این خانه بود که در یاد داشته باشید کارت صحنه از "واقع عشق" و آن را برای فروش

جذاب خانه ای در لندن را ناتینگ هیل است که در بازار برای £2.75 میلیون دلار (حدود 3.5 میلیون دلار). اگر آن آشنا

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

جذاب خانه ای در لندن را ناتینگ هیل است که در بازار برای £2.75 میلیون دلار (حدود 3.5 میلیون دلار). اگر آن آشنا به نظر می رسد که دلیل آن به نظر می رسد در "عشق در واقع" در آن صحنه یاد جایی که Keira Knightly شخصیت درب باز می شود به او در پیدا کردن شوهر, بهترین دوست, علامت, برگزاری یک دسته از کارت توجه داشته باشید و صداقت خود را در عشق ممنوع ،

اگر شما نگاه از نزدیک خانه که برای فروش است فقط پشت مرد شانه با یک سیاه و سفید استفاده شده است ، پس روشن می شود, شما در حال خرید نایتلی شخصیت خانه شما در حال خرید یک در سراسر آن.

حتی اگر این اموال نمی آید با یک مرد مخفیانه در عشق با بهترین دوست, دوست دختر, آن را نشانی از ویژگی های از 1500 فوت مربع از فضای زندگی بیش از سه طبقه است. وجود دو اتاق خواب و دو حمام و دو اتاق پذیرایی یک طرح باز آشپزخانه و پشت بام-تراس بالا مشرف به محله.

فضای داخلی نور و روح با دیوارهای سفید و روستایی به طبقه چوب جنگلی و یک شومینه گرم و نرم. بخش دیگر از خانه ذکر بالکن ژولیت از سالن و همچنین به عنوان راه پله که دو برابر به عنوان یک قفسه کتاب.

"فوق العاده جذاب خانه ای در این بنیاد mews در قلب Notting Hill با عالی فضای زندگی در داخل و خارج گفت:" چلسی Whelan یک شریک در نایت فرانک که لیست اموال.

یک شرح از محل اضافه شده است که در خانه است "... لحظه های دور از برخی از ناتینگ هیل پر جنب و جوش ترین و منحصر به فرد رستوران ها و مغازه ها و کافه ها که در مجاورت بسیار شیک آدرس Westbury بیشه لدبوری جاده و Portobello Road."

شما چه فکر می کنید ؟ آیا این اموال را به شما می خواهم بگویم "به من شما کامل"?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب