سعی کنید "دستمال مرطوب" خلاء ترفند به Unclog تخلیه خود را (بدون مواد شیمیایی)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وجود دارد

توسط ELEMENTORSITE در 6 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد هیچ چیز آزار دهنده تر از یک وان حمام جمع آوری آب از فاضلاب مسدود شده. (منظورم این است که اگر شما می خواهید یک وان پر از آب شما احتمالا فقط یک حمام مناسب است؟) اما قبل از اینکه شما یک لوله کش تماس بگیرید برای کمک به خود را با دوش تخلیه و یا مسدود نزول شما می توانید یک DIY لوله کشی در حمام خود را.

شما احتمالا در حال حاضر می دانیم وجود دارد تعدادی از کلاهبرداری وجود دارد به د gunk یک تخلیه دوش که معمولا پشت کردن از یک ساخت مو و یا تفاله صابون. شما می توانید سعی کنید یک ماده شیمیایی تخلیه کننده اما تجاری آنهایی که نیستند همیشه بزرگ برای لوله های خود را (با توجه به لوله کش ها) و آنهایی که طبیعی (مانند مخلوط کردن جوش شیرین و سرکه) به نظر می رسد هرگز به کار است که به خوبی. تخلیه مار بزرگ مکانیکی گزینه اگر شما یکی در خانه. اما اگر شما نمی, در اینجا یکی دیگر از ایده برای شگفت انگیزی ساده مسدود-تخلیه هک که حتی گاهی اوقات لوله کش تکیه بر: فقط با شتاب خود را مرطوب-خشک خلاء و تماشای آن را slurp کسانی که کفش های چوبی سمت راست. آن را با این نسخهها کار مانند یک پیستون خود را حمایت کردن تخلیه, اما حتی با قدرت بیشتر و مکش.

آماده به سعی کنید این ترفند ؟ شما تنها نیاز به چند چیز: یک دستمال مرطوب-خشک خلاء و شاید یک پیچ گوشتی. در اینجا چگونه به د-مسدود کردن خود را تخلیه گام به گام:

توجه داشته باشید: وجود خواهد داشت برخی از پاشش, پس جلوگیری از استفاده از یک خلاء در تخلیه خود را بلافاصله پس از استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز کردن آن است.

اگر شما در حال تلاش این نکته در یک وان حمام با یک سرریز صفحه—دایره فلزی که آزاردهنده بمکد آب پایین هنگامی که شما در حال تلاش برای پر کردن یک حمام آب داغ—احتمالا شما نیز نیاز به خلاص شدن از بشقاب و پلاگین است که با یکی دیگر از دستمال مرطوب برای یک مهر و موم مهر و موم.

خوشحال دوش گرفتن!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن