این فن فوق العاده ایجاد یک 'Schitt نهر' لگو مجموعه شامل یک مینی Rosebud متل

حد واقعا وجود ندارد وقتی که می آید به باور نکردنی و منحصر به فرد چیزهایی است که می تواند ساخته شده با برخی از

توسط ELEMENTORSITE در 22 تیر 1399

حد واقعا وجود ندارد وقتی که می آید به باور نکردنی و منحصر به فرد چیزهایی است که می تواند ساخته شده با برخی از تخیل و لگو مجموعه. یک لگو سوپر فن ایجاد یک کپی از "Schitt نهر" ساخته شده به طور کامل از اسباب بازی های رنگارنگ آجر و بله حتی Moira را بدنام کلاه گیس دیوار.

مارک فیتزپاتریک مدیر بازاریابی و عضو لگو 10K باشگاه (که بله برای LEGO طرفداران که باید بیش از 10000 LEGOs در مجموعه خود) به تازگی به اشتراک گذاشته جدیدترین ايجاد Instagram: یک 1,520-آجر بدل از خانواده گل سرخ (به همراه یک زن و شوهر از محبوب افتخاری اعضای خانواده: کارمند میز Stevie و دیوید شوهر پاتریک) در مقابل Rosebud متل. آن چنان تحت دقیق از دیوید و جانی را امضا ابرو مطرح شده به Moira صورتی کلاه گیس و استیوی برگزاری یک پیستون.

متل خود را به همان اندازه دقیق و شامل چند اتاق است که طرفداران را فورا تشخیص از محبوب سریال کمدی از جمله چک در میز که در آن Stevie اغلب می تواند یافت می شود و خانواده به اشتراک گذاشته فضاهای زندگی همراه با یک منطقه صندلی در جلو برای مهمانان به یک نوشیدنی از تلوان ماشین آلات (اگر این کار البته) به عنوان آنها نشستن و خواندن Elmdale کرونیکل.

و معلوم است که "Schitt نهر" طرفداران در واقع می توانید این رویای لگو مجموعه یک واقعیت است. با ایجاد یک حساب کاربری و رای خود را در LEGO ایده های شما می تواند کمک به Fitzpatrick رسیدن به 10 ، 000 رای—که در آن نقطه اسباب بازی شرکت را در نظر بگیرید آن را برای تولید. فیتزپاتریک متصلب است تا نزدیک به 2,600 هواداران در دو هفته اول با مقدار زیادی از مشتاق نظر امید خود را برای کمک به چشم انداز ضربه قفسه های فروشگاه. چه بهتر از راه برای پر کردن "Schitt نهر"به اندازه سوراخ را در قلب خود را در حال حاضر که این مجموعه به پایان رسیده است و طرفداران باید گفت: وداع با خانواده گل سرخ بر روی صفحه نمایش خود را?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن