مغلوب ساختن پیشی جستن استوکس فرهنگ جنگ اما کم مردم در انتخابات مریخ تولسا کمپین تجمع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در یک کمپین تجمع در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در یک کمپین تجمع در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee | گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یکی از سرگرمی های مورد علاقه در شب شنبه: Headlining بزرگ عجول و بی پروا تهمت کمپین تجمع است.

پس از سه ماه بدون یک کمپین بزرگ, رویداد, مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما, صورتحساب به عنوان یک نوع مراسم برای رئیس جمهور و حامیان سرسخت ترین, برخی از آنها تا به حال شده است در انتظار در خط برای به روز مطمئن شوید که آنها یک صندلی.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حلقه درونی خود وعده خشن جم بسته بندی شده MAGA تجمع در قرمز عمیق دولت به عنوان یک فرصت برای رئیس جمهور برای قرار دادن خطر ناک بهار سال 2020 پشت سر او به آتش تا ارتش خود را از حامیان وفادار و خود را ضعیف انتخاب مجدد کمپین یک شات در بازو.

صحبت کردن تجمع هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نزدیک به یک میلیون نفر تا به حال درخواست بلیط برای حضور در. "ما یک 22,000-صندلی عرصه, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به همچنین کنوانسیون سالن بعدی درب و که رفتن به نگه 40,000 ... ما انتظار داریم که یک رکورد تنظیم جمعیت است. ما تا به حال هرگز یک صندلی خالی و ما قطعا نمی خواهد در اوکلاهما."

اما آنها باید صندلی های خالی. حدود 13,000 از آنها با توجه به تولسا آتش مارشال که شمارش کمی کمتر از 6,200 شرکت کنندگان در 19,000-صندلی Bank of Oklahoma در عرصه شنبه شب.

یک حامی نشسته در صندلی بالا در طول یک تجمع مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

برنده McNamee | گتی ایماژ

مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله خدمه ساخت و ساز برچیده آزاد "سرریز" فضای نزدیک میدان جنگ و پس از آن روشن بود نمی توانست وجود داشته باشد مردم به اندازه کافی به آن را پر کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود شد و سریع به سرزنش معترضان در خارج از عرصه برای ترساندن و دور نگر تجمع را برانگیخت. آنها هم مقصر رسانه ها به صورت گزارش به طور گسترده در مورد خطرات مرتبط با حضور گسترده داخلی جمع آوری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص یکی که در آن نه ماسک و نه اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

اوایل صبح روز یکشنبه هنوز مشخص نیست دقیقا چه تا به حال به خود اختصاص عظیم اختلاف بین تعداد بلیط درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: آن را دریافت کرده و تعداد زیادی از مردم که نشان داد در تولسا.

اما گزارش های متعددی نشان می دهد که یک شبکه از افراد جوان در Infinite ممکن است این سایت متعلق به هزاران بلیط آنها هرگز برنامه ریزی برای استفاده و تشویق دوستان خود را به انجام همان. اگر این است که آنچه در واقع اتفاق افتاده است آن را به مقدار یک فک انداختن قرن 21 سیاسی شوخی.

موضوع خطرناک معترضان که تهدیدی برای مطیع قانون آمریکایی ها زد در سراسر تهمت را نزدیک به دو ساعت روی صحنه بود و به عنوان یک موضوع بافی با هم و مات مختلف فرهنگ جنگ مسائل که به نظر می رسید به تحریک و تشجیع مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از صحبت کردن در مورد مسائل سنتی مانند مهاجرت و شغل.

"این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت ما و آثار ما آثار زیبا پاره کردن ما مجسمه و مجازات لغو و آزار و اذیت کسی است که مطابق با خواسته های خود را به صورت مطلق و در کل کنترل ما منطبق نیست," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول تمدید دفاع از مؤتلفه بناهای تاریخی.

"به همین دلیل ما اینجا هستیم در واقع. این بی رحمانه مبارزه با سانسور و محرومیت نقض همه چیز برای ما گرامی به عنوان یک آمریکایی. آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال خود را جدید سرکوبگر رژیم در خود جای داده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف نسبتا کمی زمان بر coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی ها بیش از پنج ماه گذشته. و نه او را تصدیق این واقعیت است که شش نفر از اعضای مبارزات انتخاباتی خود پیشرفت تیم تا به حال فقط تست مثبت برای کوروناویروس.

چند بار مغلوب ساختن پیشی جستن را تا همه گیر آن معمولا به تطهیر این ویروس در معرض خطر و یا دفاع از دولت او پاسخ آرام و monthslong تست نمایند.

یک دانشجوی پزشکی رفتار یک COVID-19 بیمار در هوستون تگزاس در ایالات یادبود مرکز پزشکی.

کارولین کول | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

کروناویروس "تست یک شمشیر دو لبه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما تست شده اند 25 میلیون نفر در حال حاضر آن است که احتمالا 20 میلیون نفر بیشتر از هر کس دیگری. آلمان بسیاری انجام داده; کره جنوبی بسیاری انجام داده است. اما در اینجا بد بخش: هنگامی که شما انجام تست به آن حد است که شما را پیدا خواهد کرد بیشتر موارد!"

"بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا. آنها تست و آنها تست."

این پیشنهاد که رئیس جمهور گفته دستیاران خود را به کم کردن سرعت تست به منظور نگه داشتن عفونت آمار پایین به سرعت به خود جلب کرد محکومیت از دموکرات ها و از مردم به تماشای این تجمع در رسانه های اجتماعی.

مقامات کاخ سفید با این حال اصرار داشت که رئیس جمهور شده بود "به وضوح صحبت در بذله گویی."

این بود که تهمت اولین تظاهرات از سوی دیگر ، برنی ساندرز کاهش یافته دموکراتیک اولیه ترک بایدن حزب presumptive نامزد. در تولسا تهمت به نظر می رسد به تست چندین خط حمله در برابر معاون رئیس جمهور سابق از جمله این که بایدن یک "درمانده عروسکی چپ رادیکال است."

"جو بایدن و تسلیم شده است به حزب و جناح چپ اوباش" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استفاده از یک اصطلاح او استخدام به توده با هم مسالمت آمیز معترضان غارتگران و مترقی اعضای کنگره است. "او هیچ کنترل. آیا کسی صادقانه فکر می کنم او کنترل این دیوانگان? ... او به هیچ وجه کنترل است."

مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: "اگر دموکرات ها به دست آوردن قدرت تظاهر عهده خواهد داشت و هیچ کس در امان خواهد بود. هیچ یک کنترل داشته باشد. جو بایدن است نه رهبر حزب خود را. جو بایدن یک درمانده عروسکی چپ رادیکال است."

این حملات در بایدن به وضوح طراحی شده برای rile مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان راه همان است که حملات خود را بر هیلاری کلینتون باعث شده بود جمعیت به شعار "قفل و او!" در سال 2016.

اما بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن را ذکر بایدن نام موفق به جمعیت در تولسا.

این نکات در یک گسترده تر مشکل تهمت مواجه است به عنوان او سوار یک کمپین علیه معاون سابق رئیس جمهور: برای یک نامزد مانند تهمت که کرایه بهتر که رای دهندگان عصبانی هستند از زمانی که آنها در حال بایدن ممکن است به اندازه کافی بیدار خشم در مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان واقعا بسیج آنها.

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن استقبال رای دهندگان به عنوان او نشسته و پس از صحبت در یک مراسم انتخاباتی در واوکی, آیووا, ژانویه 30 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

این مشاهده است که توسط رای گیری که به طور مداوم نشان می دهد که اکثریت آمریکایی ها را مطلوب نظر بایدن چیزی که درست نیست برای کلینتون در چهار سال پیش.

تازه ترین نظرسنجی فاکس نیوز از 2020 نژاد هفته گذشته منتشر شد نشان داد که بایدن را favorability رتبه بندی خالص مثبت 9 امتیاز با 53 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که برگزاری مطلوب نظر او در مقابل 44% که نظر او نامطلوب.

که در همان نظرسنجی, اما, متوجه شد که مغلوب ساختن پیشی جستن favorability بود خالص منفی 13 امتیاز با 43 درصد گزارش مطلوب از نظر رئیس جمهور و 56 درصد نامطلوب یکی. این به این معنی بایدن 22 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در favorability.

برخی از نامزدها ممکن است دیدن این شکاف و آن را به عنوان نشانه ای برای تمرکز بیشتر انرژی در حال گسترش حمایت خود را در میان گروه های مختلف. اما قضاوت از سخنرانی رئیس جمهور در روز شنبه تهمت هیچ برنامه ای برای خلق و خوی خود شکایت محور تفرقه شعارهای مبارزات انتخاباتی در تلاش برای گسترش خود تجدید نظر شود.

در زمانی که بسیاری از کشور های در حال کار برای شناسایی و آدرس سیستمیک نژادپرستی تهمت بارها و بارها افتخار است که او کمک کرد تا آمریکایی های سیاه و سفید در دوران ریاست جمهوری خود.

و او را متهم بایدن که دریافت حمایت قاطع میان سیاه و رای دهندگان از حمایت سیاست هایی که صدمه دیده آمریکایی های آفریقایی تبار. "تقریبا هر سیاست است که صدمه دیده است آمریکایی های سیاه و سفید برای آخرین نیم قرن جو بایدن حمایت کرده است و یا تصویب," مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در طول یک چنین ریف. "من انجام داده اند بیشتر برای جامعه سیاه و سفید در چهار سال پس از آن جو بایدن انجام داده است و در 47 سال است."

در عین حال در نزدیک به دو ساعت صحبت کردن در روز شنبه که با تمرکز بر اعتراضات مسابقه و اجرای قانون تهمت نیست یک بار ذکر نام جورج فلوید غیر مسلح سیاه, مینیاپولیس, مردی که مرگ در ماه گذشته به دست پلیس مشتعل موجی از نا آرامی های مدنی در سراسر کشور.

به جای رئیس جمهور در بازگشت دوباره و دوباره به این ایده است که افرادی که در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی ها باید مجازات بازداشت یا بدتر.

"ما در دفاع از حریم خصوصی و رایگان اندیشه, آزادی بیان, آزادی مذهبی و حق نگه داشتن و حمل سلاح" رئیس جمهور گفت:. "و هنگامی که شما ببینید کسانی که دیوانه در سراسر خیابان را لعنت خوب به اسلحه است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن