این نام تجاری مورد علاقه فرقه های اجاق هلندی 20 درصد در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما مؤمنان

توسط ELEMENTORSITE در 9 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما مؤمنان بزرگ است که شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول برای کیفیت قطعه از وسایل آشپزی. مورد در نقطه: میلو را مورد علاقه فرقه کوره های هلندی که ما آن را دوست دارم چرا که انجام آنها فقط به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ساخته شده توسط عمده میراث برندهای اما برای حدود یک سوم از قیمت. در واقع از هم اکنون از طریق مه 5 شما می توانید صرفه جویی 20 ٪ اضافی در میلو را در کوره های هلندی با کد ذخیره 20 نمره 5.5 لیتر مدل کلاسیک برای $76 (به طور معمول $95) و یا کوچکتر 3.5 لیتر مینی هلندی برای $60 (به طور معمول $75). به عبارت دیگر شما می توانید دو زیبا و با دوام میلو کوره های هلندی قیمت 1 لیتر Le Creuset (ما بررسی می شود!). به علاوه همه چیز کشتی به صورت رایگان.

میلو را در کوره های هلندی است که در حال امن فر تا 500 درجه موجود در سفید و سیاه و سفید و زمرد سبز اگر چه رنگ سبز در حال حاضر به فروش می رسد-در 5.5 لیتر حجم. توجه داشته باشید که سفید هلندی فر براق بیرونی مینای حمل به داخل گلدان بنابراین شما قادر به مشاهده براونینگ از مواد به خصوص به خوبی, اما شما ممکن است نیاز به یک کمی بیشتر از گریس آرنج به حفظ بکر سطح. (ما نه ترس از کمی زنگار اما شما!)

هر کدام رنگ یا اندازه میلو اجاق هلندی شما را انتخاب کنید, آیا نمی شود ترس به آن را به کار. و نترس به ترک آن را بر روی صفحه نمایش زمانی که شما انجام می شود. منظورم این است چگونه زرق و برق دار است که چیزی ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب