این تصویر زمینه به ارمغان می آورد انگلیسی کشور سبک کلبه در هر نقطه که شما آن را قطع

تصویر خود را پله به پیری انگلیسی مانور خانه—و یا شاید حتی فرو ریختن قلعه قرون وسطی است. ترک خورده پنجره شیشه ا

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399

تصویر خود را پله به پیری انگلیسی مانور خانه—و یا شاید حتی فرو ریختن قلعه قرون وسطی است. ترک خورده پنجره شیشه ای و یا خمیازه قاب پنجره اجازه می دهد تا یک خزنده تاک اجرا وحشی در داخل سالن. آن را عاشقانه و مانند چیزی از یک کتاب داستان و یا تنظیم که در آن عشق و علاقه خود را اعلام لایزال ارادت به جین آستن بانوی برجسته. در حال حاضر می توان آن را در اتاق خواب و یا کتابخانه با تشکر از مشترک wallpaper از پارچه و طراحی شرکت Charlap هایمن & Herrero.

به نام "پوشانیدن" این "شکوه و سبز رنگ" الگوی آن را به عنوان شرح داده شده بر روی وب سایت است که یک آبرنگ-مانند تاک موتیف "آراسته با انواع حشرات زندگی است." آن شروع می شود متراکم در بالا و شاخه به انگشتان دست از شاخ و برگ است که برای رسیدن به baseboards.

"پوشانیدن" خوانده شده بیشتر شبیه به یک دست نقاشی نقاشی دیواری از ورق wallpaper معنی آن را اضافه کردن یک طعم و مزه از homeyness به فضای شما در حال کار با.

طراحی به طور خاص ایجاد شده برای فروشگاه مجازی پس اتاق در 12th قرن قلعه Schloss Hollenegg در اتریش.

"طراحان تحریف تمایز بین تزئین داخلی و بیابان فراتر از آن در حالی که اشاره به حضور تاریخی چشم انداز تصویر زمینه در سراسر قلعه" در زمینه داستان خوانده شده بر روی سایت. "نصب در میان مبلمان یک اتاق خواب با شکوه و بزرگ پرده از قرن 17th, نقاشی دیواری teeters بین رمانتیک پیشنهاد مرد شاعرانه ارتباط با طبیعت و شوم یادآوری است که تمام ساختمان ها را تبدیل به ویرانه در نهایت پیشی گیرد و توسط untamable."

"پوشانیدن" می آید در شش colorways است که طیف وسیعی از واقع بینانه و رمانتیک سبز به یک تاریک و مودی شب gardenscape به گرم پاییزی برنز vinery.

اگر شما به دنبال به نوبه خود فضا را به یک گلخانه هر آستن قهرمان خواهد خودش را پیدا تعمق زندگی در این طراحی ممکن است شما بازی کامل است. نمونه ای از "پوشانیدن" شروع در $10.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im