مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آماده برای میانجیگری هند-چین "در حال حاضر مواج مرز اختلاف"

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما آماده است تا به واسطه درگیریهای مرزی بین هند و چینبرجسته"ما آماده, مایل و

توسط ELEMENTORSITE در 7 خرداد 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما آماده است تا به واسطه درگیریهای مرزی بین هند و چین

برجسته

  • "ما آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت," توییتهایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ساخت تا در امتداد خط کنترل واقعی "خشمگین با موضوع حاشیه"
  • حدود 3,500 کیلومتر-طولانی لاک است بالفعل مرز بین هند و چین
واشنگتن:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه ارائه شده به "واسطه یا حکمیت" آنچه که او به نام "در حال حاضر مواج مرز اختلاف" بین هند و چین است. از نظر اشاره به ساخت تا در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) توسط هندی و چینی ارتش طی روزهای گذشته با رو کردن در Ladakh.

"ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف است. با تشکر از شما!," رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است.

رئیس جمهور تهمت قبلی ارائه می دهد برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر شد بصورتی پایدار و محکم رد شده توسط دهلی نو که به مدت طولانی اظهار داشت که هیچ نقشی برای هر شخص ثالث در مسائل دو جانبه.

مناطق مختلف به همراه لاک در Ladakh و شمال هند دیده می شود یک نظامی ساخت هند و چین ارتش در نشانه ای از افزایش تنش و سخت شدن مواضع این دو کشور دو هفته پس از آنها مشغول جداگانه صورت آف در هند و لاداخ.

نارندرا نخست وزیر برگزار شد نشست سطح بالا در سهشنبه شب به بحث مستقل با چین ابراز نگرانی کرد. سه سرویس سران مشاور امنیت ملی agnew و رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat در جلسه حضور داشتند. یک جلسه جداگانه برگزار شد زودتر با وزیر امور خارجه.

تصاویر ماهواره ای نشان داده اند که پکن در حال گسترش است و یک هوایی در نزدیکی Ladakh. عکس های نزدیک را نشان داد حتی جت های جنگنده در آسفالته.

هند گفت: این نظامی شده است مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را. مقامات را به شدت رد پکن ادعا می کنند که تنش بین دو ارتش باعث شد نیروهای هند و خاطی در طرف چینی.

دهلی نو تصریح کرده است که همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت. "هر گونه پیشنهاد که سربازان در حال انجام فعالیت در سراسر لاک در بخش غربی و یا هند بخش است که دقیق نیست. هند نیروهای نظامی به طور کامل آشنا با تراز خط کنترل واقعی در هند-چین مناطق مرزی و رعایت آن را با وسواس," سخنگوی وزارت خارجه Anurag Srivastava گفت: در رسانه های آنلاین جلسه هفته گذشته است.

گزارش های رسیده از چین شب گذشته رئیس جمهور گفت: چین دستور داده است که نظامی به مقیاس نبرد آمادگی تجسم بدترین حالات و خواست نیروهای نظامی خود را به قاطعانه دفاع از حاکمیت این کشور است.

در بیشتر آشتی جویانه توجه داشته باشید ساعت بعد سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت که وضعیت در مرز بود "به طور کلی پایدار". "ما متعهد به حفاظت ما حاکمیت ارضی و امنیت و حفظ صلح و ثبات در مناطق مرزی. در حال حاضر چین و هند در منطقه مرزی وضعیت کلی پایدار و قابل کنترل" گفت: ژائو.

چین نظامی اصطکاک با ما نیز در حال افزایش است با نیروی پله گشت آن در مورد اختلاف دریای چین جنوبی و همچنین تنگه تایوان. واشنگتن و پکن را نیز درگیر در جنگ از کلمات بیش از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن