"بسیار بد" هدیه "از چین": دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی در Coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منحرف سرزنش به چین برای ما فاجعه پاسخ به COVID-19.رئیس جمهور ایالات متحده دونالد

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399
Donald Trump Tweets Describing Coronavirus As 'A Very Bad 'Gift' From China'

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منحرف سرزنش به چین برای ما فاجعه پاسخ به COVID-19.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام کروناویروس "بسیار بد" هدیه " از چین به عنوان او مشخص شده نقطه عطف 1 لاخ ما مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر با پست توییتر یک روز پس از آستانه رسیده بود و با سکوت خود اشاره کرد.

"ما فقط به یک بسیار غم انگیز نقطه عطف با کروناویروس همه گیر مرگ و میر رسیدن به 100,000. به تمام خانواده و دوستان از کسانی که گذشت, من می خواهم به گسترش صمیمانه همدردی و عشق برای همه چیز است که این مردم بزرگ ایستاده بود برای نشان دادن. خدا با شما باشد!" آقای ترامپ گفت.

در دومین توییت او گفت:

ابراز همدردی آمد و پس از روان خواه رئیس جمهور شد انتقاد در رسانه ها و در توییتر برای شکست خود را به توجه داشته باشید گریم نقطه عطف است که تا به حال تحت سلطه ما گزارش های خبری در روز چهارشنبه.

او همچنین تهدید به تعطیل کردن سیستم عامل رسانه های اجتماعی او را متهم به خفقان محافظه کار صدای. توییتر روز سه شنبه باعث شده بود خوانندگان به بررسی حقایق در توییت های ارسال شده توسط Mr تهمت هشدار داد که ادعای او در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای بودند نادرست است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک حریف در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد یک پیام ویدئویی در روز چهارشنبه بعد از برگه نشان داد رمان coronavirus کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر است.

"وجود دارد لحظات در تاریخ ما طوری گریم بنابراین جانسوز است که آنها برای همیشه ثابت در هر یک از قلب ما به عنوان مشترک و اندوه است. امروز یکی از آن لحظات" آقای بایدن گفت. "به کسانی که صدمه زدن به من خیلی متاسفم برای از دست دادن خود را."

نیویورک تایمز گفت که شمار کشته شدگان بیش از این تعداد نظامی آمریکا برای مبارزه با مرگ و میر در هر درگیری پس از جنگ کره.

این مسابقات تلفات در ایالات متحده از سال 1968 آنفولانزای همه گیر است و با نزدیک شدن به 116,000 کشته در یکی دیگر از شیوع آنفولانزای یک دهه قبل از آن گفت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها منحرف مسئول این فاجعه ما پاسخ به بحران ساخت انواع اتهامات علیه چین و سازمان بهداشت جهانی (WHO) از جمله آن تلاش برای جلوگیری از شواهد این ویروس می تواند منتقل می شود بین مردم است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب