مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او طول می کشد هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از عفونت کروناویروس حتی اگر آن را یک درمان اثبات نشده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او مصرف شده است ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین ب

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او مصرف شده است ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای بیش از یک هفته برای جلوگیری از عفونت کروناویروس حتی اگر آن است که هنوز اثبات شده درمان است.

"من اتفاق می افتد به گرفتن آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد میزگرد در کاخ سفید است. "بسیاری از چیزهای خوب در آمده اند. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به خصوص کارگران خط مقدم. قبل از شما آن را گرفتن. به کارگران خط مقدم بسیاری از مصرف آن است."

او افزود: "من آن هیدروکسی کلروکین. در حال حاضر بله. از چند هفته پیش شروع کردم به مصرف آن. چون من فکر می کنم این خوب است من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب."

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او مصرف روي و او را گرفته اولیه دوز آزیترومایسین یا Z-Pak.

هیدروکسی کلروکین است که بارها و بارها تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل تغییر بازی در مبارزه با کروناویروس نیز اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس. آزمایشات بالینی متعدد به دنبال برای دیدن اگر آن را موثر در مبارزه با کروناویروس اما آن است که نه اثبات شده و درمان نشده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن حاضر به پوشیدن ماسک که کارشناسان پزشکی توصیه کرده اند که به عنوان یک راه برای محدود کردن گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه های هفته پس از غذا و دارو هشدار در مورد مواد مخدر گفت: از آن آگاه شد گزارش از "جدی ریتم قلب مشکلات" در بیماران مبتلا به این ویروس بودند که تحت درمان با مالاریا مواد مخدر اغلب در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین. آن را نیز می آید به عنوان برگ برنده است برای انتقاد خود را از دست زدن به coronavirus همه گیر از جمله از رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

هیدروکسی کلروکین که در دسترس است به عنوان یک داروی عمومی است و همچنین تولید شده تحت نام تجاری Plaquenil توسط داروسازی فرانسوی سانوفی می تواند عوارض جانبی جدی داشته باشند از جمله ضعف عضلات قلب و آریتمی. یک مطالعه کوچک در برزیل متوقف شد به دلایل ایمنی پس از coronavirus بیماران مصرف کلروکين که هیدروکسی کلروکین مشتق شده است از توسعه آریتمی از جمله برخی که درگذشت.

هفته گذشته یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در JAMA Network یافت مواد مخدر به نظر می رسد به کمک به Covid-19 بيمار و در عوض قرار داده و آنها را در معرض افزايش خطر ابتلا به ایست قلبی.

در ماه مارس و اوایل ماه آوریل تهمت غالبا اشاره هیدروکسی کلروکین و دیگر درمان های بالقوه برای این بیماری است. او همچنین در مورد مواد مخدر با شخصیت های با نفوذ از جمله Oracle رئیس لری الیسون و "اوز" نشان می دهد بحث میزبان Mehmet Oz منظم فاکس نیوز خوش آمدید.

اما در اواخر ماه آوریل و پس از مطالعات متعدد در مواد مخدر شده بود متوقف و پس از FDA هشدار تهمت بود به ندرت ذکر داروهای مگر اینکه در مورد خواسته آنها است.

کارشناسان و رهبران سیاسی به طور یکسان می گویند که ایالات متحده قادر نخواهد بود برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خود خواسته کاخ سفید پزشک در مورد مواد مخدر است. "به او گفتم شما چه فکر می کنید؟' او گفت: 'اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.' من گفت: "آره, من می خواهم آن را دوست دارم. من می خواهم به نگاهی به آن."

حتی اگر آن مورد تایید نیست برای درمان coronavirus پزشکان می توانند دارو به بیماران در رایج و قانونی عمل شناخته شده به عنوان "خارج از برچسب" تجویز. "خاموش برچسب" به معنی مواد مخدر است که برای استفاده یک بیماری هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط FDA.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که اگر مواد مخدر نبود خوب او می خواهم "به شما بگویم." او گفت که او بدست "بسیاری از فوق العاده اخبار مثبت در هیدروکسی و من هی می گویند — شما می دانید بیان من میرم جان ؟ چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟"

"I'm not gonna get صدمه دیده است. آن را که حدود 40 سال," او گفت:. "برای مالاریا برای لوپوس برای چیزهای دیگر. من آن را. کارگران خط مقدم آن را. بسیاری از پزشکان آن را — ببخشید من بسیاری از پزشکان آن را. من آن را."

او گفت که او نمی سهام خود در این شرکت که تولید مواد مخدر اضافه کرد که او می خواهد "مردم این کشور به احساس خوب است."

"من نمی خواهم آنها را احساس بیمار. و وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که این تاثیر به خصوص در اوایل," او گفت:. "من یک قرص در هر روز است. در برخی از نقطه من شما را متوقف کند. آنچه که من می خواهم به این است که من می خواهم به درمان قطعی و یا واکسن و که اتفاق می افتد من فکر می کنم خیلی زود است."

"به نظر می رسد به تاثیر داشته و شاید آن را ندارد شاید آن را نمی کند" او ادامه داد. "اما اگر آن را نمی کند, شما در حال رفتن به مریض و یا می میرند. این است که یک قرص است که استفاده شده است برای یک مدت زمان طولانی برای 30 40 سال."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن