این Philadelphia بوتیک می خواهد برای ایجاد فضا برای معماران و طراحان

ارتقاء همکاری هنری است که در خط مقدم طراحی-محور نام تجاری YOWIE جدید crowdfunding ابتکار. آن امید به گسترش فرا

توسط ELEMENTORSITE در 29 تیر 1399

ارتقاء همکاری هنری است که در خط مقدم طراحی-محور نام تجاری YOWIE جدید crowdfunding ابتکار. آن امید به گسترش فراتر از آن خانه پر جنب و جوش و زندگی فروشگاه به یک فضای است که میزبان طراحی, خرده فروشی, تعامل جامعه حوادث و مهمان نوازی.

اعلام فیلادلفیا "جالبترین بوتیک" توسط Bon Appetit در سال 2019 ملکه ایجاد کرد محله نمای در حال حاضر ارائه می دهد مجموعهای از محصولات ایجاد شده توسط هنرمندان مستقل و طراحان. و بنیانگذار شانون مالدونادو است در یک ماموریت برای بالا بردن این شرکت از طریق آن مشترک انجام—دوبله YOWIE 2.0.

با توجه به Maldonado—خود-توصیف طراح مد-تبدیل-مدیر خلاق— YOWIE 2.0 به عنوان یک فراگیر توپی "خلاق انعطاف پذیری فضاهای" که در آن مردم می توانند از فروشگاه های مورد علاقه خود را صفحه اصلی محصولات مجموعه دارای شاخه های عکاسی و یا حتی استفاده از فضای به میزبان گردهمایی.

YOWIE در حال حاضر از طریق crowdfunding بازار آنلاین iFundWomen به منظور کمک به دو کارمند تمام وقت به عنوان بخشی از این شرکت طرح های توسعه. وعده شروع در $10 به $1,000 که شما را بدست آورده یک شب اقامت برای دو مهمان در YOWIE جدید فضا به همراه یک هدیه ویژه بسته که شامل رایگان صبحانه.

بیشتر بخوانید درباره نام تجاری سند چشم انداز و چگونه برای کمک به YOWIE 2.0 کمپین در اینجا. و به فروشگاه YOWIE خانه دکور, آثار هنری, بوی, گیاه, مسائل, لباس و چک کردن بوتیک مجموعه اینجا.

کنیا Foy

نویسندگان

کنیا دالاس آزاد بر اساس سرگرمی و شیوه زندگی نویسنده ای که اختصاص داده است بسیاری از وقت آزاد خود برای سفر, باغبانی, نواختن پیانو و خواندن راه بیش از حد بسیاری از مشاوره ستون.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب