این صرفه جویی در فضا تلویزیون راه حل راحت تر از شما فکر می کنم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وقتی که م

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی که می آید به برنامه ریزی یک اتاق نشیمن طرح قرار دادن تلویزیون است که معمولا یک نگرانی. شما باید به فکر که در آن رسانه ها هستند که روی نیمکت خواهد بود و—اغلب—که در آن شما باید اتاق به قرار دادن یک کنسول به آن را نگه دارید. اما در اینجا خبر خوب: دیوار نصب تلویزیون خود است که در واقع ساده تر از آن به نظر می رسد و یادگیری چگونه کمک خواهد کرد که شما تن صرفه جویی در فضا در منطقه زندگی می کنند و طرح خود را بیشتر انعطاف پذیر به بوت. شما فقط نیاز به یک زن و شوهر ساعت و یک پروژه دوستان که کمک خواهد کرد که شما را در تعیین ارتفاع برای تلویزیون و سپس حلق آویز آن زمانی که همه گفته و انجام می شود. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

منابع شما نیاز به چسبیدن به یک تلویزیون

جهت نحوه چسبیدن به یک تلویزیون

1. کشف کردن که چگونه بالا شما می خواهم تلویزیون خود را به

تعیین ارتفاع که در آن شما می خواهم تلویزیون خود را به چسبیدن به آن باید بالاتر از سطح چشم هنگامی که شما در حال ایستاده. شما می توانید پروژه خود را دوستان نگه تلویزیون برای تصمیم گیری در ارتفاع و یا سعی کنید این ترفند آسان: با استفاده از یک تکه کاغذ یا مقوا برش به اندازه تلویزیون برای کمک به تصمیم گیری. شما می توانید نوار آن را به دیوار و حرکت آن را در اطراف تا زمانی که شما پیدا کردن یک ارتفاع شما می خواهم. ردیابی یک خط در بالای تلویزیون و یا کاغذ هنگامی که شما مانند قرار دادن.

2. قرار دادن خاتم در دیوار شما می خواهم تلویزیون به

انتخاب کنید که دیوار شما می خواهم تلویزیون می باشد. استفاده از گل میخ یاب برای قرار دادن خاتم در دیوار; شما نیاز به قرار دادن دو. علامت نشون با یک مداد است. پس از آن ضربه بزنید اتمام ناخن با یک چکش به تایید محل میخ. شما احساس مقاومت در برابر زمانی که شما آن را ضربه. حذف ناخن از دیوار.

3. خود علامت براکت را سوراخ

برگزاری براکت به دیوار که تلویزیون باید بروید. مطمئن شوید که آن را متصل به هر دو نشون. استفاده از یک سطح به اطمینان حاصل شود آن را راست و سپس علامت که در آن پیچ را با یک مداد است.

با استفاده از یک مته کمی کوچکتر از پیچ در نصب کیت به مطمئن شوید که بطور دنج قرار گرفتن مناسب است. مته سوراخ خلبان به هر مداد علامت بزنید.

5. ضمیمه براکت به دیوار

خود را دنبال کیت دستورالعمل به ضمیمه براکت به دیوار. این یکی نیاز به یک آچار بکس به نصب سخت افزار.

6. ضمیمه نیمی دیگر از براکت برای تلویزیون شما

ذخیره کردن تلویزیون خود را در یک نرم پتو یا حوله برای جلوگیری از آسیب. حذف پاها اگر آنها متصل شده است. سپس با استفاده از توصیه می شود پیچ—آنها ممکن است نشان داده شود که در پشت تلویزیون خود را—به ضمیمه دیگر نیمی از نصب و استقرار براکت به پشت تلویزیون.

قلاب تلویزیون براکت روی دیوار براکت. شما ممکن است نیاز به دو نفر برای انجام این کار به راحتی. که در آن است! در حال حاضر شما می توانید پلاگین در تلویزیون خود را و لذت بردن از تمام کلاسیک مورد علاقه خود را درام یا کمدی مسخره و بدون به خطر انداختن یک اینچ از فضای طبقه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب