ایندور را "دکترا" سبزی فروشنده اعتراض در انگلیسی ویروسی است

پرسید که چرا او نمی انتخاب کردن برای یک کار بهتر Raisa انصاری گفت: او نمی شوند.برجستهزن اعتراض مقامات شهرداری

توسط ELEMENTORSITE در 3 مرداد 1399
Indore's 'PhD' Vegetable Seller's Protest In English Is Viral

پرسید که چرا او نمی انتخاب کردن برای یک کار بهتر Raisa انصاری گفت: او نمی شوند.

برجسته

  • زن اعتراض مقامات شهرداری برای از بین بردن او ارابه دستی
  • او گفته است که سبزی فروشندگان بودند که مورد آزار و اذیت
  • او می گوید تکرار محدودیت هایی را در سمت چپ میوه و سبزی فروشندگان بی پول
ایندور:

یک زن سبزی فروشنده مسلط به زبان انگلیسی و ادعای او را که او تا به حال به اتمام دکترا (دکترای فلسفه) در علم مواد از ایندور را Devi Ahilya دانشگاه قبل از پریدن به کسب و کار است شگفت زده اینترنت. او تصویری از اعتراض به این شهر و شهرداری و شرکت به اتهام از بین بردن او ارابه دستی است که ویروسی در رسانه های اجتماعی.

این زن به نام Raisa انصاری در پنجشنبه اعتراض به مقامات شهرداری و وقتی که آنها آمدند به خلاص شدن از کنار سبزی چرخ دستی. صحبت کردن در زبان انگلیسی, او ادعا که سبزی فروشندگان بودند که مورد آزار و اذیت توسط شهرداری افسران.

وقتی پرسیده شد که در مورد آموزش و پرورش, او گفت که او تا به حال شده است یک محقق.

در یک ویدئو ویروسی او می گوید که تکرار محدودیت در ایندور را در بازار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده اند میوه و سبزی فروشندگان بی پول.

"در زمان یک طرف بازار بسته دوم بسته توسط دولت و وجود دارد به سختی هر خریداران. آنچه که ما قرار است برای تغذیه خانواده های ما. من با فروش میوه ها و سبزیجات در اینجا. مردم ایستاده در اینجا من با خانواده و دوستان است. وجود دارد بیش از 20 عضو در خانواده است. چگونه می شود آنها را برای زنده ماندن ؟ چگونه آنها را به دست آورند ؟ هیچ عجله وجود دارد در غرفه اما هنوز این مقامات نگه داشتن گفتن ما برای فرار," او می گوید.

پرسید که چرا او نمی انتخاب کردن برای یک کار بهتر او گفت که او نمی شوند.

"اولین سوال این است: چه کسی این کار را به من ؟ درک که کروناویروس در حال تولید از مسلمانان مشترک تبدیل شده است در حال حاضر. چرا که نام من است Raeesa انصاری هیچ دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی حاضر است به من یک کار" او ادعا.

Coronavirus همه گیر و پس از آن مستندات را تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر در آستانه فروپاشی مالی. هر چند این مرکز ماه گذشته اجازه باز کردن بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور با برخی محدودیت خریدار تمایلات رام به دلیل رشد مداوم coronavirus موارد است.

به عنوان بسیاری از 118 نفر تست مثبت برای COVID-19 در ایندور در چهارشنبه گرفتن شمارش افراد آلوده به 6,457 در منطقه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب