این یاد مقطعی از دهه 1970 گشت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در سال 19

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در سال 1970 معمار ایتالیایی ماریو بلینی طراحی فوق العاده مدرن و مربوط به اینده-برای-خود-زمان Camaleonda صندلی سیستم مدولار پازل از نیمکتها و صندلی daybeds و عثمانی است که می تواند مرتبط با هم در یک آرایه بی پایان از تنظیمات یا از هم جدا کشیده تر و سنتی آرایش صندلی. طراحی شات به شهرت پس از ظاهر شدن در موزه هنر مدرن 1972 نمایشگاه "ایتالیا: جدید چشم انداز داخلی" و در حال حاضر Camaleonda گشت.

"من عبور دو کلمه: camaleonte یا آفتاب پرست های فوق العاده ای از حیوانات قادر به تطبیق خود با محیط و اوندا یا موج" بلینی در حال حاضر 85 می گوید Architectural Digest مورد پیشگامانه صندلی سیستم.

او آمد تا با طراحی پس از ناراضی با مبل طرح از اوایل 1970s. "وجود دارد انواع در نوع شناسی تاریخی یا رادیکال provocational, نخبگان هجوم به آینده است." اما هیچ کدام بلینی فکر در واقع مناسب راه زندگی در خانه نوسازی شد.

در حال حاضر به لطف مدرن نام تجاری مبلمان B&B Italia, the Camaleonda است و در عین حال دوباره کمک به شکل مدرن, طراحی داخلی, پنجاه سال پس از آن اصلی اولین.

موجود در آرایه ای از طبیعت الهام گرفته/'70s شیک نساجی سایه و پوست به روز شده Camaleonda باقی مانده است بدون تغییر در طراحی. اما پلی اورتان لایه است که به قطعات خود را به شکل به روز شده توسط B&B Italia تحقیق و توسعه تیم را مقطعی و حتی بیشتر cloudlike و راحت است.

هر B&B Italia, وب سایت بلینی می گوید از Camaleonda, "از همه اشیاء من طراحی Camaleonda شاید بهترین از لحاظ حس آزادی. وجود دارد تعداد نامحدود از تنظیمات ممکن."

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بلینی Camaleonda و پیدا کردن جایی که برای خرید به روز رسانی از نسخه های کلاسیک و بی انتها مقطعی بر روی B&B Italia سایت.

اولیویا هاروی

نویسندگان

اولیویا مدیر یک نویسنده مستقل و برنده جایزه نویسنده از خارج از بوستون ، او یکی از طرفداران بزرگ از شمع های معطر لباس گرفتن و 2005 فیلم اقتباسی از رمان غرور و تعصب با بازی کایرا نایتلی. شما می توانید مطمئن شوید که او را خوب انجام می دهند از طریق Instagram و/یا توییتر.

دنبال اولیویا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب