این است که راه های مورد علاقه من به Repurpose, پیر, اتاق نشیمن, میز قهوه, کتاب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.زمانی که

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که من نقل مکان کرد و به من پست اول-گراد آپارتمان من برش تصاویر از مورد علاقه تقویم ظهور آنها را به طلا قاب و آنها را آویزان بالای مبل به صورت آسان و مقرون به صرفه دیوار هنر. در طول سال من لذت می برد انجام همین کار با تصاویر سیاه و سفید از میز قهوه و کتاب هایی که من خریداری کرده ام دست دوم و در کنيا با صفحات در حال حاضر از دست رفته است. فریم صفحات کتاب در حالی که نه یک نام تجاری مفهوم جدید است یک راه عالی برای majorly به ارتقا دیوار خود را به هنر وضعیت و بدون صرف دیگران بزرگ.

من قبل از رفتن هر بیشتر, اجازه دهید من روشن شود: من به شما گفتن به منظور زرق و برق دار با نام تجاری جدید کتاب میز قهوه و بلافاصله یک جفت قیچی به آن است. بلکه اگر شما چیزی مانند من و سپس آن را کاملا ممکن است شما انباشته کتاب از کتاب مورد استفاده فروشندگان فروشگاه های صرفه جویی و یا زیر و رو کردن فروش در طول سال. شاید چند خود را یک بار mint condition نسخه در حال حاضر صفحات گم شده و نه به عنوان سرگرم کننده به تلنگر از طریق.

کتاب من شده است با استفاده از جدید ترین پروژه های یک پیر آدری هپبورن کتاب با یک ستون فقرات است که دیده می شود روز بهتر و فرسوده کتاب میز قهوه از رواج عکس های که من خریداری شده از کسی که کوچک سازی قبل از یک حرکت. اما به عنوان یک خواننده مشتاق من پیدا کردن ایده به معنای واقعی کلمه پاره شدن یک صفحه از یک کتاب—مهم نیست که چگونه به ضرب و شتم—کمی خارج از قرار دادن در برای اولین بار! با این حال فکر کردن در مورد این واقعیت است که یک بار زیبا کتاب هنوز هم می تواند زندگی می کنند به عنوان هنر در خانه من فورا به من احساس بهتر در مورد مصرف این نوع پروژه ،

وبلاگ نویس Chrissy مک دونالد از Harlowe جیمز غالبا سبک کتاب میز قهوه تصاویر در آپارتمان خود را به عنوان بالا دیده می شود. "من شروع به پاره کردن صفحات از میز قهوه و کتاب و فریم آنها سال پیش به عنوان یک راه برای خوب هنر بدون برچسب قیمت" مک دونالد می گوید. "حتی اگر من می خواهم به خرید بالاتر پایان هنر در حال حاضر من هنوز هم برای کتاب گهگاه زیرا آنها اغلب شامل کار منحصر به فرد و اندازه. من به طور کلی بدون چربی نسبت به عکس اما من استفاده می شود نقاشی خط نیز هست."

ممکن است که شما در حال حاضر یک زن و شوهر فوق العاده گالری دیوار به اندازه قاب در خانه خود را که خواهد بود مناسب برای یک پروژه مانند این. اگر نه, من یک فن بزرگ از مقرون به صرفه IKEA Ribba فریم و همچنین این براق طلا آنهایی که از هدف (که آنچه من با استفاده از آنجایی که من ترجیح می دهم یک نگاه گلم). مک دونالد انتخاب سبک های مشابه برای خود قطعه. "من دوست دارم طبیعی و سفید چوب فریم از هدف برای تعمیر سریع او می گوید:. "اما اگر من واقعا عاشق هنر من آن را در قاب چیزی کمی شیک تر از Framebridge."

وجود دارد و شما آن مقرون به صرفه راه ساده برای اضافه کردن برخی از شخصیت به فضای خود را در حالی که به کتاب های مورد استفاده در خرابی یک زندگی جدید است. من واقعا نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی بهتر است!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب