تخلیه هزاران نفر به عنوان رودخانه سد شکستن در مرکزی میشیگان

علامت Musselman به ارمغان می آورد یک صندلی جلوی خانه اش از حیاط پشت wading را از طریق floodwater شنبه, مارس 19

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

علامت Musselman به ارمغان می آورد یک صندلی جلوی خانه اش از حیاط پشت wading را از طریق floodwater شنبه, مارس 19 سال 2020 در Edenville مایکل. زندگی مردم در طول دو اواسط میشیگان دریاچه ها و بخش هایی از رودخانه شده اند تخلیه پس از چند روز از سنگین باران است که تولید سیل و تحت فشار قرار دادن سدها در این منطقه است.

کتی Kildee/میدلند روزانه اخبار از طریق AP

به سرعت در حال افزایش آب پیشی گرفت و سدها و مجبور به تخلیه حدود 10 ، 000 نفر در میشیگان مرکزی که در آن فرماندار گفت: یکی در مرکز شهر می تواند "در حدود 9 فوت آب" روز چهارشنبه.

برای دومین بار در کمتر از 24 ساعت, خانواده, زندگی, در امتداد Tittabawassee رودخانه و متصل دریاچه در Midland County دستور داده شد به ترک خانه.

خدمات ملی آب و هوا در روز سه شنبه شب خواست هر کسی که در نزدیکی رودخانه به دنبال زمین بالاتر زیر "castastrophic سد شکست" در Edenville سد حدود 140 مایل (225.31 کیلومتر) شمال دیترویت و سانفورد سد حدود هفت مایل (11.26 کیلومتر) downriver.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن گفت: مرکز شهر میدلند شهر 42,000 حدود 8 مایل (12.87 کیلومتر) پایین دست از سنفورد سد رو به خصوص سیل جدی تهدید. Dow Chemical Co.'s اصلی گیاه نشسته در این شهر در حاشیه رودخانه ها.

"در آینده 12 تا 15 ساعت در مرکز شهر میدلند می تواند تحت حدود 9 فوت آب" فرماندار گفت. "ما پیش بینی یک تاریخی بالا سطح آب است."

Whitmer اعلام وضعیت اضطراری برای Midland County و خواست ساکنان در معرض خطر جاری شدن سیل به پیدا کردن یک محل به ماندن با دوستان و یا بستگان و یا به دنبال یکی از چندین پناهگاه که باز در سراسر شهرستان. او را تشویق مردم به انجام بهترین خود را به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus مانند پوشیدن چهره و پوشش و رعایت اجتماعی فاصله "به بهترین توانایی خود را."

"این است که بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در Midland County," او گفت:. "اگر شما یک عضو خانواده یا یک دوست که زندگی می کند در بخش دیگری از دولت وجود دارد در حال حاضر."

پاسخ اضطراری رفت و درب-به-درب اوایل صبح روز سه شنبه هشدار ساکنان زندگی در نزدیکی Edenville سد از افزایش آب. برخی از ساکنان قادر به بازگشت به خانه تنها به ترک گفته دوباره زیر سد را نقض چند ساعت بعد. تخلیه شامل شهرهای Edenville سانفورد و قطعات از میدلند با توجه به Selina Tisdale سخنگوی Midland County است.

"ما در خانه و شروع به احساس راحت است که همه چیز آرام گفت:" کاترین Sias زندگی می کند که حدود 1 مایل (1.61 کیلومتر) از Edenville سد و اولین خانه سمت چپ در اوایل صبح روز سه شنبه. "ناگهان همه ما شنیده کامیون های آتش نشانی آژیر رفتن به سمت شمال به سد."

Sias, 45, گفت اضطراری هشدار پس از آن شروع به آمدن بر روی تلفن همراه خود را و مردم شروع به دعوت به مطمئن شوید که او سالم بود.

"در حالی که در بسته بندی وجود دارد تن از پلیس و آتش کامیون رفتن به بالا و پایین جاده ها," او اضافه شده است. "تا آنجا که من می دانم همه همسایگان ما را کردم."

در حالی که رانندگی در امتداد این ماجرا M-30 بزرگراه دولت که جاده اصلی از طریق Edenville و عبور از رودخانه در شمال شهر Sias دیدم عجله Tittabawassee رودخانه. "این بسیار چشمگیر و بسیار سریع و پر از آوار" او گفت:.

داو شیمیایی فعال آن در اورژانس مرکز عملیات خواهد بود و تنظیم عملیات به عنوان یک نتیجه از زمان سیل مرحله شرایط سخنگوی Rachelle Schikorra گفت: در یک ایمیل.

"داو میشیگان عملیات در حال کار با آن مستاجر و Midland County مقامات ادامه خواهد داد و نزدیک به نظارت بر سطح آب در Tittabawassee رودخانه" Schikorra گفت.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد به علت عدم رعایت مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

این Edenville سد ساخته شده بود که در سال 1924 شده در شرایط نامطلوب در سال 2018 توسط دولت است. سانفورد سد ساخته شده بود که در سال 1925 موفق به دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز.

هر دو سد در حال به فروش می رسد.

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه 20 در میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر بارش گسترده از 4 تا 7 اینچ (10.2 به 17.8 سانتی متر) از روز یکشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

این Tittabawassee رودخانه بود که در 30.5 پا (9.3 متر) و افزایش سه شنبه شب - سیل مرحله 24 فوت (7.3 متر). انتظار می رفت که تاج صبح روز چهارشنبه در یک رکورد از حدود 38 پا (11.6 متر).

سنگین باران در اوایل هفته نیز باعث جاری شدن سیل در جای دیگر در منطقه است. در شیکاگو آب که آب گرفتگی در برخی از مناطق مرکز شهر بود عقب سهشنبه, اما لری لانگفورد آتش سخنگوی وزارت گفت که او انتظار ندارد قدرت به بازسازی در یاد ویلیس برج به صورت روز به دلیل باران های ناشی از ساختمان subbasements برای پر کردن با حد 25 فوت (7.6 متر) از آب است. ساختمان بسته بود به مستاجران و بازدید کنندگان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب