زرق و برق دار چارلستون خانه شهری را حتی بیشتر جذاب پس از یک آشپزخانه مدرن رنو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: تیلو

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: تیلور DeBartola خواهد Shalosky بانو + تریش (هر دو زبان انگلیسی bulldogs)
موقعیت: مرکز شهر چارلستون کارولینای جنوبی
حجم: 1400 فوت مربع
سال زندگی در: 2.5 سال متعلق به

طراح تیلور DeBartola اولین سقوط در عشق با این چارلستون خانه را گچ دیوار, افزایش, سقف, بلند, ویندوز اصلی پهن برگان و چدن mantels شومینه زمانی که او و شریک زندگی خود را به آن را خریداری. پس از گذراندن تقریبا یک سال و اضافه کردن شخصیت خود را با رنگ و کاغذ دیواری و سرگرم کننده هنر, Apartment Therapy تور الهام بخش شهری در سال 2018 است. یک خانه پر از تاریخ و به روز رسانی از طریق چندین دهه—Taylor خواهد شد و در حال بازگشت به نشان دادن این خانه جدیدترین تغییرات. "ما فکر می کنیم واقعا عاشق خانه ما اما پس از در نظر گرفتن فاز دوم بازسازی در ما شده اند قادر به شماره گیری در برخی از چیزهای مورد علاقه: میزبانی بیشتر شام احزاب و بداهتا دریافت togethers و در ادامه به استفاده از فضا به عنوان یک چرخش گالری" توضیح می دهد که تیلور.

اگر آن را یک townhome بدون هیچ گونه پنجره ها در دو طرف هنوز هم وجود دارد یک تن از نور چیزی تیلور اتحاد مهار در اتاق را طرح و به روز رسانی. از به حداکثر رساندن نور در آشپزخانه به تقابل با آن را با استفاده از رنگ های تیره در اتاق نشیمن دیوار تمام خانه ترکیبی از باور نکردنی جزئیات و مدرن شده.

"محل می شود یک مقدار فوق العاده ای از نور و من گنج نگاه از نور ریختن از طریق سرب شیشه ای ویندوز. من یک مکنده برای جزئیات جیر جیر floorboards و عجیب و غریب خصلت" تیلور توصیف. "وجود دارد به سادگی نیست و بسیاری از آپارتمان فضاهای در چارلستون با این نوع مقیاس و بزرگ فضای باز به طور مستقیم بر روی آشپزخانه و منطقه زندگی می کنند. بسیاری از زمان, آیا کار و یا استراحت شما می توانید با ما که در فضای بیرون از منزل با درب به آشپزخانه باز و سگ در حال اجرا در داخل و خارج تعقیب خورشید و سپس تخمگذار در سرد کف چوب داخل."

افسوس Taylor خواهد شد و در حال حاضر به نقل مکان به خانه بعدی ماجراجویی: آنها فقط نقل مکان کرد فروش این townhome به طور کامل مبله! آنها در حال حاضر در حال بازسازی یک خانه از 1870 (در واقع فقط پایین بلوک) و تیلور گزارش او اضافه شده طراحی و فروش خانه های کلید به نوبه خود به کسب و کار طراحی.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

الهام: الهام بخش برای این خانه آمد از جولین مور شهری بود که بر روی جلد معماری هضم در اکتبر 2017. در طول زمان و با سفر به ایتالیا, اسپانیا و عقب و جلو به نیویورک برای پروژه ها و هنر, نشان می دهد, فضا شروع به گرفتن بر روی یک سفر لایه لایه و "بین المللی التقاطی" احساس.

مورد علاقه عنصر: آشپزخانه. حتی اگر آن را یک آشپزخانه خود را نسبت واقعا اجازه می دهد برای جمع آوری و بسیاری آشپز در آشپزخانه در یک بار. به خصوص من عاشق این لامپ ها از Trueing Co. و راه سبز سقف به نظر می رسد و صبح و ظهر و شب.

بزرگترین چالش: بزرگترین چالش بود و به همه جا از عناصر یک آشپزخانه به همراه واشر و خشک کن و بخاری آب گرم به فضا در حالی که هنوز ساخت چیزهای کاربردی آرام و پنهان!

Proudest DIY: تبادل نظر و من هم سخت است اما من با کمک از یک دوست تبدیل راهرو در فضا از بین بردن داخلی ویندوز است که باز به راهرو wallpapered آن در seagrass و سپس آویزان دوار گالری هنر در سراسر این 16-پا کشش. من هم رنگ پارچه صندلی در اتاق نشیمن!

بزرگترین زیاده روی: ساخته شده در Miele دستگاه قهوه در آشپزخانه.

بهترین توصیه: دریافت خلاق خود را با سطوح فروشگاه سنگ دیگر مردم نمی خواهند (به دلیل هزینه آن کمتر) و به خودتان اجازه به بهترین شکل ممکن وسایل شما می توانید استطاعت.

خود را چه خانه بهترین راز ؟ من زندگی و نفس کشیدن برای dehumidifier (جناس در نظر گرفته). وجود دارد هیچ چیز برای حفظ طراوت یک فضا و نگه داشتن وبهلسترد موارد در بهترین حالت خود را از dehumidifier. 100% کتانی پرده در اتاق خواب می تواند با رشد 3" هنگامی که درجه حرارت بالاتر است اما از چند روز در حال اجرا dehumidifier در آن وجود دارد و آنها ضربه محکم و ناگهانی به حالت عادی بازگشت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن