چه چیزی باعث می شود هند هواپيمايی جت های جنگنده تا قوی در برابر چین و پاکستان

هند خریداری کرده است 36 هواپيمايی جت های جنگنده در دولتی مقابله با فرانسه است.دهلی نو: توانایی به اعتصاب air-t

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

هند خریداری کرده است 36 هواپيمايی جت های جنگنده در دولتی مقابله با فرانسه است.

دهلی نو:

توانایی به اعتصاب air-to-air اهداف از بالا به 150 متر دور و با خیال راحت ضربه اهداف زمین 300 متر در داخل خاک دشمن را در هند Rafales برخی از کشنده ترین جت های جنگنده پرواز در جهان است.

شناخته شده برای تهویه-برتری و دقت حملات فرانسه ساخته شده Rafales در حال هند برای اولین بار خرید عمده از هواپیماهای جنگنده در 23 سال پس از Sukhoi گرفته وارداتی از روسیه است.

پنج Rafales خریداری شده از فرانسه در چند میلیارد-دلار معامله فرود در این کشور در روز چهارشنبه و وزیر دفاع Rajnath Singh مورد استفاده خود را از ورود به راه اندازی یک محجبه هشدار به همسایه چین بیش از تنش های ارضی.

"اگر آن کسی که باید نگران و یا انتقادی در مورد این قابلیت جدید از نیروی هوایی هند را باید کسانی که می خواهند به ما را تهدید تمامیت ارضی" آقای سینگ گفت.

28qtt6j

این Rafales روبرو شدند با یک آب-توپ گارد افتخار زمانی که آنها فرود آمد در امبلا پایگاه هوایی.

هندی و چینی نیروهای قفل شده است و در شش هفته-بست طولانی همراه خود را بالفعل کند که به اوج خود رسید و با یک دست به دست نبرد است که در آن 20 سربازان هندی کشته شده در ماه گذشته. چین نیز متحمل تلفات در مرحله نهایی مسابقات است اما نه آمار و ارقام داده شده.

مرگبار برخورد تیز کرده شدید در سراسر کشور کانون توجه در مبارزه با جت که مورد استقبال قرار گرفت با آب-توپ گارد افتخار زمانی که آنها فرود آمد در امبلا پایگاه هوایی در هاریانا.

این هواپیما قادر به حمل طیف وسیعی از سلاح های قوی. اروپایی, موشک ساز MBDA است شهاب beyond visual range air-to-air missile سر موشک های کروز و میکا سیستم سلاح خواهد بود تكیه سلاح های بسته از هواپيمايی جت.

شهاب نسل بعدی BVR air-to-air missile (BVRAAM) طراحی شده به انقلابی air-to-air combat. سلاح های طراحی شده توسط MBDA برای مبارزه با تهدیدات مشترک مواجه انگلستان, آلمان, ایتالیا, فرانسه, اسپانیا و سوئد. شهاب که طراحی منحصر به فرد موشک-موتور ramjet است که به آن به مراتب بیشتر از قدرت موتور برای بسیار طولانی تر از هر دیگر موشک کارشناسان می گویند.

شهاب موشک می تواند هدف قرار دادن هواپیماهای دشمن از 150 متر دور. آن را می توانید از بین بردن هواپیمای دشمن قبل از آنها در واقع حتی نزدیک شدن به هواپیما.

تا به حال هند تا به حال این قابلیت یک روز در هوایی برخورد با پاکستان در سال گذشته فرض بر این است که بسیاری از پاکستانی F-16s خواهد نابود شده اند.

Rafales نیز مجهز به حمل سر موشک های کروز است که می تواند اهداف 300 متر دور. این بدان معنی است که یک نیروی هوایی هند هواپيمايی از امبلا قادر خواهد بود برای راه اندازی یکی از این سلاح به خوبی در هند حریم هوایی برای ضربه به یک هدف عمیق در داخل چین است.

سوم سلاح سیستم میکا سیستم موشکی. میکا بسیار متنوع air-to-air missile. آن می آید با یک رادار جستجوگر. همچنین می آید با یک جستجوگر مادون قرمز و دلیلی که باعث می شود آن را بسیار پیشرفته است که می توان آن را اخراج به صورت کوتاه برد خود را دوربرد و همچنین حق تا 100 متر.

آن را در حال حاضر در خدمت نیروی هوایی هند است که سراب است و سلاح اصلی سیستم Rafales به عنوان به خوبی.

0aoimbf

پنج هواپیما در حال القاء به امبلا بر اساس شماره 17 اسکادران همچنین به عنوان شناخته شده "فلش طلایی".

نیروی هوایی هند نیز تهیه نسل جدید میان برد ماژولار هوا-به-زمین سلاح سیستم چکش به ادغام با هواپيمايی جت.

چکش (بسیار چالاک مدولار مهمات Extended Range) دقت موشک هدایت شونده توسعه یافته توسط فرانسوی دفاع عمده Safran. این موشک در اصل طراحی شده و ساخته شده برای نیروی هوایی و نیروی دریایی.

به غیر از سلاح های Rafales همچنین پرواز با طیف - به طور گسترده ای در نظر گرفته جهان پیشرفته ترین جنگنده مبتنی بر جنگ الکترونیک مجموعه یک سیستم است که بنای هواپيمايی را بقای برابر یک میزبان از آخرین تهدیدات.

طیف طراحی شده است برای تشخیص تهدیدات فراهم می کند و چند طیفی تهدید هشدار قابلیت در برابر دشمن رادار موشک و لیزر. با شناسایی تهدیدات در محدوده طیف اجازه می دهد تا خلبان فورا به انتخاب بهترین و مناسب اقدامات دفاعی ترکیب رادار متراکم از زمین و رادارهای هوابرد و با استقرار مادون قرمز یا رادار decoying عود و کاه.

ناوگان از پنج هواپیما متشکل از سه واحد-جانشین و دو دو جانشین در حال القاء به نیروی هوایی هند به عنوان بخشی از آن امبلا بر اساس شماره 17 اسکادران همچنین به عنوان شناخته شده "فلش طلایی".

هند نیز با دریافت پنج جت که در حال حاضر در فرانسه برای ماموریت آموزشی. تحویل تمام 36 هواپیما به عنوان بخشی از قرارداد تنظیم شده است که باید تکمیل شود در برنامه تا پایان سال 2021 دولت گفته است.

(با ورودی از سازمان)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب