مغلوب ساختن پیشی جستن توقف ما بودجه برای سازمان بهداشت جهانی آن را به عنوان انجام coronavirus بررسی

آمریکا را به حالت تعلیق کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در حالی که بررسی های آژانس پاسخ به Covid-19 گیر جم

توسط ELEMENTORSITE در 27 فروردین 1399

آمریکا را به حالت تعلیق کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در حالی که بررسی های آژانس پاسخ به Covid-19 گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: آژانس بین المللی بهداشت اشتباهات که "باعث مرگ بسیار" به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

"امروز من دستور دولت برای توقف کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی در حالی که یک بررسی انجام شده است به ارزیابی سازمان بهداشت جهانی را به شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد آژانس بین المللی واکنش به شیوع گفت: "یکی از خطرناک ترین و پر هزینه گیری از این بود که آن فاجعه تصمیم به مخالفت با محدودیت های مسافرتی را از چین و دیگر ملل" که برنده تحمیلی در اوایل شیوع.

"من متقاعد نشده و به حالت تعلیق سفر از چین صرفه جویی در تعداد بی حد و حصر زندگی," او گفت:.

معلوم نیست دقیقا چه ساز و برگ برنده در نظر دارد به استفاده از خودداری که بودجه بسیاری از است که اختصاص توسط کنگره است. رئیس جمهور به طور معمول ندارد قدرت را به طور یک جانبه تغییر مسیر کنگره بودجه.

یک گزینه ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از قدرت اعطا شده به رئیس جمهور تحت Impoundment کنترل عمل از سال 1974. تحت این قانون به رئیس جمهور ممکن است پیشنهاد خودداری کنگره بودجه, اما آن را نیاز به کسب موافقت کنگره در 45 روز. وجود ندارد و این تصویب بودجه باید بازگشت به اصلی congressionally موظف هدف پس از 45 روز.

زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران که چرا دولت این است که انتخاب در حال حاضر به خودداری بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا تا به حال با مشکلات که "سال" و ملت باید این را انجام داده اند "،"

او گفت: دولت انجام خواهد شد یک "کامل" بررسی که گذشته باید 60 تا 90 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن را در مورد پول "اما این درست نیست. بنابراین خواهیم دید" او گفت:. "این یک دوره ارزیابی, اما در عین حال ما در حال قرار دادن یک نگه بر همه وجوه رفتن به جهانی بهداشت. ما قادر خواهید بود به نگاهی که پول و کانال آن را به مناطق که بیشتر به آن نیاز دارند."

این که نمی بلافاصله پس از بازگشت CNBC درخواست برای نظر. اما در بیانیه دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که در حال حاضر زمان برای کاهش منابع در مبارزه با Covid-19.

او گفت: یک زمان وجود خواهد آمد پس از این بیماری همه گیر است به نگاه و درک کنند که چگونه این بیماری پدید آمده و گسترش خرابی آن تا به سرعت "اما در حال حاضر این است که زمان."

"همچنین به کاهش منابع برای عملیات سازمان بهداشت جهانی و یا هر گونه دیگر انسان دوستانه سازمان در مبارزه با ویروس" اشاره به این حادثه تلخ گفت.

Coronavirus که ظهور در ووهان چین بیش از سه ماه پیش آلوده بیش از 1.9 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 125,678 که از سه شنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برای اولین بار از تهدید هفته گذشته به خودداری بودجه از, که, گفت: آن را تحت فشار قرار دادند در سفر بان کی مون از چین در اوایل Covid-19 شیوع. او ادعا کرد و گفت که "تحت فشار قرار دادند چین اطلاعات غلط در مورد ویروس و گفت: نبود مسری و وجود دارد بدون نیاز به ممنوعیت سفر."

"این است که با میل و رغبت در زمان چین اطمینان در ارزش اسمی و آنها با میل و رغبت آن را در زمان در ارزش اسمی و در دفاع از اقدامات دولت چین حتی در حالی که ستایش چین برای آن به اصطلاح شفافیت" او گفت:. "من فکر نمی کنم."

که آغاز شده و صدایی زنگ در شیوع کروناویروس جدید در چین در اواسط ماه ژانویه تعیین در حال حاضر Covid-19 به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30 هنگامی که وجود دارد فقط 8,200 موارد در 18 کشور در سراسر جهان است.

که اورژانس جهانی اعلام on Jan. 30 تقریبا یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که "Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا" و شش هفته قبل از او اعلام اضطراری ملی در مارس 13.

دو روز قبل از آن در تاریخ 11 مارس که مقامات اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر که فقط 121,000 جهانی موارد است.

در پاسخ به تهمت حملات هفته گذشته که بالا رسمی خواست رهبران سیاسی در برابر شیوع بیماری "اگر شما نمی خواهید به بسیاری از کیسه های بدن."

"در پایان روز مردم متعلق به همه احزاب سیاسی. تمرکز همه احزاب سیاسی باید برای نجات مردم خود را لطفا انجام نمی سیاسی این ویروس" مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در آتشین آدرس در 8 آوریل. به نام او برای وحدت در سراسر جهان گفت: این ویروس exploit ترک در احزاب سیاسی و گروه های مذهبی و یا بین ملل مختلف به گسترش و حتی بیشتر به طور گسترده ای. "اگر شما می خواهید به بهره برداری می شود و اگر شما می خواهید به بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما آن را انجام دهد. اگر شما نمی خواهید بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما خودداری از سیاسی کردن آن," او گفت:.

--CNBC کریستینا Wilkie و خواهد Feuer کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب