این خانه زیبا دارای گیاه شناسی هنر (و سرد شیشه ای-حمایت قفسه کتاب)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: هانا

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: هانا قهوه ای, Rob Brown, خود, دو پسر و گربه, پای,
محل سکونت: Bishopston — Bristol, United Kingdom
حجم: 1991 فوت مربع
سال زندگی در: 9 سال متعلق به

هانا قهوه ای نه تنها اجرا می شود خود را کسب و کار طراحی داخلی او را نیز باور نکردنی هنرمند منحصر به فرد مدرن, گیاه شناسی هنر. این آثار هنری زیبا که پاشیده است همه در اطراف خانه او سهام با خانواده اش. گیاه شناسی هنر تکه ها اغلب در قرار دادی جعبه قاب و آنها مفصل و پیچیده. این توجه به جزئیات است که شبیه به او را تزئین اتاق او ویکتوریا تراس خانه که زن و شوهر خریداری شده به عنوان یک پروژه نوسازی. "ما عاشق موقعیت و چشم انداز کردن برای اجاره. به عنوان آن است که تراس آن را به یک باغ شیب دار با ارتفاع و در نتیجه نمایش بزرگ بیش از بریستول" هانا توضیح می دهد.

"خانه کامل, خانه و خانواده, همه ما خودمان فضا و این ضروری است با ما هر دو کار از خانه می گوید:" هانا. "این خانه ایده آل برای سرگرم کردن در آشپزخانه و اتاق ناهارخوری گسترش بر روی عرشه فوقانی بنابراین آن را بزرگ برای احزاب و با توجه به ارتفاع از خانه و بچه ها نمی شنوند یک چیز."

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: ترکیبی از کلاسیک معاصر به اواسط قرن مدرن به سبک عتیقه دلتنگ قطعات. با شخصیت است.

الهام: همه چیز که باعث می شود من لبخند و احساس گرم—من دوران کودکی, خانواده, دوستان, باغ خاطرات. اگر من یک تکه از مبلمان من مثل من باید موقعیت آن را در ذهن من و با اتصال به یک مورد علاقه پتو یا کوسن.

مورد علاقه عنصر: روشنایی. من عاشق خانه من در شب; من عاشق خرید آویز و چراغ. من دوست دارم آنچه لامپ را به فضا. آنها تبدیل یک فضا و افزایش عناصر اطراف آن است.

بزرگترین چالش زندگی به مدت سه ماه بدون آشپزخانه, شستن در حمام تخلیه ماکارونی در خیابان تحت پوشش در گرد و غبار!

Proudest DIY: شیشه ای-حمایت قفسه کتاب در فرود. زمانی که ما نقل مکان کرد و من نگران بود ما را به از دست دادن نور طبیعی که در آن درب بوده است بنابراین به جای پر کردن آن را در ما ایجاد یک قفسه کتاب با حمایت شیشه به طوری که نور از حمام اصلی هنوز هم می آید از طریق. در طرف دیگر به نظر می رسد بیش از حد بزرگ به عنوان شما می توانید کتاب را از طریق شیشه ای در ما پیاده روی در کمد لباس فضایی. همچنین پسران من' سطح تقسیم اتاق در فضای اتاق زیر شیروانی.

بزرگترین زیاده روی: گرفتن درب های فرانسوی با انجام یک بالکن ژولیت سال گذشته است. برای من آن را تبدیل به فضایی; من هرگز استفاده می شود به استفاده از این فضا قبل و همیشه قصد دارد به جای دو ارسی, ویندوز, با این حال آن را یک ضرورت در آن زمان به عنوان sashes زرق و برق دار شد و پس از این بود قطعا زیاده روی است. در حال حاضر ما نشستن با باز کردن درب و دریافت آخرین همانطور که خورشید پایین می رود آن است و من نقطه های مورد علاقه برای بازی تخته نرد و یک لیوان شراب!

بهترین توصیه: آیا تا به حال خودتان را با آنچه که دیگران فکر می کنم; ایجاد یک فضای است که با این نسخهها کار برای شما و خانواده خود را, شخصیت خود را به خانه خود. نمی توان شتابزده زندگی در فضایی خود را قبل از اتخاذ تصمیمات بزرگ. اجازه دهید آن را تکامل.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ اگر شما از آن استفاده نمی آن را پرتاب کنید! و اگر شما سقوط در عشق با چیزی فکر نمی کنم بیش از حد فقط آن را خرید!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب