این خانه راه پله از طریق کاهش و توییتر به افکار

پیدا کردن دو اتاق خواب و سه حمام منزل با لمس منحصر به فرد است و مطمئنا هر خریدار خانه رویایی. اما یک کاربر توی

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399

پیدا کردن دو اتاق خواب و سه حمام منزل با لمس منحصر به فرد است و مطمئنا هر خریدار خانه رویایی. اما یک کاربر توییتر در بر داشت New Orleans, محل سکونت مثال در Zillow چه تنها می تواند به عنوان یک "مفهوم باز حمام"—و آن را یکی از ویژگی های عجیـب شما مطمئن هستید برای پیدا کردن در هر خانه جستجو.

نویسنده و سردبیر هویج جنسن بود مرور لیست محبوب سایت و پیدا کردم این جذاب تر و تازه-به روز شده در داستان دوم واحد محل سکونت در قلب نیواورلئان. با تن از نور خورشید refinished عتیقه چوب جنگلی کف دو اتاق خواب با یک فضای زیر شیروانی قرار دادن است که می تواند کار به عنوان یک سوم اتاق خواب و دو و نیم حمام, او متوجه لیست نهایی عکس: توالت و سینک به ظاهر قرار داده شده درست در وسط از یک راه پله فرود.

جنسن توییتی که او "با وسواس ذهن در پشت تصمیم به قرار دادن یک توالت و روی پله ها فرود" با این عکس به ظاهر نشان می دهد که وجود دارد این است که در واقع یک توالت و سینک واقع در باز nestled در راه پله. البته همکار کاربران توییتر شد و سریع به کرک, جوک, در, عجیب و غریب قرار دادن این حمام به خصوص اگر شما لازم نیست به تنهایی زندگی می کنند (و یا شما می دانید تا کنون مهمانان بیش از).

به اندازه کافی عجیب دیگر در پاسخ به جنسن با گزارش است که آنها تا به حال دیده می شود ویژگی های مشابه در دیگر خانه های آنها باقی ماند. یک نفر نوشت: "هنگامی که من و همسرم بودند به دنبال خانه بخشید ما هیجان زده به دنبال در یک خانه ذکر شده به عنوان 2 حمام. هنگامی که ما به آنجا دوم, حمام, بود, انفرادی, توالت, در بالای پله ها. که در آن است. که صدای جیر جیر و حمام."

شخص دیگری به اشتراک گذاشته شده عکس, نوشته است که او می خواهم "ماند در یک Airbnb یک بار که در یکی از اتاق های خواب بدون توضیح بود و یک توالت در آن است."

یک همکار پیرو مشترک یکی دیگر از عکس نوشته که او "را دیدم این چند سال در یک خانه, من و همسرم نگاه" آشکار است که عکس گرفته شده بود از پایین پله های زیرزمین. "'نیم حمام' به معنای واقعی کلمه خاموش آشپزخانه," او نوشت و اضافه کرد: "هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را قبل از."

از لیست عکس ها به نظر می رسد که این راه پله مارپیچ شروع می شود در این منطقه زندگی, می رود تا به حمام و همچنان تا خالی اتاق زیر شیروانی, اتاق یک "انبار است که می تواند تابع به عنوان سوم اتاق خواب و یا یک فضای کاری." اجازه دهید فقط امیدوارم که هیچ کس را با استفاده از مستراح هنگامی که شما نیاز به یک استراحت از میز کار خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im