این غیر منتظره (و با دوام!) مواد جایگزین خیزران در این مجموعه تابستان

Marni ممکن است بهترین و شناخته شده برای خود را پررنگ چاپ, لباس های ماهرانه طراحی لباس مردانه و ساختار و در عین

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

Marni ممکن است بهترین و شناخته شده برای خود را پررنگ چاپ, لباس های ماهرانه طراحی لباس مردانه و ساختار و در عین حال رنگارنگ کیف های دستی. اما مغز در پشت خانه مد ایتالیایی و همچنین یک حس مشتاق از چه شیک و وقتی که می آید به خانه دکور.

Marni فقط راه اندازی سالانه خود را به مجموعه ای از صفحه اصلی قطعات از طریق Marni بازار آنها قرار داده ایم چرخش منحصر به فرد در کلاسیک پرتاب بالش سینی و سایر لوازم خانه است که شما نمی خواهد هر جای دیگری.

هر چند منسوجات پشم, راتانها و hemps عادی در بهار و تابستان خانه و مد خطوط Marni تصمیم گرفت برای رفتن به یک مسیر متفاوت این سال است. خانه مد عوض کردن ای پی وی سی, بامبو برای فلز و شیشه برای رزین.

چرا که همه چیز ساخته شده است در با دوام پلاستیک و فلزات این قطعه هر دستباف توسط کلمبیا صنعتگران بزرگ برای خود فضای زندگی در فضای باز و برای فصل تابستان آمده است.

بازار مجموعه همچنین شامل چندین لوازم جانبی مانند فلز و پارچه های پی وی سی کیف بازار کیف و keychains. و هر قطعه مقرون به صرفه تر از شما انتظار می رود با توجه به برچسب طراح.

اگر شما تصمیم به preorder هر یک از قطعات از Marni بازار, شما می توانید انتظار سفارش خود را به کشتی ژوئن 3. خود را پاسیو در فضای باز/عرشه/فضای بالکن هرگز نگاه روشن تر و جسورانه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن