این روند به عقب است و آن را به فضای خود را فورا نگاه بزرگتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آینه مبلمان, این قطعه زرق و برق دار است که همه بیش از حد جذاب به اثر انگشت و لکه در حال آمدن است… و این قطعه می تواند فقط آنچه نیاز خانه خود را به خصوص اگر شما زندگی در یک فضای کوچک. در اصل محبوب ساخته شده در دهه های 1920 و 1930 در هنر دکو جنبش سطوح آینه خود را پرورش داده انعکاسی سر دوباره در ’80s در, و پس از آن تا به حال تجدید حیات حدود نه یا 10 سال پیش ،

در سمت راست شبح و با حق جزئیات آینه مبلمان می تواند نگاه مدرن به عنوان دیده می شود در اتاق نشیمن بالا. این زمان در اطراف قطعه در حال تسخیر کرده و معکوس است که اغلب مخلوط با مواد دیگری که باعث می شود آنها احساس حتی بیشتر سبک جهانی است. به علاوه آنها مناسب فضای کوچک راه حل است. چرا شما بپرسم ؟ خوب سه دلیل.

ابتدا سطوح بازتابنده می تواند یک نوع از trompe l’oeil که در آنها گسترش رد پا از خانه خود را بصری. تا کنون راه می رفت به یک رستوران و یا فروشگاه است که به نظر می رسد مانند آن را برای همیشه می رود تنها به سرعت آن را درک کنند در واقع فوق العاده کوچک? بله که سحر و جادو آینه و آنها می توانند به کار در خانه خود را بیش از حد. دوم انعکاسی پس از اتمام هر چه نور در دسترس وجود دارد و گزاف گویی در اطراف آن به طور موثر ایجاد یک فضا روشن تر. و اجازه می دهد تا واقعی—کوچک اجاره آپارتمان به ندرت ارائه به اندازه کافی نور طبیعی ساخت طرح طبقه احساس حتی بیشتر جمع و جور است. آینه قطعه می تواند کمک به جبران این کسری بودجه است.

و در نهایت حتی تکه های بزرگتر مانند کمد و میز “ناپدید” به اتاق خود را زمانی که آنها در حال آینه. انعکاسی از اتمام نمی اضافی ایجاد وزن بصری و یا جمعی برای چشم به در که کلید هوشمند فضای کوچک طراحی شده است. نگاهی به اتاق بالا مثلا از این “همیلتون” بازیگران عضو خانه تور. تا به حال که آینه قطعه شده سنگین تر چوب این گوشه ممکن است احساس کرده و به هم ریخته. اما به جای آن احساس نور و روشن است. علاوه بر این از آنجا که این قطعه ساده پارسونز شکل آینه پایان کمتر احساس لویی چهاردهم و بیشتر از امروز.

هر چند این روش جدید ظریف تکرار آینه مبلمان روند نیست به طور کامل اصلی و در عین حال, من واقعا با محبت چه Urban Outfitters انجام شده است را منعکس قطعه به 2020 و انتخاب من چند مندی از آنها را در زیر. من شگفت زده نمی شود اگر موارد مشابه شروع به ظاهر بیشتر و بیشتر. نگه داشتن چیزهای ساده است که نام بازی به اجتناب از هر چیزی بیش از حد شیرین و یا glitzy.

آینه اتاق تقسیم صفحه نمایش

این سه تایی تقسیم کننده اتاق می تواند به دریا رفته اند با آینه add-ons—کوچک تزئینی starbursts شیشه ای “قالب.” اما به عنوان این است که اساسا یک حریم خصوصی-ارائه نور بازتابنده. به سادگی آن را در مقابل یک پنجره به واقعا تا نور طبیعی عامل و خارج از منزل.

خرید: Amaia آینه قوس اتاق تقسیم صفحه نمایش $399

قاب چوب از این credenza به ارمغان می آورد لوکس بهره پایین به زمین به طوری که این قطعه خواهد بود در خانه خود در یک اتاق با بیش معاصر سایه ها و یا طبیعی تر دکور. مخلوط کردن مواد و پس از اتمام در داخل اتاق شده است چنین روند در چند سال گذشته آن را سرگرم کننده برای دیدن یک قطعه که ریف در این مفهوم به عنوان به خوبی.

خرید: Amaia Credenza, $799

آینه پایه میز کنار

فراموش نکنید دودی شیشه ای—این پایه قرار دادن جدول در یک گلگون پایان ضربه چیزهایی تا شکاف بیشتر و احساس ترکیب کاملی از مدرن پاریس. در واقع یک قطعه آینه می رود راه طولانی به نه تنها عملکردی, اما آن را نیز می تواند مسکوت بیانیه ساز در اتاق خود را بدون توجه به سبک خود را و یا فیلم مربع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو