این آفریقایی غیرمتعارف لافت است مانند رنگ درمانی برای چشمان شما

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. نام: کر

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: کروب استوارت فلوریدا آب داخلی و دخترش
محل سکونت: لینکلن پارک منطقه — Newark, New Jersey
حجم: 1,200 متر مربع
سال زندگی در: 1 سال اجاره

آن را حتی شده برای یک سال جادویی من لافت و در عین حال آن را احساس می کند مانند زمان زیادی گذشته است. زمان قطعا هنگامی که شما با blissed ، من اتفاق افتاد پس از این بازسازی فضای پارکینگ در Zillow, از همه جا در یک زمان دشوار در زندگی من جایی که من کوچک بود تنها 9 ماه و پدرش و من تصمیم به زندگی در خانه های مختلف است. ما بزرگ هستند کاملا دوستان عزیز و جدا دوستانه و در عین حال آن را به چالش کشیدن حرکت با یک کودک بود و من آماده نیست به تنهایی زندگی می کنند با کودک است. من واقعا می خواستم یک جایی که احساس گرم و استقبال بسیاری از شخصیت و فضا را برای یک کودک در حال رشد بود و امن و در عین حال می تواند از بودجه من!

من فرزند پدر بود و در واقع شده است در کمک به من در یافتن یک محل مناسب برای زندگی و در حالی که من در فلوریدا مراجعه خانواده او در ابتدا رفت به اتمام فضا برای من. پس از FaceTiming من بود قطعا شیفته با محل طرح و در عین حال سوال من توانایی آن را گرم آن را به عنوان پوشش در بتن و در مواجه با پارکینگ!

صاحبخانه اتفاق افتاده است بدانید که خانواده من, بنابراین او کاملا سخاوتمندانه در ساخت چند بهبود به محل. او به من اجازه داد برای انتخاب فرش برای پوشش کف بتن و به من این فرصت را به را انتخاب کنید برخی از چمن زیبا بافته شده سایه روم برای پوشش تمام ویندوز است که با آن مواجه پارکینگ.

طراحی من سفر در خانه من من محبت تماس, رنگ درمانی, از زمانی شروع شد که من تصمیم به رفتن با فرش قرمز! از آن نقطه من تلقی این محل شفا دن و انتخاب رنگ است که منعکس انرژی پورتال بدن چاکراها.

پس از فرش قرمز به نمایندگی از چاکرای ریشه من انتخاب برای رنگ دیوار نارنجی, زرد, سبز, آبی و بنفش. من تا به حال محل با برکت, پر انرژی, گیاهان مریم گلی و پائولو سانتو و اقدام به ریختن عشق و قصد. برای 10 ماه در حال حاضر فرزند من و من مجبور به بازگشت, شارژ, بازسازی, ایجاد, بازی و استراحت در این خجسته فضا.

من فضایی است که یک محراب یک ارائه. این رنگ برای درمان چشم خود را معطر سفر برای حواس خود را آرام پرنیان برای روح خود را و همیشه وجود دارد موسیقی در هوا. شما همیشه ارائه می شود چای یا آب و یک لبخند در انتظار. فضای مقدس است. خانه اشاره شده است به عنوان قلب به دلیل آن دیکته ریتم حرکت همه ما در شرکت است.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: آفریقایی غیرمتعارف برای اطمینان حاصل کنید. من بیش از 15 ماسک های آفریقایی در خانه من و که فقط شروع از مجموعه من. وجود دارد پارچه و مصنوعات پاشیده در سراسر آن آمده از صنعتگران از سراسر آفریقایی. آن مهم است برای من به دیدن زیبایی و کار از اجداد من زمانی که من وارد فضای. گیاهان نیز جدایی ناپذیر به طراحی من به عنوان من عاشق زمین و باید پرداخت او بیعت.

گیاهان گسترش عشق و اکسیژن و اتوماتیک گرما به هر فضا به طوری که آنها همیشه خوش آمدید. آن است که بسیار مهم است برای من به رسوخ کردن احساس به من کار طراحی و ابلاغ سازگار پرنیان بالا ارتعاشی عشق. گیاهان زنده هستند و اگر به خوبی ایجاد شفا و عمق در فضاهای که عاری از قصد. من همیشه می توانید بگویید که چگونه گیاهان من احساس هستند به خصوص اگر پرنیان من خاموش است. اگر من تا به حال به اندازه کافی آب شانس آنها تشنه هستند ،

در ضمن مامان من همیشه به نام من غیرمتعارف او به عنوان یکی خودش و آن این است که دیده می شود در هر جنبه ای از زندگی من است. Bohemians به طور کلی طبقه بندی به عنوان جمله به این دلیل که آنها به سادگی رایگان فرم هنرمندان در رویکرد خود را به سبک آن است که آیا سبک منعکس شده در خانه های خود و یا لباس. من احساس می کنم اگر شما یک هنرمند آن است که دیده می شود در همه چیز شما را انجام دهد. من یک طراح داخلی یک موسیقیدان خلاق مربی و یک زن. هنر این است که در همه جا در زندگی من! به قول شدید, خلاق, بازیگر, هلنا بونهام کارتر "من فکر می کنم همه چیز در زندگی هنر است. آنچه شما انجام دهد. چگونه شما لباس. راه شما عاشق کسی و چگونه شما صحبت کنید. لبخند خود را و شخصیت خود را. آنچه شما در باور و تمام رویاهای خود را. راه شما نوشیدن چای. چگونه شما تزئین خانه خود را. و یا حزب. لیست مواد غذایی خود را. این مواد غذایی شما را. چگونه شما نوشتن به نظر می رسد. و راه شما احساس می کنید. زندگی هنر است."

الهام: Momma طبیعت است. من در ترس از این سیاره زیبایی. رنگ برگ در حال سقوط است. پر از پرنده اهتزاز در آن رقص جفت گیری. آسمان در روشن ترین روز. قله کوه ها. راه باد حرکت می کند از طریق تاج پوشش جنگل و چگونه است که می تواند تقلید در draping از پارچه. لباس از همه مردمان بومی ما و جامعه جهانی. و زمین را بی نهایت فضل و چگونه او اجازه می دهد تا ما را تا فضای زیادی. آن است که فوق العاده برای من مهم برای ایجاد فضا به یک محراب ارائه عشق به زمین و فرزندان خود را.

مورد علاقه عنصر: فلوریدا آب داخلی-راه اندازی N'debele الهام گرفته از نقاشی دیواری. من با من همکار و دوست فوق العاده هنرمند کلی Loopz برای ایجاد نقاشی های دیواری در فضاهای زیبا و بانوي من با چنین یک قطعه هنری. من آمد به او را با یک درخواست برای ایجاد یک N'debele الهام گرفته از نقاشی دیواری و ما رفت و برگشت به جلو و عقب برای ماه ها در طرح و احساس پشت دیواری. او مورد مطالعه N'debele مردم آفریقای جنوبی و, دست نقاشی, معصوم قطعه بر روی یک دیوار بزرگ در راهرو. او به طور کامل اسیر احساس من و قصد در این قطعه است. در قرن 18 میلادی N'debele شروع به استفاده از خانه نقاشی به عنوان شکلی از ارتباط فرهنگی و مقاومت است. من فراتر از سپاسگزار برای پر کردن خانه من با آثار قدرت و غرور و بزرگ تاریخ است.

بزرگترین چالش: طرح از من زندگی/اتاق ناهار خوری. من زندگی می کنند در باز کردن فضای زیر شیروانی قرار دادن و آشپزخانه منطقه می تواند هر چیزی! من یک راهرو طولانی که منجر به آشپزخانه به طور مداوم و بازی در اطراف با قرار دادن مبلمان اتاق نشیمن در امتداد راهرو. پوشش گسترده ای راهرو با نیمکتها و صندلی فقط احساس نمی کند بنابراین مبلمان تا به حال به جای دیگر بروید.

آشپزخانه جایی است که سحر و جادو اتفاق می افتد و چای ریخته ha! بنابراین من نیاز وجود دارد به صندلی های اطراف آشپزخانه و من تا به حال به ایجاد فضا برای من افسانه هشت فرد نارگیل و بامبو جدول اتاق ناهار خوری از بالی. من می دانستم که من باید همچنین پر کردن فضا با گیاهان وجود دارد به عنوان بزرگ شیشه ای کشویی درب گاراژ و چهار چوبی-قاب پنجره که پور در نور است. بنابراین من تصمیم به قطع به عنوان بسیاری از گیاهان در منطقه آشپزخانه که ممکن است به ترک اتاق را برای مبلمان. من به حالت تعلیق میله پرده از طناب و چوب درخت غان سیاهههای مربوط به قطع گیاهان از, قرار داده و چند قلاب در سقف برای گیاهان باقی مانده.

من هم reupholstered من 70 ساله با نیلی mudcloth قرار داده شده آن را در بین دو چوب و تیر (به طور مستقیم در سراسر) مرتب شده اند کمی شیرین منطقه صندلی مورد علاقه من زرد wingback صندلی قرار داده شده تحت یک پنجره در کنار یک میز مدرسه از پدر بزرگ من روز به عنوان یک معلم مدرسه/مدیر که من پس از آن پر از گیاهان است. و voila! نه تنها وجود دارد در حال حاضر یک محل برای هشت نفر به خوردن و گپ زدن وجود دارد همچنین صندلی برای پنج به نشت چای و ظرف همه در آشپزخانه!

آنچه که دوستان می گویند: به عنوان به زودی به عنوان آنها راه رفتن در "اوه خدای من این خیلی زیبا است." مردم همیشه بحث در مورد چگونه فوق العاده آن بوی و چگونه و استقبال گرم آنها احساس. برخی می گویند که احساس می کنند به دام افتاده (در یک راه خوب) و نمی می خواهم به ترک. تقریبا همیشه مردم بیان آنها احساس برخی از سطح از شفا به عنوان یک نتیجه از در حال حاضر.

بزرگترین خجالت: واقعیت این است که یکی از ویندوز من چهره زباله منطقه برای آپارتمان. من اغلب نگه داشتن سایه در پایین این پنجره اگر چه من دوست دارم طبیعی نور و پنجره است که در یکی از اتاق های خانه: تلویزیون/مراقبه اتاق کتابخانه. آره اتاق تلویزیون نیز مراقبه اتاق و کتابخانه به این دلیل که تلویزیون به ندرت استفاده می شود به جز برای گاه به گاه فیلم یا کنجد خیابان مشاهده.

Proudest DIY: فلوریدا آب داخلی' اخلاقی توس چوب به حالت تعلیق میله پرده. اگر چه استفاده نمی شود برای پرده و در همه! من دست گره خورده گره خواهم پیشرفته ملوان در این لباس زیبا سفید توس سیاهههای مربوط و آویزان گیاهان کریستال و رنگی pom poms از آنها بیش از خانه من. در آن زمان مقدار زیادی از کار و دقت اما من آن را انجام می شود! سیاهههای مربوط بودند فوق العاده سنگین را بلند بر روی یک نردبان اما با کمک دست و یک چشم تیز من اندازه گیری و گره مهارت های امن این زیبایی دست ساز میله پرده-تبدیل-کریستال کارخانه چوب لباسی.

بزرگترین زیاده: من بامبو و نارگیل گنجه مطابق با کمد و میز ناهار خوری اتاق. من فقط به حال برای به دست آوردن همه آنها را با هم. وجود دارد مطلقا هیچ راه من ترک مورد علاقه من, فلوریدا, واردات, فروشگاه, Midnight Sun, بدون آنها. آنها دست از بالی هستند و چنین علاوه بر این به من فضا. آنها در حال استفاده روزانه خیلی فراتر از زیبایی و فرم سودمند است.

بهترین توصیه: چگونه خانه خود را در جریان خواهد بود که چگونه شما را در جریان... ضربان قلب. تبدیل فضا از طریق کریستال و تازه ساخته شده اکسیژن از گیاهان بلیط!

رویای منابع: I love مرمت سخت افزار و شهروندان و در عین حال از خرید هر چیزی از وجود دارد... اوه اما من خواهد شد!

رنگ و رنگ
(همه رنگ از Home Depot)
Behr نیمه براق — افراطی زرد
Behr نیمه براق — منطقه ساخت و ساز نارنجی
Behr نیمه براق — پیک نیک پارک سبز
Behr نیمه براق — چراغ آبی
Behr نیمه براق — چاکرا بنفش
چند رنگی نقاشی دست و N'debele دیواری — سفارش فلوریدا آب داخلی

ورود
چوب ماهون چوب مبل — بازار جهانی
عتیقه بیضی ایستاده آینه — Thrifted
Balian بامبو و نارگیل چوب کمد — Midnight Sun
فهرست ساری — eBay
برنج عتیقه لامپ تزئینی, لامپ قرمز سایه — Thrifted
Ejagham (Ekoi) ارایش مو آفریقایی — نیجریه
دیگر انواع ماسک های آفریقایی — African Art Street نمایشگاه ها در شهرهای مختلف

اتاق خواب
جعبه های چوبی کنار جدول — صفحه اصلی انبار
گل قلع سینی — Thrifted
گلدان — West Elm
هندی Kantha, پرتاب بالش را پوشش می دهد — بی
Serape پتو — El Paso, طرح
توس چوب پرده های چوبی دست ساز با فلوریدا آب داخلی
چوبی حک شده تقسیم کننده اتاق — جهان بازار
ترکه یا چوب کوتاه لامپ آویز — یافت در پیاده رو
بوبو پروانه ماسک — بورکینافاسو آفریقا

تلویزیون/اتاق مدیتیشن و کتابخانه
هندی دوزی هنر دیواری — eBay
طراحی روی پارچه نقاشی — آفریقا-واردات
هندی Kantha, پتو و بالش پرتاب را پوشش می دهد — بی
قرمز قفسه کتاب — Walmart
بودا مجسمه نیم تنه — Midnight Sun
خورشید نیمه شب — نیمه شب خورشیدtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن