سعی کنید این 7 گام اگر شما احساس می کنید گیر در وضعیت مالی خود را

گیر کرده است. متوقف شده است. در وقفه. این که چگونه نزدیک به نیمی از آمریکایی ها احساس می کنم وقتی که می آید به

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

گیر کرده است. متوقف شده است. در وقفه. این که چگونه نزدیک به نیمی از آمریکایی ها احساس می کنم وقتی که می آید به موقعیت های مالی خود را بر اساس یک نظرسنجی جدید از مشخصاتش.

آن را نه فقط در جهانی همه گیر و همراه و اقتصادی خرید اینترنتی که راه دادن به این حس مالی اینرسی است. تعداد افراد مورد بررسی که تا به حال یک دیدگاه بدبینانه از آینده مالی خود است 47 درصد است که در واقع از 49 درصد در سال 2017. هنوز عدم اطمینان اقتصادی موجب شده توسط coronavirus را کاهش بخشی از پاسخ دهندگان که "از نظر مالی با اعتماد به نفس" را به 36 درصد از 40 درصد در سال 2019.

پس چه می توانید انجام دهید اگر شما احساس می کنید مانند شما در امور مالی شخصی برزخ? ما خواسته کارشناسان. در اینجا هفت راهنمایی برای کمک به شما خارج شدن از پول شیار یک بار و برای همه و کار به سمت بهبود وضعیت مالی خود را.

توسعه مالی خود هویت

برای به دست آوردن یک حس کنترل خودتان بپرسید چه مالی شخصی خود بیانیه ماموریت خواهد بود.

"یک راه برای بهبود وضعیت مالی خود را به مالی خود را به هویت" بلر می گوید. "به عبارت دیگر" چه چیز را من نجات دهد؟' "چه چیزهایی را سرمایه گذاری کنم؟' که راه ما نیست و به راحتی تحت تأثیر به پول خرج کردن نیست که چین با ما ماموریت و هدف در زندگی است."

دانستن اینکه شما باید پول در مواقع اضطراری می تواند به شما برخی از عمده مالی اعتماد به نفس. شروع شده توسط funneling مقدار کمی از پول به صندوق اضطراری و شما به دست آوردن برخی از حرکت به بزرگتر سپرده در آینده است. "چند ماه گذشته نشان داده اند همه ما است که با داشتن چندین ماه از هزینه های ذخیره شده می تواند یک تفاوت بزرگ اما با شروع با فقط یک ماه است اولین گام می گوید:" الیزابت Westendorf, یک برنامه ریز مالی با اتوود برنامه ریزی مالی. برای کمک به شما می توانید تنظیم خودکار نقل و انتقالات به حساب پس انداز خود را.

اغلب هنگامی که ما فکر می کنیم از امور مالی شخصی ما فکر می کنیم از بودجه گسترده و زرنگ و دانا, راه هایی برای صرفه جویی در پول (حتی به خصوص در میان یک مستند). در حالی که مهم آن را نیز مفید به شیر به اعتقاد خود را به سیستم به عنوان آن مربوط به پول است.

در زمان سختی یک جامعه قدرت بلند ما را و ما را از رفتن می گوید: Amanda Clayman مالی درمانگر و مشخصاتش مالی سلامتی مدافع. حتی اگر ما ممکن است با هم از نظر جسمی در طول این همه گیر ما می توانیم یکدیگر را حمایت نیاز دارد و امیدوار است عملا او می گوید:.

"وقتی که می آید به تجسم ما توانایی ایجاد و صرفه جویی در پول پیدا کردن یک جامعه از افرادی که به اشتراک گذاری این اهداف توانمند سازی است و اعتبار" Clayman می گوید. "دنبال کردن خانواده و دوستان که در تلاش برای همان نوع از موفقیت و خلاق در تقویت آن دسته از اوراق قرضه عملا."

آیا نمی شود خجالتی وقتی که می آید به درخواست برای جمع آوری. در حالی که طبیعی است به اضطراب یا عصبی در مورد مکالمه (به خصوص در این بی سابقه بار) آن را یکی از سریع ترین راه برای بهبود درآمد و به طور کلی وضعیت مالی در یک مقدار کوتاه از زمان می گوید:" هزاره متخصص پول Kimberly, Hamilton, گواهی, مالی آموزش و پرورش مربی و بنیانگذار Beworth امور مالی. برای انجام این کار او نشان می دهد مرحله تنظیم خود را با استاد راهنما ماه در پیدا کردن آنچه شاخص های کلیدی عملکرد را تفاوت به خود سازمان است. وقتی که آن زمان به زمین خود را آماده با تحقیقات به توجیه درخواست خود را همیلتون می گوید.

شروع به سرمایه گذاری و یا سعی کنید با افزایش خود را 401k سهم

در حالی که آن را نمی ممکن است احساس مانند یک تفاوت بزرگ سرمایه گذاری و حتی به عنوان کمی به عنوان $50 اضافی یک ماه به 401K خود را می توانید به مقدار بیش از $23,000 بیش از 20 سال از جمله بیش از $11,000 بازگشت سرمایه گذاری خود را (با فرض 6 درصد نرخ بازگشت) همیلتون می گوید. دانستن است که می تواند در بهبود آینده خود را در چشم انداز مالی.

با داشتن مشکل پیدا کردن $50? "سعی کنید مذاکره صورتحساب ابزار خود را باید بدون صرف هفته و یا کسب درآمد از یک سرگرمی است. ترفند این است برای سازگار باشد بنابراین سرمایه گذاری خود را می تواند به رشد بیش از زمان" همیلتون نشان می دهد.

سعی کنید یک 50-30-20 رویکرد به بودجه شما

دانش قدرت است, بنابراین هنگامی که شما شروع به ردیابی درآمد و هزینه شما می توانید شروع به احساس قدرت بیشتری در مورد وضعیت مالی خود را. کیمبرلی پالمر یک امور مالی شخصی متخصص با NerdWallet نشان می دهد مصرف 50-30-20 رویکرد بودجه. پنجاه درصد خود را به صفحه اصلی پرداخت می رود به سمت نیازهای خود را 30 درصد نسبت می خواهد و 20 درصد نسبت به پرداخت بدهی و پس انداز. "اگر شما می توانید تغییر مسیر قبلی صرف در چیزهایی مانند takeout را به پس انداز و سپس آن را می تواند کمک به شما انعطاف پذیری مالی به مقاومت در برابر افت درآمد یا هزینه را افزایش می دهد" پالمر می گوید.

دوباره فکر می کنم رویکرد خود را به کارت های اعتباری

خانواده های ایالات متحده انجام بدهی کارت اعتباری از ماه به ماه پرداخت به طور متوسط از $1,162 بهره با توجه به NerdWallet تجزیه و تحلیل. کارت های اعتباری می تواند یک مانع عمده برای امنیت مالی بنابراین اگر شما نمی تمایل به مدیریت شما آن زمان برای متوقف کردن با استفاده از آنها می گوید: Nathan همیلتون مدیر و تحلیلگر صنعت صعود با لباس رنگارنگ دلقک ها احمق. "به عنوان یک قاعده کلی شما باید تنها اتهام هزینه های شما پرداخت می تواند به طور کامل در زمان خود لایحه است که به علت" همیلتون می گوید. "اگر شما نمی توانید به دنبال آن قانون جلوگیری از استفاده از کارت های اعتباری برای جلوگیری از هزینه های بهره است که می تواند به شما فشار به سوراخ های مالی."

اما, آن را ممکن است برای ساخت پس انداز در حالی که chipping دور در بدهی کارت اعتباری شما. البته هر کس مالی وضعیت متفاوت است به طوری که برخی از این نکات ممکن است آسان تر از انجام گفت. (I. e. اگر شما در میان بسیاری از کسانی که بیکار هستند و در طول این تلاش بار اقتصادی شما نمی توانید درخواست برای جمع آوری). اما داشتن یک برنامه در محل و شروع با برخی از گام های کوچک می تواند کمک به شما دست آوردن مجدد برخی از اعتماد به نفس در وضعیت مالی خود را.

"کلید این است که به خم شدن و شکستن در پاسخ به تغییرات خارجی و پیدا کردن قدرت خود را در سازگاری می گوید:" Clayman.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب