این ساحل خانه برای فروش در فلوریدا به نظر می رسد مانند یک قایق در داخل

واقع در امتداد آفتاب دولت سواحل شنی این نیست معمولی خود را به ساحل. ساخته شده در سال 1955 توسط یک shipbuilder

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

واقع در امتداد آفتاب دولت سواحل شنی این نیست معمولی خود را به ساحل. ساخته شده در سال 1955 توسط یک shipbuilder محل به نظر می رسد مانند یک قایق در داخل تخت تختخواب سفری و تمام.

هنگامی که شما گرفتار با منظره اقیانوس از اتاق نشیمن چشم خود را شستشو می تواند بیش از آن مخابره سقف و گرم چوب پس از اتمام. باز مفهوم زندگی و ناهار خوری منطقه به طور کامل در چادری در کف به سقف و قاب چوب—حتی یخچال و فریزر دارای faux درب های چوبی. دیگر قایق مانند امکانات عبارتند از built-ins و کاپیتان چراغ. نکات اضافی مانند لهجه با کشتی چرخ و مجریان کامل این بسیار دریایی بسته است.

خارج عرشه منجر به یک مهمان خانه با دو خواب lofts. نیز وجود دارد یک گرم بالا-زمین استخر و یک گوشه با یک وان آب داغ. این ملک شامل یک حوض مجوز به بوت.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن