مغلوب ساختن پیشی جستن چهره نادر ملامت از ایران برای شناور انتخابات تاخیر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به اخبار رسانه ها قبل از خروج در دریایی یکی برای سفر به تگزاس از جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن 29 جولای سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تست حزب جمهوری خواه در محدوده مسائل از جمله نژاد و تجارت و مهاجرت. در روز پنج شنبه او زده یک مرز است.

مذاکرات مقامات از نیوهمپشایر به می سی سی پی به آیووا به سرعت به عقب رانده در برابر تهمت پیشنهاد که ممکن است لازم باشد برای به تاخیر انداختن انتخابات ماه نوامبر — که او نمی تواند انجام دهد بدون کسب موافقت کنگره — به دلیل بی اساس تهدید رای دهندگان تقلب. آنها اطمینان رای دهندگان را که در انتخابات خواهد ادامه در قانون اساسی موظف روز را به عنوان آن را برای بیش از دو قرن است.

ایالت آیووا چاک Grassley بود به خصوص بلانت: “همه می توانم بگویم این است که مهم نیست که چه فردی در این کشور می گوید. ما هنوز هم یک کشور بر اساس قانون است و ما می خواهیم به پیروی از قانون است.”

نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu عهد خود دولت را برگزاری آن در ماه نوامبر انتخابات به عنوان برنامه ریزی شده: “پایان داستان است.” Rep. لیز چنی R-Wyo., آگهی خانه جمهوریخواه کنفرانس گفت: “مقاومت در برابر این ایده در میان جمهوری خواهان طاقت فرسا است.”

بالا جمهوریخواهان در مجلس نمایندگان و سنا که باید صرف چهار سال گذشته دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره نیز فاصله خود را از مفهوم تاخیر در انتخابات است.

آن نادر بود توبیخ برای مغلوب ساختن پیشی جستن از همکار خود جمهوری خواهان اما یکی که ممکن است نه گذشته. وجود دارد کمی محافظه کار مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترده تر فشار به منظور بالا بردن سوال در مورد مشروعیت Nov. 3 انتخابات از جمله پیشنهاد او بعد از دوشنبه که تاخیر در نتیجه به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند نشانه ای از تقلب.

ساده واقعیت باقی می ماند که جمهوری خواهان بالا و پایین انتخابات این سقوط نیاز مغلوب ساختن پیشی جستن را ملتهب پایه در سمت خود به هر گونه شانس برنده شدن.

پویا مجبور مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت سیاستمداران به راه رفتن تعادل ظریف به عنوان آنها را محکوم جمهور ترین رفتار نامنظم و ایده ها در حالی که تلاش برای ناراحتی خود جان سخت وفاداران. در همان زمان بسیاری از رهبران جمهوری خواه در حال مبارزه تحت وزن از سلامت اقتصادی و اجتماعی بحران که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به مهار.

دولت پنج شنبه اعلام کرد که اقتصاد آمریکا سقوط توسط یک رکورد شکنانه 32.9 درصد نرخ سالانه سه ماهه گذشته به عنوان همه گیر نیروهای موج اخراج است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش.

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز در مصاحبه با آسوشیتد پرس گفت که او می ترسید “موج جدیدی از رکود اقتصادی” را به عنوان او چنگ زدن با فشار به موسسه دوم اقامت در خانه سفارش به عنوان عفونت کروناویروس در دولت خود را افزایش. اول-اصطلاح جمهوری خواه فرماندار گفت که او انجام خواهد داد “همه چیز ممکن است” برای جلوگیری از shutdown اما می تواند حکومت نه از امکان.

ریوز تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش انتخاب مجدد پیام با تمرکز بر توانایی های خود را برای احیای اقتصاد این کشور آشنا پیشنهاد از سرخوردگی مقامات جمهوری خواه هر چند رئیس جمهور نشان داده علاقه کمی در اتخاذ یک پیام سازگار.

ریوز گفت که او مخالف هر گونه برنامه ریزی برای تغییر تاریخ انتخابات: “من شخصا فکر می کنم تاخیر در انتخابات در این برهه از زمان لازم است.” اما او گفت که او باقی مانده “100% متعهد به انجام همه چیز ممکن است” برای کمک به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقیب جو بایدن در ماه نوامبر.

“من باور نمی کنم که رئیس جمهور در حال از دست دادن قابل توجهی در پشتیبانی از جمهوری خواهان” ریوز گفت.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن محرم جری فالول جونیور رئیس جمهور از آزادی دانشگاه گفت: حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای به تاخیر انداختن انتخابات “تا زمانی که همه چیز طبیعی است به طوری که مردم می تواند به راه رفتن.”

“اگر آن را طول می کشد چند ماه پس از آن بود آن را” فالول در مصاحبه ای گفت: بالا بردن چشم انداز محدود کردن رئیس جمهور قدرت اگر تاخیر فراتر از دوره اول خود را.

شده اند وجود دارد تعدادی از لحظات است که تیره و تار آشنایی با وفاداری به ناروا از او پدید آمده و خود را به عنوان حزب را بعید نامزد ریاست جمهوری چهار سال پیش و در عین حال خود به طور فزاینده acquiesced به او آشفته رهبری به عنوان ریاست جمهوری خود را پیشرفت.

فقط هفته قبل از انتخابات 2016 چند مقامات منتخب از جمله آن مجلس Paul Ryan عمومی تبدیل پشت خود را در تهمت و پس از او گرفتار اعتراف به روابط جنسی درنده رفتار در یک “Access Hollywood” تصویری. کمتر از یک سال بعد کمیته ملی حزب جمهوری خواه سرزنش رئیس جمهور پس از او ادعا وجود دارد “بسیار خوب مردم” در هر دو طرف از یک کشنده سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Virginia. و رهبران جمهوری خواه به طور خلاصه نگرانی در سال گذشته زمانی که تهمت گرفتار شد فشار رهبران اوکراین به بررسی بایدن — یک قسمت که در نهایت منجر به استیضاح.

شده اند وجود دارد یک سری از پایین-مشخصات flashpoints بیش از چهار سال گذشته به طور متوسط نگرانی از جمهوری خواهان بودند که به سرعت فراموش شده و آخرین بحث بر سر تاریخ انتخابات ممکن است به زودی سقوط به دسته.

تهمت نمی تواند تغییر تاریخ انتخابات بدون تصویب کنگره و سیاستگذاران در هر دو طرف روشن ساخته و آنها را در مخالفت با این حرکت. مغلوب ساختن پیشی جستن هدف نهایی ممکن است کمتر به انجام با تاریخ انتخابات از تضعیف نتایج انتخابات اگر او از دست می دهد.

زمان نظر سنجی نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن با اختلاف قابل توجهی در چند نوسان متحده است.

رئیس جمهور را انکار کند که او در تلاش بود به بازیگران شک در مورد نتایج انتخابات وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم در طول روز پنج شنبه در این نشست خبری. او بارها و بارها ذکر شده چشم انداز تقلب انتخابات است که عملا وجود ندارد در سیاست آمریکا.

“من نمی خواهم برای به تاخیر انداختن. من می خواهم به انتخابات. اما من همچنین نمی خواهید به صبر برای سه ماه و سپس پیدا کردن که برگه های رای که همه از دست رفته و انتخابات معنا نیست که همه چیز را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هشدار نسبت به امکان “کج انتخابات است.”

در نیوهمشایر نوسان دولت که در آن تهمت میزبانی یک رویداد مجازی شنبه شب Sununu گفت: رئیس جمهور نظرات در مورد تاریخ انتخابات را تحت تاثیر قرار دهد و او ادامه داد: حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

“نگاه رئیس جمهور می گوید همه چیز و توییتهایی چیز در همه زمان ها” فرماندار گفت. “من نمی دانم آنچه که او فکر می روند وجود دارد. من فقط می تواند صحبت می کنند برای نیوهمپشایر و ما باید یک سیستم بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>