این بورلی هیلز محل سکونت به نظر می رسد به عنوان اگر پاریس نقل مکان کرد و به باربی خانه رویایی و توییتر به افکار

ناز و نعمت و تجمل چیز عادی برای بورلی هیلز در بازار املاک و مستغلات اما این محل سکونت در حال حاضر برای grabs ا

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

ناز و نعمت و تجمل چیز عادی برای بورلی هیلز در بازار املاک و مستغلات اما این محل سکونت در حال حاضر برای grabs این همه طول می کشد به یک سطح کاملا جدید. دو-تخت خواب دو حمام منزل—ذکر شده به صورت سرد $1.6 میلیون—ویژگی های یک دکور طرح که به نوعی احساس پاریس هیلتون, ملاقات باربی خانه رویایی و شما واقعا باید آن را ببینید به آن اعتقاد دارند.

ذکر شده با کلر ویلیامز استودیو ملک شهر های 2,113 فوت مربع خانه شهری-style محل سکونت نشسته در نزدیکی La Cienega پارک در غرب لس آنجلس در 225 S همیلتون Dr, ارائه مقدار زیادی از نزدیکی امکانات رفاهی برای ساکنان شهرستان. اما این سکونت را نقطه فروش منحصر به فرد است که مطمئن شوید که آن لوکس دکور و مبلمان است که صاحبان فعلی در زمان از یکنواخت و خسته کننده و اساسی به خیس ساتن و الماس فقط چند سال پیش. ساخته شده در سال 2011 آن را ویژگی های بسیاری از امکانات رفاهی مجلل—کارشناسی ارشد مجموعه با سه پیاده روی دیوارهای یک اتاق خواب دوم با یک پیاده روی در گنجه از یک پیاده روی پاسیو درست کردن اتاق نشیمن با یک ساخته شده در BBQ و سالن گودال آتش.

آن را به طور موقت به فروش می رسد به عنوان-است که با مبلمان و دکور و افزودنیها شامل بنابراین دوستداران مد به دنبال گله به کالیفرنیا را به عمل به سرعت قبل از آن را تبدیل به دیوارهای سفید و استاندارد طبقه چوب جنگلی. اگر شما می خواهید یک خانه با یک Chanel-مضمون اتاق خواب و حمام سر به پا سنگ مرمر و لوستر های کریستال بسیار در حال حاضر شانس خود را است.

به طور طبیعی گلم لیست ساخته شده است که رسانه های اجتماعی دور, با افرادی که مایل به دانستن بیشتر در مورد این منحط خانه رویایی—و "پنجاه سایه خاکستری"به سبک اتاق قرمز.

اگر شما یک شخص مقتدر در جامعه, تاثیر گذار, یا برچسب-مد دوست داشتنی گورو به دنبال خود را برای همیشه لطفا برای خانه شما در شانس هستید. و بله, وجود دارد, صورتی پله منتهی به تخت در اتاق خواب استاد خود را teacup, chihuahua را در خانه احساس هنگامی که شما حرکت می کند ، طراح کیف های دستی شامل نمی شود—اما مطمئنا استقبال در محل سکونت چندین راه رفتن در جعبه.