این Houseplant رشد می کند کوچک آناناس در بالا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.این کاملا

توسط ELEMENTORSITE در 2 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این کاملا درست نمی شود بیش از آناناس روند. گل رز طلا آناناس, شیکر کوکتل آناناس-چاپ لباس خواب شمع که نگاه و بوی مانند آناناس. (و اجازه دهید حتی به چه خوشمزه آناناس دل شلاق هستند.) شما در حال حاضر می دم یک نوع متفاوت از آناناس زیبایی به شیوه زندگی خود را و است که با خرید واقعی آناناس گیاهی است.

این کارخانه که شما می توانید خرید از خانه انبار (آن را در حال حاضر خارج از بورس—کلمه می شود حدود سریع!) در واقع نه برای خوردن ، این یک زینتی "کوتوله" آناناس با تنها هدف از ناز بودن.

با توجه به انبار خانه سایت ناب از زیبایی مزارع رشد می کند این گیاه در میامی فلوریدا. این کارخانه بخشی از گیاه خانواده (که آناناس گروه از گیاهان گلدار بر طبق دانشنامه بریتانیکا). آناناس گیاهی است بومی به آب و هوای گرمسیری بلکه رشد به عنوان یک کارخانه داخلی—شما فقط نیاز به مطمئن شوید که آن را در معرض نور خورشید به مدت حداقل شش ساعت در روز است. شما همچنین می توانید حرکت آناناس گیاه خارج به عنوان آن رشد می کند گرمتر به طوری که آن را می توانید زندگی خود را بهترین زندگی است.

همانطور که برای مراقبت از Home Depot نشان می دهد به آب گیاه تنها یک بار در هفته (مگر اینکه خاک نمی جذب آب فوق العاده خوب—در صورتی که مورد, شما ممکن است آن را به برخی از H2O دو بار در هفته). اگر آن شخص را مطمئن شوید که به پرداخت هزینه اضافی توجه به این گیاه, به این دلیل که نور خورشید ممکن است خشک آن را در یک بیت. دیگر از آن, آناناس گیاهی است بسیار خود کافی است.

شما می توانید یک آناناس گیاه در رشد گلدان برای $23.98 و یا یک طراح گلدان برای $29.98. و شما کاملا می توانید آن را به لباس تا خود را با سرامیک های مدرن کشاورزان مانند این یکی از Wayfair (در فروش برای $39) و یا یکی با اهل تفریح و بازی, رنگارنگ, خط, الگوهای, از Etsy برای $50.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب