این تبدیل صندلی نیز یک میز برای کسانی که نمی خواهید به یک میز’

در یک طرف آن یک chaise سالن مناسب برای چرت زدن و یا یک فرصت خواندن جلسه. آن را به نوبه خود بیش از و آن را تبدیل به یک میز. Gerlier خواستار آن را “یک میز برای کسانی که نمی خواهید به یک میز” در designboom معنی است که آن را برای کسانی که فقط گاهی اوقات نیاز به یک میز برای پرداخت صورتحساب و یا نوشتن ایمیل اما ترجیح می دهم به آن وقت فضا در اتاق نشیمن خود را.

(اگر شما در مقابل کسی که نیاز به یک میز کار تمام وقت, دیگر, پایان این مبلمان طیف است این تخت خواب میز در اصل به صورت جدی پارسه.)

Gerlier ایجاد شده جایگشت از کالسکهپست renversée در طول سال از جمله یک چوبی با بالشتک بیشتر در کالسکهپست سطح یک به معنای برای استفاده در خارج از منزل و مینیاتوری یکی برای کودکان و نوجوانان. شما می توانید آنها را بر روی وب سایت خود را در اینجا.

آخرین نسخه تصویر اینجا است که ساخته شده از سیم های بافته و فلزی و تولید شده توسط Boqa مشهور Acapulco صندلی.

Gerlier ایجاد کرده است دیگر به طور مشابه, اهل تفریح و بازی دو منظوره مبلمان بیش از حد. یکی “مدفوع پتی ژان(neret),” مدفوع در بزرگسالان مقیاس است که می توان بدبختانه برای تبدیل شدن به یک میز یا صندلی برای کودکان و نوجوانان. “این یک تکه از مبلمان است که هر کودک قادر خواهد بود به استفاده از در حالی که در حال رشد به عنوان به نگه داشتن تمام خاطرات آن شامل” طراح می نویسد در وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>