دور 3: Ashok Gehlot تازه پیشنهاد به فرماندار در جلسه مجلس

راجستان: وزیر Ashok Gehlot روز دوشنبه گفت که او تا به حال صحبت با PM مودی.برجستهروز دوشنبه فرماندار Kalraj Mis

توسط ELEMENTORSITE در 7 مرداد 1399

راجستان: وزیر Ashok Gehlot روز دوشنبه گفت که او تا به حال صحبت با PM مودی.

برجسته

  • روز دوشنبه فرماندار Kalraj Mishra در نامه ای به وزیر
  • او گفت که او نه در برابر دعوت مجمع, جلسه
  • فرماندار همچنین گفت: از آن دشوار خواهد بود به تماس همه MLAs در کوتاه مدت متوجه
جیپور:

راجستان وزیر Ashok Gehlot ملاقات کابینه خود را یک روز پس از فرماندار فرستاده می شود درخواست خود را برای یک جلسه مجلس از روز جمعه با سه شرایط که شامل 21-روز توجه کنید و یک coronavirus برنامه ریزی برای خانه.

"ما باید حاوی پاسخ به فرماندار نگرانی. آن است که حق ما را به تماس با مجلس است. چگونه جلسه برگزار خواهد شد که سخنران را حق. ما می خواهیم این جلسه در تاریخ 31 ژوئیه (جمعه)" راجستان وزیر Harish چودری گفت NDTV پس از این نشست است.

"فرماندار درخواست برخی از سوالات. ما پاسخ به آن است. آیا شرایط فوق العاده. دیگر با تصویب مجمع هستند که در این کشور برگزار شد. کابینه پیشنهاد خواهد شد به فرماندار احتمالا امروز" وزیر گفت.

روز دوشنبه فرماندار Kalraj Mishra در نامه ای به رئیس جمهوری که او را در برابر تماس با یک جلسه مجلس. "راج Bhavan (فرماندار) به پیش بروید به تماس های جلسه مجلس با در نظر گرفتن پیشنهادات ساخته شده," او نوشت: اما سوالات ذکر شده که نیاز به رسیدگی می شود ،

او پرسید که آیا وزیر می خواست برای آوردن اعتماد رای بدهند چرا که اگر این مورد بود 21 روز متوجه شد مورد نیاز نیست. "آیا شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت ؟ به عنوان آن است که در این پیشنهاد اما در شما (آقای Gehlot) در حال ساخت اظهارات که شما می خواهید را به یک اعتماد به نفس حرکت" آقای Mishra پرسید.

فرماندار همچنین گفت: از آن دشوار خواهد بود به تماس همه MLAs در کوتاه مدت متوجه طول بیماری همه گیر. "شما می توانید نظر دادن 21 روز' توجه به MLAs?" - توجه داشته باشید خود را پرسید. سومین سوال این بود که چگونه اجتماعی فاصله خواهد شد در طول جلسه.

هنگامی که او را رد کرد و آقای Gehlot اولین پیشنهاد در جمعه فرماندار داده بود شش دلیل. او گفت: این پیشنهاد اشاره نمی کند هر دستور و یا تاریخ. او همچنین اشاره کرد که یک مورد بود که شنیده ام در دیوان عالی کشور است.

برای مقابله با آخرین نقطه راجستان سخنران کاهش یافته است یک دادخواست در دیوان عالی کشور مربوط به قدرت خود را به رد صلاحیت شورشی MLAs.

سخنران CP جوشی تا به حال درخواست دیوان عالی کشور در هفته گذشته برای جلوگیری از بالا دادگاه از تصمیم گیری در یک دادخواست توسط Sachin خلبان و 18 دیگر کنگره شورشیان چالش برانگیز رد صلاحیت اعلامیه فرستاده شده توسط او. دادگاه عالی حاضر به مداخله و گفت: "صدای مخالفان را نمی توان سرکوب در یک دموکراسی". بلندگو نیز به چالش کشیده گفته بودن توسط دادگاه عالی برای نگه داشتن در هر گونه اقدام علیه شورشیان تا زمانی که حکم آن.

زمانی که دادگاه عالی در زمان مورد روز بعد آن را پذیرفته در آخرین دقیقه درخواست توسط تیم آزمایشی شامل مرکز در آن دادخواست و خواسته سخنران دوباره را به هر گونه اقدام در حال حاضر.

رئیس جمهوری شده است با فشار دادن برای یک جلسه مجلس از هفته گذشته و اعتراض به مدت پنج ساعت در فرمانداری اقامت جمعه گذشته است.

وزیر Gehlot رو به یک شورش خود را اخراج معاون Sachin خلبان معتقد است که اعداد را به نفع خود یک طبقه از آزمون در مجمع. وزیر مدعی حمایت از 102 MLAs فقط یک گذشته اکثر علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. "سه شورشی MLAs به احتمال زیاد به عقب می آیند در دو روز بعدی" کنگره رهبر Randeep Surjewala ادعا کرد.

آنچه می تواند به خطر اندازد Gehlot دولت نازک سرب است که وضعیت شش Bahujan Samaj حزب (BSP) MLAs که در هم ادغام شدند و حزب خود را با کنگره در سال گذشته است. BSP دیروز درخواست دادگاه در برابر ادغام. همچنین خواسته شده یک حزب به یک درخواست توسط یک BJP MLA.
 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب