این سازگار با محیط زیست حمل و نقل کانتینر, خانه معلق است زمین را در ترکیب با طبیعت

اگر شما به دنبال برای زندگی سبز, الهام, شما به جای حق آمده است. نه تنها این است که سفارشی ساخته “treehouse” ساخته شده از 80 درصد مواد بازیافتی (عمدتا ظروف حمل و نقل به عنوان شما می توانید ببینید), اما آن را نیز کاملا به معنای واقعی کلمه در هم تنیده با محیط زیست طبیعی.

ساخته شده توسط Casa ظرف Marília این پایدار خانه در برزیل یک مثال از اینکه چگونه به ساخت یک خانه با محیط زیست داشته باشید. به حالت تعلیق در خانه ساخته شده با ظروف حمل و نقل و همچنین تخریب چوب و آن را دریافت و نام خود را از—شما آن را حدس زده—در واقع در حال مرتفع کردن زمین.

دو دلیل وجود دارد برای تعلیق خانه: اولین معماران می خواستم به کاهش ساخت و تاثیر آن بر محیط زیست است. با نگه داشتن پایدار خانه را از خاک آنها حفظ ریشه ها از آسیب دیده و همچنین حفظ خاک زهکشی سیستم.

دلیل دوم برای بالا بردن خانه است تا ویندوز شد و در همان ارتفاع به عنوان treetops و بالکن بودند یکپارچه با شاخه. نه تنها این کار جلوگیری از مسدود انداز, اما آن را نیز ایجاد حس با هم بودن در طبیعت است.

در علاوه بر این به پایداری در پشت ارتفاع حمل و نقل کانتینر خانه است و همچنین مجهز به یک بام سبز جمع آوری آب باران. این اجازه می دهد تا برای ساختمان به طور طبیعی در ترکیب با محیط اطراف اکوسیستم کاهش نیاز به آبیاری بیش از حد.

و داخل است کمتر قابل توجه است. کامل با دو اتاق خواب و دو حمام و سرویس بهداشتی داخل کشور پوشش داده شده است در چوبی پس از اتمام که واقعا تجسم آن treehouse زیبایی. این خانه همچنین دارای یک طبقه باز مفهوم است که باعث ایجاد یک جریان بین آشپزخانه و فضای نشیمن.

بنابراین در حال حاضر تنها یک سوال باقی می ماند: وقتی که ما می تواند حرکت کند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>