'ویروسهای' هستند یک خطر پنهان در مبارزه با کروناویروس می گوید: سابق CDC مدیر

به عنوان ایالات متحده آماده بازگشایی در طول همه گیر مقامات باید آماده برای جابجایی مراحل خود را اگر کاهش اجتما

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399

به عنوان ایالات متحده آماده بازگشایی در طول همه گیر مقامات باید آماده برای جابجایی مراحل خود را اگر کاهش اجتماعی فاصله اقدامات کار نمی کند — در غیر این صورت آنها را می توان در سمت راست جایی که آنها آغاز شده هشدار داد سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری.

یکی دیگر از نگرانی برای او این است که "superbug" عفونت — که مقاوم به آنتی بیوتیک می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر گفت: Julie Gerberding بود که مدیر CDC از سال 2002 تا 2009.

"اگر ما در حال رفتن به یک قدم به سمت شل شدن برخی از اجتماعی فاصله مورد نیاز پس از آن ما نیاز به مشاهده آنچه اتفاق می افتد و در صورتی که به نظر می رسد خوب ما می توانید به مرحله بعدی بروید. اما اگر ما همه چیز اتفاق می افتد در جهت اشتباه است ما باید آماده برای رفتن به یک مرحله گفت:" CNBC "Squawk Box آسیا" در روز چهارشنبه.

اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها شده اند در معرض coronavirus و به هیچ وجه به آن ایمنی, او گفت:. که برگ "بسیاری از کشور های آسیب پذیر" گفت: Gerberding که در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بیمار افسر در مرک.

"من فکر می کنم آنچه ما اثبات شده است که اجتماعی فاصله اقدامات توصیه شده که در واقع کار می کنند اما زمانی که شما خروج از آن شما می توانید تنها انتظار است که وجود دارد در حال رفتن به نقاط فقط مثل دکتر Fauci شرح داده شده است."

Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در آمریکا و کاخ سفید مشاور بهداشت در روز سه شنبه شهادت قبل از سنای آمریکا با دولت در پاسخ به coronavirus بحران است. او هشدار داد و از عواقب جدی اگر متحده بازگشایی بیش از حد به سرعت و برجسته نگرانی های خود را که "کمی خوشه" احتمالا می تواند به نوبه خود به شیوع بیماری.

"اگر کسانی که در نقاط خارج از کنترل بدون صدای فراگیر از حق تست و ردیابی تماس ما حق بازگشت که در آن ما شروع — و یا حتی بدتر" هشدار داد Gerberding.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه در آسیا تعداد گزارش شده عفونت کروناویروس در آمریکا در صدر 1.3 میلیون با بیش از 84,000 نفر کشته شدند, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

عفونت های 'Superbug' هستند یک خطر

Gerberding هشدار داد از یکی دیگر از "خطر پنهان" از coronavirus — "ویروسهای." آنها میکروب ها که سازگار و مقاوم در برابر انواع مختلفی از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای درمان عفونت های آنها شود.

ثانویه superbug عفونت می تواند خزش در میان کسانی که بسیار بیمار و در بیمارستان بستری شده است برای مدت زمان طولانی و آلوده بیماران که در حال حاضر تحت روش های تهاجمی مانند هواکش و کاتتر, او گفت:.

من بسیار نگران در مورد تعداد افرادی که در حال رفتن به از دست دادن زندگی خود را — نه به خاطر coronavirus اما به دلیل این کشنده فوق العاده عفونت.

جولی Gerberding

سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری

"در واقع در حدود 1 در 7 بیمارستان بستری coronavirus بیماران به نظر می رسد به منظور توسعه یک عفونت باکتریایی ثانویه," او گفت:.

در حالی که ویروسهای ریشه کن شود با پیچیده آنتی بیوتیک و دارو در حال اجرا است کوتاه به دلیل باکتری و یا ویروس در حال تبدیل شدن بیشتر و مقاوم در برابر سریع تر از مواد مخدر را می توان توسعه یافته Gerberding گفت.

علاوه بر این بسیاری از بیمارستان ها را انجام نمی این آنتی بیوتیک های گران قیمت و بازپرداخت سیستم کار نمی کند به ارائه مناسب و عادلانه غرامت او افزود.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط لانست مجله پزشکی, پزشکان, تحقیقات انجام شده در بیش از 190 بيمار مبتلا به Covid-19 در دو ووهان بیمارستان و متوجه شد که نیمی از کسانی که فوت تجربه یک عفونت ثانویه است. ووهان است کانون چین شیوع و شهر که در آن ویروس اعتقاد بر این است که برای اولین بار پدید آمده است.

"من بسیار نگران در مورد تعداد افرادی که در حال رفتن به از دست دادن زندگی خود را — نه به خاطر coronavirus اما به دلیل این کشنده فوق العاده, عفونت," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب