قطار را به خانه مهاجران جدید Flashpoint بین BJP و Trinamool

راه آهن گفت که این اجرا بیش از 300 مهاجر قطار تا کنون. (فایل)دهلی نو: سیاست بین مرکز و غرب بنگال در میان همه گ

توسط ELEMENTORSITE در 21 اردیبهشت 1399
Trains To Bring Home Migrants New Flashpoint Between BJP And Trinamool

راه آهن گفت که این اجرا بیش از 300 مهاجر قطار تا کنون. (فایل)

دهلی نو:

سیاست بین مرکز و غرب بنگال در میان همه گیر است تا حرارت. برای آخرین بار یک ماه چندین نامه موشک ضرب گلوله کشته شده بود از دهلی نو به کلکته از طیف وسیعی از افسران عمدتا از وزارت. در حال حاضر صفحه اصلی وزیر Amit Shah دهکدهای waded به نبرد و نوشته شده به غرب بنگال وزیر Mamata بانرجی متهم او را از توقف "Shramik" قطار ویژه حمل مهاجران از ورود به دولت و جلوگیری از آنها را از آمدن به خانه.

که خانه وزیر نوشته بود به خانم بانرجی به بیرون درز شد در صبح روز شنبه منجر به یک روز عقب و جلو بین مرکز و دولت بر کسی مقصر است و برای چه.

نامه بمب نامه رهبری به اعتراض از Trinamool کنگره که به اشتراک گذاشته شده نامه های متعدد از بنگال به Karnataka, Tamil Nadu, Telangana و پنجاب به هشت قطار با مهاجران بازگشت.

این نامه به تاریخ مارس 8 و آقای شاه خواسته بود به دست برداشتن از سیاست بیش از "Shramik" قطار ویژه. Trinamool مجلس Abhishek نوری برای اولین بار به واکنش نشان می دهند با یک صدای جیر جیر و گفت: "یک HM عدم تخلیه وظایف خود را در طول این بحران صحبت می کند پس از هفته ها سکوت تنها برای گمراه کردن مردم با بسته نرم افزاری از دروغ! جالب اینجاست که او صحبت کردن در مورد خیلی ppl ایم که به معنای واقعی کلمه از چپ به سرنوشت توسط خود دولت. Mr @AmitShah اثبات جعلی خود را از اتهامات و یا عذرخواهی می کنیم."

این بود که پس از 90 دقیقه مطبوعات دیدار سه Trinamool رهبران حمله به خانه وزیر برای بازی سیاست در میان همه گیر. نامه از بنگال ارشد وزیر امور خارجه به همتایان خود در کشورهای مختلف از جمله Karnataka, Tamil Nadu, Telangana و پنجاب به اشتراک گذاشته شد که نشان می دهد بنگال بود ،

هشت قطار از چهار متحده خواهد به عقب 32,000 مهاجران در چند روز آینده.

"بنگال شده است هدف قرار دادند. این همه در حالی است که هدفمند توسط بوروکرات ها و سازمان ها. اما امروز این گربه از کیسه زیرا امروز نجیب زاده های محترم خانه وزیر هند به طور مستقیم مورد حمله قرار بنگال و بدون هر گونه حقایق" Trinamool MP درک اوبراین گفت.

"Mamata بانرجی انجام نمی دهد هر یک از این سیاست است. صفحه اصلی وزیر نامه رسیده از رسانه ها در دهلی قبل از آن را به سانتی متر ، آقای Amit Shah به عذر خواهی برای این دسته از دروغ در مورد آنچه اتفاق می افتد در بنگال," او گفت:. "آنها در حال انجام آن با تست کیت های آنها انجام می دهند آن را با IMCT (مرکزی) تیم و در حال حاضر آنها نیز انجام می دهند و آن را با این نامه است."

اتحادیه وزیر امور خارجه و BJP نماینده مجلس از آسانسول Babul Supriyo گفته بنگال شده بود تحت فشار قرار دادند به گرفتن برخی از اقدام تنها پس از آقای شاه نامه به خانم بانرجی. دولت بی جی پی رئیس Dilip Ghosh اضافه شده یک مماشات و تاب است.

"بنگال دولت به نظر می رسد بی تفاوت نسبت به مهاجران. تنها دو قطار آمده اند به بنگال از مکان های مختلف و یکی از آنها را آورده زائران سیاسی جامعه و نه مهاجر کارگری" آقای Ghosh گفت. "همه زودتر نامه ها کار نمی کند. بنابراین خانه وزیر نوشته شده و دولت بنگال است که قطعا دچار مشکل" آقای Ghosh اضافه شده است.

حزب کمونیست هند (مارکسیست) رهبر Md سلیم مقصر هر دو طرف برای یک ناتوان کننده سیاسی مبارزه کنند. "بی جی پی و Trinamool باید تبدیل به یک بیماری همه گیر دوزخ" او گفت:. "مرکز باید ترتیب قطار برای مهاجران به بازگشت به خانه. دولت باید به ترتیب روی صفحه نمایش و قرنطینه آنها را هنگامی که آنها را به عقب. هیچ کدام از آن اتفاق می افتد. ما ارائه به داوطلبان آموزش دیده به صفحه نمایش و مدیریت عودت. اما چه کسی است که گوش دادن؟"

وضوح از دست رفته است در تعداد دقیق است که قطار خواهد بود و آوردن مهاجران در چند روز آینده از آنجا که دولت مداخله. با توجه به منابع ماهاراشترا تا به حال به لغو دو قطار از آنجا که دولت بنگال نه پاسخ به آن نامه به دنبال "مقصد دولت رضایت" که الزامی است.

تا کنون دو قطار آمده اند به بنگال یکی از اجمیر در راجستان و یکی دیگر از Ernakulum در کرالا با برخی از 2,400 مسافران در همه.

منابع گفت: روند دریافت هشت قطار بیشتر در جریان است. راه آهن وزارت پرینت این شب گفت: "با این حال برادران وارنر است مورد تایید نیست هر قطار از ماهاراشترا در حالی که مورد نیاز است وجود دارد از 16 قطار به WB و در حال حاضر 6 درخواست در حال بررسی است که برای تایید است که هنوز هم در انتظار از WB."

وزارت توییتی که در صورت درخواست از آقای شاه بنگال تایید دو قطار از پنجاب دو از تامیل نادو سه از کارناتاکا و یکی از Telangana.

گاهشناسی مبهم است. آیا بنگال حرکت اول یا آیا آقای شاه نیروی بنگال به عمل می کنند ؟ سیاسی مجادله است غرق کردن کلید سوالات در مورد چگونه برای اطمینان از مهاجران به خانه می آیند چگونه آنها را قرنطینه و آزمایش شده است.

در ضمن بنگال را برای کمک به مهاجران باقی می ماند مشغول و مهاجران شکایت کرده اند و در هر فرصتی که چگونه مشکل آن این است که اثبات به تماس را به طوری که آنها می تواند اولین گام برای رفتن به خانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب