این بودجه گسترده به من کمک کرد ذخیره صدها دلار در ماه

در اینجا یک سوال برای شما: هنگامی که شما چک در می آید و صورتحساب خود را پرداخت می شود, آیا می دانید چقدر پول ش

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399

در اینجا یک سوال برای شما: هنگامی که شما چک در می آید و صورتحساب خود را پرداخت می شود, آیا می دانید چقدر پول شما را ترک کرده اند بیش در پایان ماه ؟

چهار ماه پیش من حتی نمی باید یک حدس را به عنوان مقدار. من می خواهم شده است (ساده لوحانه) شناور از طریق زندگی بدون داشتن درک روشنی از بودجه من. و من به نحوی نبود ناجور در مورد آن -- من تا به حال به اندازه کافی پول برای پوشش اجاره, من وام دانشجویی پرداخت شد همیشه کسر بدون موضوع, و من هرگز خریدم خیلی آووکادو توست که تعداد آنها در قرمز. پس چرا من نیاز به چیزی به عنوان ترسناک به عنوان یک بودجه گسترده?

من خودم را مجبور سرد و سخت در امور مالی من وقتی که من با توجه به خروج چهار خوابه اجاره و آپارتمان خود را. من نمی توانستم بفهمم چقدر من در واقع می تواند استطاعت بدون خرد اعداد بنابراین من تبدیل به ورق های گوگل برای کمک به.

من باید توجه داشته باشید که من یک گوگل درایو مبلغ. من سازماندهی زندگی من در لیست در Google Docs. من حفظ ورود به سیستم از کتاب های من به عنوان خوانده شده در گوگل Sheets. من حتی تمام عکس های من از 10 سال گذشته ذخیره شده در گوگل عکس های. بنابراین هنگامی که گوگل ورق ارائه شده تا خالی "بودجه سالانه" صفحه گسترده, قالب, من تصمیم گرفتم به یک شات بدهید.

خواننده این بسیار ساده (و زیبا و رایگان) قالب زندگی من را تغییر داد. آن را به من کمک کرد نگاهی کنترل از امور مالی من در کمتر از یک ساعت—و ذخیره صدها دلار در هر ماه.

من مطمئن هستم که وجود دارد خیال باف دانلود صفحات گسترده وجود دارد خارج وجود دارد با پیچیده تر کردن فرمول و برنامه نویسی رنگ. شاید یک روز من سعی کنید استفاده از آنها را—من عاشق فرمول ها و رنگ-برنامه نویسی! اما به عنوان یک تازه وارد به دنیای بودجه این روشن نسخه به طور پیش فرض است تعجب.

راه آن کار می کند بسیار ساده است: در هزینه های dns را وارد کنید در چه مقدار پول شما صرف در دسته بندی خاصی مانند مواد غذایی صورت حساب آب و برق پرداخت وام و بیمه در هر ماه. (شما می توانید تمام از این دسته بندی ها را به میل خود البته.) سپس در یک جداگانه درآمد tab, شما, جزئیات درآمد ماهانه خود را. سومین tab ارائه می دهد خلاصه ای از هر دو هزینه و درآمد را به شما نشان می دهد چه مقدار پول در جریان در داخل و خارج از حساب های بانکی خود را در طول سال. شما به وضوح می توانید ببینید خالص خود را پس انداز هر ماه و همچنین چگونه این متفاوت است ماه به ماه به لطف یک دستی نمودار میله ای.

هنگامی که من شروع به مشت زدن در هزینه ها و ارجاعات متقابل آنها با بیانیه های بانک متوجه شدم که من صرف مقدار زیادی از پول در Ubers نوار زبانه و نمایش کمدی, بلیط, میان چیزهای دیگر. من در اطراف با چقدر پول من صرف ممکن است در آینده ای ماه من اجازه می دهد به تصور زندگی بدون صرف صدها هزار دلار در چیزهای اضافی. دیدن که قرمز هزینه های نوار پایین و خالص من پس انداز شماره بروید تا به من کمک کرد تا مجموعه ای از محدودیت در مقدار پول من صرف سرگرمی و سفر به طور موثر صرفه جویی در پول است. همه آن را در زمان نشستن برای یک لحظه به بررسی هزینه های من: چیزی است که من باید انجام داده ایم ، نکته دیگر این کمی گسترده به من بود یک تصویر واضح تر از چقدر پول من در واقع—و من چقدر می توانید بیشتر از اگر من را انتخاب کنید.

بودجه سالانه الگوی گسترده است که بسیار مفید تر از ورق های گوگل' بودجه ماهانه نسخه به نظر من. (این تنها دیگر قالب بودجه گوگل ارائه می دهد.) ماهانه گسترده اجازه می دهد تا شما را به مقایسه و کنتراست چقدر می خواهید به صرف در مقابل آنچه شما *در واقع* صرف و همراه با یک برگه برای وارد کردن هزینه های روزانه. بودجه سالانه در ضمن به شما می دهد یک زوم کردن نگاه کنید چقدر پول دارید و جایی که دقیقا آن می گذرد.

به نسخه خود را از بودجه سالانه, گسترده, سر به sheets.google.com ضامن بیش به قالب گالری و پایین به یک با عنوان "بودجه سالانه." ایجاد یک کپی برای خودتان و voila.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن