش رئیس جمهور ایالات متحده روز سه شنبه گفت: او "نبوده است گمراه کننده مردم آمریکا تحت هیچ شرایطی."

سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه گذشته لغو آن اورژانس-استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus پس از مطالعات تردید در اثربخشی آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم تبلیغ دارو و گفت: او با استفاده از آن خود را.

در تصویری که پزشکان نیز با تخفیف نیاز به ماسک صورت در میان همه گیر.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به خبر درخواست برای نظر.

"این است که فراتر از رنگ پریده و توییتر برای به سکوت کسی که برای به اشتراک گذاری دیدگاه های پزشکی حرفه ای است که اتفاق می افتد به مخالفت با خود را ضد هیدروکسی کلروکین روایت" گفت: Andy Surabian رییس جمهور را پس از به اشتراک گذاری یک تصویر است که گفت: توییتر تا به حال به طور موقت محدود @DonaldJTrumpJr توانایی توییت, توییت و یا مانند محتوا.

"ما تعلیق حساب. تصویر به اشتراک گذاشته شده به طور مستقیم می گوید که توییتر مورد نیاز Tweet به حذف شود چرا که آن را نقض قوانین ما و این که ما را محدود می کند برخی از قابلیت های حساب برای 12 ساعت" توییتر سخنگوی گفتگو کرد.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن