هزاران نفر با حضور, Madhya Pradesh رهبر معنوی مراسم تشییع جنازه در میان مستند

Dev Prabhakar Shastri 82 محبوب شناخته شده به عنوان 'Daddaji' روز یکشنبه درگذشت.دهلی نو: هزاران نفر از مردم با

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399
Thousands Attend Madhya Pradesh Spiritual Leader's Funeral Amid Lockdown

Dev Prabhakar Shastri 82 محبوب شناخته شده به عنوان 'Daddaji' روز یکشنبه درگذشت.

دهلی نو:

هزاران نفر از مردم با حضور در تشییع جنازه یک روحانی مشهور رهبر در Madhya Pradesh را در موروارا با وجود مستند قوانین. در میان کسانی که با حضور سیاستمداران بود از کنگره BJP و مشهور مثل بازیگر Ashutosh Rana. دولت های منطقه با این حال وجود دارد گفت: هیچ تخلف از مستند پروتکل.

Dev Prabhakar Shastri 82 محبوب شناخته شده به عنوان 'Daddaji', درگذشت, روز یکشنبه از ریه و بیماری های کلیوی. او تحت درمان در دهلی نو و آورده بود به Madhya Pradesh توسط Mr رعنا و دولت سابق وزیر سانجی Pathak پس از خود بیماری بدتر شده است.

صدها نفر از مردم دیده می شود در رسانه های اجتماعی ویدئوها راه رفتن در گروه های در جریان مراسم تشییع جنازه.

"وجود دارد هیچ تخلف. این همه تنظیم های اجتماعی فاصله حفظ شد" گفت: موروارا منطقه جمع آوری شاشی بوشان سینگ قبل از قطع NDTV تماس.

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan BJP ملی, دبیر کایلاش Vijaywargiya MP کنگره رئیس کمال نات و ارشد رهبر Digvijaya سینگ در میان کسانی که ادای احترام.

مجامع منع شده اند در سراسر کشور از ماه مارس زمانی که این مرکز برای اولین بار اعلام کرد در سراسر کشور مستند به دستگیری رشد coronavirus موارد در کشور است.

این مرکز در روز یکشنبه تمدید مستند تا مارس 31. در دستورالعمل آن به کشورهای آن ذکر شده که در مجالس ترحیم با بیش از 20 نفر می شود مجاز است.

روز دوشنبه در یک دایره به کشورهای مرکز روشن است که می تواند مستند دقیق تر اگر آنها خواست اما نمی توان آن را رقیق کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن