بیش از حد داغ به طبخ ؟ این فوری گلدان لوازم کاملا خود را ذخیره تابستان (جایزه: آنها در فروش!)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.تابستان ا

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تابستان است steamier و اکثر روزها آخرین چیزی که هر یک از ما می خواهید انجام دهید این است به نوبه خود در فر. وجود دارد مقدار زیادی از لوازم خانگی کوچک است که می تواند کمک به شما شلاق تا غذاهای مورد علاقه خود را بدون استارت کردن گرما از جمله سه تن از فوری گلدان که در فروش در آمازون در حال حاضر: فوری گلدان multi-cooker فوری گرداب هوا سرخ و Omni Plus هوا سرخ کن توستر. هر یک جمع و جور به اندازه کافی برای گنجاندن در مبارزه خود را بالا و ساخته شده خود را در تابستان پخت و پز کارهای خیلی آسان است که شما هرگز شکستن عرق. چک کردن آنها را زیر و مطمئن باشید که همچنین چک کردن آمازون کامل فروش فوری گلدان لوازم.

1. فوری گرداب 4-در-1 Air Fryer

زمانی که برای اولین بار آن را راه اندازی از طریق مسنجر گرداب هوا سرخ شد و احساس اینترنت! درست مثل لحظه گلدان multicooker هوا سرخ همچنین دارای توابع چندگانه هستند که فوق العاده کاربردی است: آن را می توانید کباب داد و بیداد, پخت بازگرمکن اب چیزی را گرفتن مواد غذایی و حتی یک "چرخش" تنظیم به صورت دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ. اساسا توابع مانند جمع و جور فر. آن را نیز سریع تر پیش گرم است که قرار است به کاهش زمان پخت و پز 20 درصد است. ما کاردانی های مواد غذایی, ویرایشگر, Meghan صاحب یکی و کاملا عاشق air fryer اندازه سهولت استفاده و قابلیت ترد مواد غذایی نه سادگی.

خرید: فوری گرداب 4-در-1 Air Fryer 99 دلار (به طور معمول $200)

2. فوری گلدان دو نوا 7-در-1 Electric Pressure Cooker

بر خلاف O. G فوری گلدان اواز یا موسیقی دو نفری نوا آسان درب مهر که به طور خودکار مجموعه به مهر و موم زمانی که شما آن صرفه جویی در شما ارزش زمان پخت و پز و تلاش است. آن را نیز آسان بخار انتشار را فشار دهید که شما می توانید دکمه به اجازه بخار و با خیال راحت نگه داشتن انگشتان دست خود را به دور از نازل. به غیر از این دو مهم ارتقاء این دو نوا درست مانند این دو در آن است که یک 7-در-1 دستگاه: پلوپز و آرام پز پلوپز بخار پز و ماست ساز!

خرید: فوری گلدان دو نوا 7-در-1 Electric Pressure Cooker 70 دلار (به طور معمول $100)

اعتبار: آمازون

3. فوری گلدان Omni Plus هوا سرخ کن توستر

اگر شما ترجیح می دهند چند tasking لوازم فوری گلدان نسخه توستر خوب برای اضافه کردن به آشپزخانه خود را. آن را بیش از فقط نان تست و حرارت باقی است. شما می توانید پخت 12 اینچ پیتزا, کیک و کباب یک مرغ کامل. آن را هفت در است که از قبل برنامه ریزی شده دکمه: Air سرخ اب چیزی را گرفتن, نان تست, کباب, پخت, داد و بیداد و بازگرمکن. و از آن می آید با یک دندانه دار کردن فر, پخت و پز, تابه, هوا, سبد سرخ و همه چیز شما نیاز به تبدیل به یک جوجهگردان. در 50 درصد آن را یک معامله کاملا ارزش snagging.

خرید: فوری گلدان Omni Plus هوا سرخ کن توستر فر 200 دلار (به طور معمول $400)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن