این است که چقدر خود را کلاسیک بازی های هیئت مدیره می تواند به ارزش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.بازی هیئت

توسط ELEMENTORSITE در 25 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بازی هیئت مدیره کسب و کار پررونق است و آن را نه فقط یک نتیجه از مردم ماندن در خانه. بازار آماده است برای رشد به 12 میلیارد دلار ظرف چند سال آینده به خانواده ها از آنها استفاده بیشتری برای ارتباط با یکدیگر با توجه به تحقیقات و بازار. بنابراین کسانی که تخته stashed در گنجه خود را? آنها می تواند به ارزش یک تکه از تغییر.

در نظر گرفتن فصل های با ارزش و اصلی در انحصار بازی به عنوان مثال: که نسخه های کلاسیک در آورده باور نکردنی $146,500 زمانی که به فروش می رسد در حراج. بله این یک مورد شدید اما طیف وسیعی از بازی های هیئت مدیره به ارزش بیش از استاندارد خود را $29.99 قیمت....

برخی از نادر بازی می هزار دلار فروش به خصوص اگر آنها در شرایط خوب با تمام قطعات بازی دست نخورده است. در اینجا یک لیست از ارزش بالا فهرست بازی های هیئت مدیره است که باید به فروش می رسد در قیمت های بالا در eBay.

بازی انحصار می تواند به معنای ساخت یک داستانی ثروت اما این هرگز-با استفاده از بازی اصلی بود ارزش بیشتری IRL. فروشنده گفت که آنها تا به حال این بازی به دلیل پدر خود مشغول به کار کنترل کیفیت برای Franklin Mint. دستمالی کردن-انحصار دو به فروش می رسد برای حدود $3,000.

این اجتماعی نوردی هیئت مدیره بازی با Waddingtons قدمت آن به دهه 1970. این مجموعه می آید در شرایط خوب و کامل با تمام قطعات. هدف از این بازی است برای به دست آوردن پول و بازنشسته, اما فروش این بازی می تواند کمک به بافر حساب بانکی.

قصر شادی نادر و تاریخی قدمت آن به اوایل 1800s. با توجه به توضیحات آن را در اصل در نظر گرفته شده برای کمک به کودکان یاد بگیرند که خوب رفتار اخلاقی, اما آن را به دست آورده و فروشنده بیش از $1,000. هشت طرفه هیئت مدیره است که دست های رنگی و همراه با عاج بازی تکه های ذخیره شده در یک کیف چرم.

نه تنها می توانید این کاشی ها در نتیجه ساعت ها سرگرم کننده با خانواده, اما آنها به ارزش پول بیش از حد. این نسخه ویژه ای از مهاجران از Catan بود 3D collector's edition که به فروش می رسد برای $850. یک collector's edition هنوز هم می تواند در حدود $1,000.

ساخته شده در سال 1957 این بیس بال مضمون بازی فوق العاده نادر است. این بازی در وضعیت بسیار عالی شامل شش کارت پانل و هیچ قطعه منگنه کردن—به عبارت دیگر, آن را هرگز به بازی کردن با. آن را نیز تا به حال اصلی پستی پاکت و کاغذ و زمین بازی برای بازی اما هر بازی واقعی خواهد افت ارزش از 800 دلار قیمت فروش.

با توجه به eBay فروشنده این بازی این است که تعداد 580 از تنها 1000 نسخه ویژه از جنگ حلقه ها است که در وجود است. این بازی استراتژیک بازی جنگی تخیلی بر اساس "ارباب حلقه ها" سری بود را در شرایط جدید و با ارزش $750.

بر اساس 1963 مجموعه تلویزیونی هرکول توانا هیئت مدیره بازی "توانا کمیاب" با توجه به فروشنده. آن را به ارمغان آورد در حدود $300 و می آید با همه چیز به بازی بازی همه tucked دور در لباس های روشن و تمیز جعبه. این تنها از دست رفته یک زن و شوهر از کارت های بازی و یک بازی را رقم بزند.

این بازی می تواند تا آنجا که $2,000 به گفته فروشنده اما استفاده از نسخه هنوز هم به دست آورده $299. قدمت آن به اواخر 1800s و این نسخه خاص در شرایط عالی با توجه به آن بیش از 100 سال است. این جعبه پژمرده و لبه های در حال تقسیم با برخی از قطعات از دست رفته است.

برادران پارکر منتشر کرده است بسیاری از نسخه های خاص در طول سال از جمله این کانادا دو زبانه هیئت مدیره. این فوق العاده نادر هرگز-بازی انحصار مجموعه ای که به دست آورده فروشنده $125. پلاستیک است که هنوز دست نخورده است اما یک بیت از سایش-و-پارگی به گوشه و کنار.

آب نبات زمین بود دوران کودکی کلاسیک و آن خاطرات شیرین می تواند به ارزش یک پنی. این 1984 زمین آب نبات بازی هیئت مدیره از میلتون بردلی به ارمغان آورد و در بیش از $100. آن را در شرایط عادلانه و اما جهت شده اند ضبط و عقب با هم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن