این DIYer داد Thrifted ظروف خمره های روشن و جسورانه تحول

گاهی اوقات برای رسیدن واقعا خلاق شما نیاز به یک کمی محدودیت—های کوچک و بودجه محدود مواد کوتاه ضرب العجل. به عنوان هر یک اختصاص داده شده DIYer می داند که همیشه وجود دارد یک راه برای ایجاد. پس این بهار هنگامی که ماندن در خانه و دستورالعمل های صادر شده در اکثر ایالت با توجه به COVID-19 گیر ما می خواستیم برای دیدن چگونه برخی از مورد علاقه ما DIYers استفاده از این اضافه شده مانع جدید برای الهام بخشیدن به خلاقیت خود را. خوش آمدید به فصل دو از مگان رمز و راز قبل!

قوانین برای این دور چالش ساده بودند: DIYers نیاز به “فروشگاه” خانه های خود را از آغاز تا پایان. آنها می خواهم یک آیتم را انتخاب کنید آنها در حال حاضر متعلق به آن را بیش از با استفاده از مواد و ابزار آنها در حال حاضر. آه و از آنجا که ما عاشق یک پیچ و تاب و ما نیز به هر یک از آنها را متفاوت و سریع برای دریافت مغز خود را در حال حرکت و الهام بخش خلاقیت خود را.

النا حفر شده به او را در خانه ذخیره کردن و پیدا کردن یک پیر thrifted ظروف خمره که او هرگز قادر به پیدا کردن یک محل در خانه خود را برای. رنگ نارنجی روشن, زده, برروی, ’60s پرنیان بنابراین او می خواست به شکل یک راه برای استفاده از آن در DIY. تنها با چند مواد یک ابزار و یک کمی کمک اضافی النا تبدیل خمره به چیزی که او را مناسب فضای بسیار بهتر و کاربردی تر به بوت. سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای دیدن کل تحول—و الهام بخش برای خانه خود پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de