چگونه یک بین بگ مرغوب خریداری کنیم؟

این روزها کاربرد پاف در دکوراسیون داخلی فراتر از تصور و گستردهتر از گذشته است. به ویژه که برخی از پافها کاربر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این روزها کاربرد پاف در دکوراسیون داخلی فراتر از تصور و گستردهتر از گذشته است. به ویژه که برخی از پافها کاربردی فراتر از یک نشیمنگاه معمولی دارند و گاهی استراحت روی بین بگ دلچسبتر از تخت خواب است! از پافها میتوانید به عنوان نشیمنگاه متحرک در کنار صندلی و مبلمان اداری یا منزل استفاده کنید. یونولیت داخلی این بین بگ مستحکم و بادوام است؛ با این حال رویه آن به صورت زیپی طراحی شده تا بتوانید به صورت دورهای محتویات داخلی را تعویض کنید. تنوع بالا در طرح و رنگ باعث شده تا این وسیله با سلیقه و دکوراسیون منزل هر شخصی به راحتی ست شود. بین بگ که با اسامی هپی چیر، مبل شنی و مبل لوبیایی هم شناخته میشود، دارای تنوع بالایی در فرم و رنگ است. رنگ رویه مخمل بین بگ کامفی را میتوانید با سایر تجهیزات و عناصر داخلی منزل ست کنید. از بین بگ مدل L22 با طراحی متفاوت میتوانید به عنوان استراحتگاه، زیرپایی، بالش و تکیهگاهی برای وسایل مختلف استفاده کنید. در هر صفحه از محصول جزئیات کاملی از آنها را بررسی کنید، محصولات را با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت با بهترین قیمت بین بگ مورد علاقهتان را بصورت آنلاین سفارش دهید تا در سریعترین زمان ممکن در هر کجای کشور که هستید محصول خود را دریافت کنید. Content was g ener᠎ated by G SA Content Generat or Demoversi​on!

به عنوان نشیمن مقابل تلویزیون، در اتاق خواب، در اتاق کار یا اتاق استراحت یا به عنوان پاف جلو مبلی آنها را در مقابل مبل قرار دهید. پاف و بین بگ؛ این ترکیب فانتزی و بامزه بدون شک دکوراسیون داخلی منزلتان را از حالت خشک و بیروح خارج و کارایی آن را بیشتر میکند. چیزی که بین بگ را نسبت به تمام صندلیهای راحتی بازار متمایز میکند طراحی نرم، راحت و منعطف آن است. شما هم مثل ما طرفدار این سبک از چیدمان داخلی هستید که راحتی و زیبایی را همزمان برای مصرف کننده تضمین میکند؟ طراحی برخی از مدلها هم به سبک سنتی نزدیکتر است. بدنه این پاف از جنس چوب و اسفنج بوده و بسیار سبک است. از این پاف میتوانید به عنوان میز عسلی یا زیرپایی هم استفاده کنید. در ادامه نیز بهترین محصولات دیجی کالا را معرفی می کنیم که بتوانید خریدی آسان را نیز تجربه کنید. در ادامه همین مطلب با پرفروشترین مدلهای بازار از دیدگاه خریداران بیشتر آشنا میشوید. در ادامه این مطلب از راهنمای خرید بین بگ توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. تمام موارد گفته شده در این مطلب از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت بین بگ بحساب آورده می شوند.

This conte nt has  been g​ener at​ed  by G SA C​on te nt Gen​er​ator Dem ov ersi on​!

با این حال اما یادتان باشد وزن این نوع از محصولات نشیمنگاهی جهت جا به جایی آنان خیلی بهتر است مبلمان های معمولی می باشد. در بین انواع بین بگ ، بین بگ گلابی یا Pear با فرمی شبیه میوه گلابی یکی از پرفروشترینها است. گاهی طراحی پاف شبیه به انواع مدل کوسن در بازار است و بنابراین میتوانید از بافت نرم و راحت آن روی مبلمان و سرویس خواب استفاده کنید. پافها هم گاهی شبیه به بین بگها طراحی میشوند؛ با این تفاوت که ساختار شنی و حالت ارتجاعی بین بگ را ندارند. در بدنه این بین بگ یک زیپ تعبیه شده که با باز کردن آن میتوانید در صورت نیاز گرانولهای یونولیت را خارج و حجم مبل را کاهش دهید. پارچه نشیمن این پاف از نوع نانو ضد لک است و به راحتی میتوانید آن را شستشو دهید. وجود خاصیت ضد آبی و ضد تعریقی برای کسانی که قصد استفاده از این مدل صندلی ها را در اقلیم های شرجی و یا کنار استخرها کرده اند، واجب و ضروری است.

بین بگ با بهرهوری از خاصیت ضد آب بودن توانسته این آرزو را تحقق بخشد. این پاف با وجود طراحی فانتزی پایههای مستحکم و قابلیت تحمل وزن بالایی دارد. پاف طرح قلب مدل SW1 با پایههای نسبتا بلند و رویه جیر تولید شده و رنگبندی متنوعی دارد. پاف آرتین مدل ADTK به صورت استوانهای با اسفنج داخلی 3 سانتیمتری تولید شده و میتواند تا 150 کیلوگرم را به راحتی تحمل کند. مدل H10 برای جابجایی سادهتر و قرارگیری در سطوح مختلف با پایه تولید شده است. به همین منظور شرکت های سازنده به منظور کاهش فروش این محصول و افزایش بیشتر محصولات خود اقدام به تولید صندلیهای شادی دونفره کردند که استقبال زیادی هم از آن شد. بین بگها به راحتی شکل میگیرند بنابراین به هر حالت که در آن احساس راحتی بیشتری میکنید میتوانید به بین بگ خود شکل دهید. رویه این بین بگ از جنس الیاف نخ ترک زیبا است و رویه آن را میتوانید با آب ولرم و به صورت دستی شستشو دهید. برای زیبایی بیشتر روی پایههای این محصول با ورق استیل طلایی تزئین شده است. چیدمان و نحوه قرار گرفتن اجزای محیط پیرامون همه دکوراسیون داخلی را تشکیل نمیدهد؛ انتخاب عناصر هم فاکتور مهمی است که باید به صورت هوشمندانه و با توجه به محدودیت فضای امروز طبق نیاز خانواده صورت گیرد.

آخرین مطالب