این CDC مطالعه نشان میدهد که یک سوم خانواده های ایالات متحده در حال تمیز کردن اشتباه

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus بسیاری از آمریکایی ها بیشتر هوشیار تر از همیشه

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399

برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus بسیاری از آمریکایی ها بیشتر هوشیار تر از همیشه در مورد تمیز کردن و ضد عفونی در خانه های خود. اما بیشتر تمیز کردن همیشه به معنای بهتر تمیز کردن: شواهد جدید از CDC در بر داشت بسیاری از مردم نیز تمیز کردن نادرست—و درگیر شدن در نا امن تمیز کردن رفتارهای.

با توجه به چشم انداز مثبت در روال ضد عفونی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی راه اندازی شده و با حمایت مالی یک نظرسنجی اینترنتی از شیوه های تمیز کردن در خانواده های ایالات متحده. از 502 بزرگسالان مورد مطالعه 60 درصد آنها تمیز کردن و یا مواد ضد عفونی کننده خانه های خود را بیشتر از ماه قبل است. با توجه به بررسی های تماس سم در مراکز مورد قرار گرفتن در معرض مواد ضد عفونی کننده و گزارش از اثرات سوء بهداشتی نیز مشخصی.

بیش از یک سوم از شرکت کنندگان گزارش دادند که در طول همه گیر آنها تا به حال درگیر در ناامن تمیز کردن شیوه های است که آنها درک نمی شد نا امنمانند استفاده از سفید کننده برای پاکسازی میوه و سبزیجات, استفاده از مواد ضد عفونی کننده پاک کننده به طور مستقیم به پوست و حتی استنشاق و یا خوردن پاک کننده خانگی.

اکثریت پاسخ دهندگان می دانستند به حفاظت چشم بپوشید و دستکش با برخی مواد ضد عفونی کننده—و به شستن دست های خود را پس از آن—اما درصد بالایی نمی دانم که چگونه به با خیال راحت از مخلوط سفید کننده راه حل های. تنها 23 درصد از شرکت کنندگان می دانستند که تنها دمای آب باید مورد استفاده قرار گیرد برای رقیق سفید کننده. تنها 35 درصد از پاسخ دهندگان گفت: bleach نباید با سرکه مخلوط و 58 درصد از مردم می دانستند سفید کننده نباید مخلوط با آمونیاک.

بدیهی است که استفاده نادرست از خانواده محصولات تمیز کردن می تواند منجر به بی اثر تمیز کردن. اما مهمتر از آن می تواند منجر به پیامدهای سلامت. با استفاده از سفید کننده اشتباه می تواند ایجاد گازهای است که آسیب ریه ها و استفاده از محصولات تمیز کردن پوست (و یا خوردن آنها) می تواند منجر به التهاب و آسیب به غشای مخاطی و یا الکل مسمومیت.

چگونه با خیال راحت به ضد عفونی کردن سطوح خانگی

و اگر شما بوده ام به طور نادرست در معرض پاک کننده خانگی یا مواد شیمیایی همیشه محلی خود تماس بگیرید مرکز کنترل مسمومیت و یا به دنبال مراقبت های پزشکی.

شما می توانید تماس سم, خط تلفن در 1-800-222-1222 و یا بازدید PoisonHelp.org.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن