این "آن" مبل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آنها می گ

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آنها می گویند که آشپزخانه قلب خانه است, اما وجود دارد یک استدلال قوی ساخته شود که روح یک فضای مبل. آن را بیش از فقط یک محل برای نشستن در پایان (و یا ابتدا یا میانه) از یک روز طولانی است. این لنگر برای سبک خود و با توجه به آنچه که یک سرمایه گذاری قطعه این است که می توان آن را سخت به حل و فصل در یک مبل که خوب به نظر می رسد در حال حاضر و احساس بی انتها برای سال آمده است.

نیازی به گفتن نیست که یک طراح حرفه ای می دهد خود مهر تایید به یک مبل شما باید با توجه به پرداخت. فقط این آخر هفته گذشته, Apartment Therapy تا به حال 20 طراحان تزئین 20 اتاق برای اولین کوچک/تجربه خنک در خانه. وجود دارد بسیار سبک بر روی صفحه نمایش (شما می توانید تمام 20 اتاق در اینجا اگر شما در حال حاضر نیست), اما آن را سخت به اطلاع "آن" مبل که نگه داشته ظاهر در سراسر چندین فضاهای: ظریف و در عین حال کاربردی, chaise.

در اینجا چند مکان ما خال خال در زندگی واقعی chaises (که شما می توانید به صفحه اصلی!) داخل مصور فضاهای. و اگر وجود دارد هر چیز دیگری در این طرح که اعتصاب فانتزی خود را, شما می توانید با کلیک بر روی اتاق به فروشگاه کل فضا!

با "سمت تاریک" طراح آنجلا کمربند باعث می شود یک مودی پالت رنگ را به زندگی می آیند. هنگامی که شما می خواهید برای رفتن در یک فضای کوچک کمربند مشاوره است به "بازی با, بافت, مقیاس, مواد." او را انتخاب sculpturally تنوری پارچه و شرکت مارگریت Chaise Lounge از بازار جهانی (در سیاه و سفید و البته هر چند آن را نیز می آید در صورتی که توابع مانند یک قطعه هنری در سالن از این اتاق خواب است.

طراح کارمن رنه اسمیت "Mix & Match" اتاق نشیمن می کند استادانه کار چاپ-مخلوط کردن ("این اتاق کامل کشتی یخشکن با مقدار زیادی از تکه های گفتگو و یک لحظه جادویی در هر گوشه" او می نویسد). اما این همه حول یک کلاسیک—و در عین حال رنگارنگ—chaise lounge: این آدم مخملی Chaise از Blu نقطه.

اگر شما ترجیح می دهید یک تصفیه شده به رنگ طراح کلی کارتر ثابت می کند که تک رنگ ندارد به خسته کننده است. ما خال خال همان آدم مخملی Chaise از Blu نقطه (به طوری که همه کاره!) در کارتر "روشن Monochromes" اتاق نشیمن. خاکی, خاک سرخ, سایه این chaise مکمل—و یا الهام بخش—برای رشد و پالت. "روشن جامدات با الهام از کویر رنگ پیچیده است پیچ و تاب و در یک روند است که به راحتی می توانید به راه های پیش دبستانی کلاس درس" می نویسد.

و سلام—اگر یک chaise نیست کاملا چیزی که شما و یا اگر شما در بازار برای طراح تایید می یابد و به صورت های مختلف در منطقه از خانه خود را با 20 اتاق های کوچک/تجربه خنک (از جمله بیشتر اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری) هنوز باز است و shoppable در حال حاضر!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب