20 از زیبا ترین آبی حمام که تا کنون دیده ایم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.احساس آبی

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

احساس آبی ؟ بنابراین ما—اما در بهترین راه ممکن است! ما majorly به حفر رنگ آبی این روزها, و چه مکانی بهتر به ترکیب آن از در حمام ؟ هیچ آبی, حمام نیست یک نام تجاری مفهوم جدید, اما آنها می توانند نادیده گرفته شده در یک دوره متمرکز بر خنثی و مینیمالیسم. و واقعا وجود دارد بسیاری از دلایل به آنها را دوست دارم!

صلح آمیز بلوز را حفظ خواهد کرد شما احساس آرامش و جمع آوری به عنوان شما را معمول صبح و پس از آن باد را با یک شب ، و جسورانه سایه های آبی می تواند انرژی شما را. یکی از بزرگترین چیزهایی که در مورد استفاده از رنگ آبی در حمام و سرویس بهداشتی است که آن را به آسانی می توان در فرم از کاشی های متحرک تصویر زمینه لوازم جانبی و یا ساده رنگ است. این که آیا شما به دنبال یک پروژه نوسازی و یا فقط می خواهم به وصله پینه کردن کمی از فضای خود را در یک بعد از ظهر گزینه های بی پایان هستند وقتی که می آید به ایجاد یک حمام آبی.

بهترین از همه, آبی, گوهر از آنجا که بسیاری از رویایی سایه که از آن به را انتخاب کنید. رنگ دیوار حمام آبی به بیرون کشیدن یک beachy احساس جفت پررنگ کبالت با برنج لهجه برای یک نگاه مدرن را انتخاب کنید و یا یک مودی رنگ برای ایجاد درام. احساس الهام گرفته است ؟ قبل از اینکه شما شروع به کار با یک پروژه خود را به یک نگاه در این 20 آبی زیبا حمام زیر.

1. برای انتخاب یک رنگ آبی تیره رنگ دیوار برای درام

حمام در این لندن ویژگی های اصلی آبی عمیق دیوار که نگاه خیره کننده با زوج اواسط قرن سبک مدرن غرور و مدرن آبی کاشی های کف. جایگزین استاندارد وسایل مانند آینه و قفسه حوله با در روند جایگزین خواهد شد و همچنین کمک به بالا بردن یک فضا در دقیقه.

2. در آغوش, قدیمی, آبی کاشی با رنگ های مکمل و الگوهای

فهرست کاشی لازم نیست که یک مورخ ناراحتی. خود را جشن می گیرند جذابیت و جفت آنها را با پررنگ wallpaper مرز به عنوان دیده می شود در این خانه لا بالاتر. سرگرم کننده florals رسم چشم به سمت بالا ساخت کاشی های آبی احساس عمدی و آبی بچه وان حمام نگاه سرد!

3. برای آبی و سفید اگر شما می خواهید کلاسیک و زیبا رنگ دسته کوچک موسیقی جاز

چه کسی دوست ندارد خوب آبی و سفید چاپ کنید ؟ نگه داشتن آن را زیبا و کلاسیک توسط امید بستن برای تصویر زمینه و یا کاشی در این طرح به عنوان نشان داده شده در این فلوریدا کلبه. سپس اتاق را برای آبی های اضافی لهجه مانند bathmat و حوله.

4. لنگر یک فضا با رنگ آبی کاشی کف

کاشی های آبی در این استرالیا اجاره اضافه کردن فتنه به این سیاه و سفید در فضا و کمک به بخش خارج از وان به عنوان خود را در فضای درون حمام. جایزه: عمیق آبی رنگ پنهان کردن لکه ها در یک ضربه محکم و ناگهانی!

5. رنگ خود را از عناصر معماری آبی خود را به منظور ارتقاء حمام جزئیات

به دنبال برای به روز رسانی غرور خود را? رنگ آن آبی! شاد سایه کمک خواهد کرد که این قطعه ایستادگی کردن به عنوان نمونه در این لندن به خانه. این wainscotting و پنجره تر و تمیز در بالا نیز به رنگ آبی برای مدرن کردن فضا. به علاوه رنگ را فراهم می کند خوب مقابل به صورتی وان.

6. انتخاب یک آبی با بسیاری از رنگ سبز در آن برای گرمسیری پرنیان

تقریبا-با سایه سبز در این اسکاتلند خانه به ما می دهد همه از جزیره vibes. زوج با گیاهان, آن را می سازد حتی کوچکترین حمام احساس مانند یک واحه. هر چند اگر شما یک پنجره به فضای شما می خواهید به انتخاب کردن برای faux سبز ،

7. در آغوش آبی دریایی رنگ با یک رنگ به عنوان عمیق به عنوان اقیانوس

موضوع دریایی است که یک انتخاب محبوب برای حمام و فوق العاده مناسب برای این مین کلبه. آبی و سفید با هم کار می کنند یک بار دیگر برای ایجاد یک فضای که به نظر می رسد کلاسیک و در عین حال تازه.

8. انتخاب یک barely0-وجود رنگ آبی برای تسکین کاشی لهجه

یک رنگ آبی اضافه خواهد شد آبگرم مانند لمس برای شما آماده ایستگاه. مدرن طلا روشنایی را نگه می دارد این Philadelphia خانه به دنبال معاصر و ترد.

9. معرفی آبگرم-مانند فضای آرامش بخش با یک نرم آبی خاکستری با undertones

خاکستری-آبی نیز تسکین دهنده رنگ انتخاب و استفاده می شود در طول یک حمام و یا فقط به بخش کردن یک فضا مثل این یکی. این ماهی کاشی ها همراهی کنند.

10. انتخاب کردن برای یک, ساده, جامد آبی رنگ دیوار برای پررنگ و آسان نگاه

هیچ مشکلی با نگه داشتن چیزهای خوب و ساده بود و در این چارلستون خانه. رنگ تمام چهار دیوار و یا ایجاد یک لهجه انتخاب با شما است!

11. ترکیب های مختلف رنگ آبی برای یک نگاه سرگرم کننده

همه رفتن و ترکیب به عنوان بسیاری از فام های مختلف از رنگ آبی به عنوان شما می خواهم! این انگلستان, حمام, ویژگی های سرگرم کننده میز دم دستی (که باعث می شود مناسب سازی گیاه برای حوله و فوق العاده محصولات) کامل با whimsically نقاشی زیر شلواری.

12. رفتن برای یک سایه پر جنب و جوش برای پر انرژی, سرگرم کننده فضا

یک رنگ فیروزه ای سایه موظف است برای هر کسی لبخند را. این یک انتخاب عالی برای یک نوجوان در فضا و شما می توانید تن از سرگرم کننده با لهجه قطعه به عنوان دیده می شود در این اوکلند آپارتمان. داغ و صورتی و سبز لیمویی و حتی نارنجی را به خوبی مکمل رنگ.

13. ترکیب آبی و زرد برای نشان می دهد توقف بیانیه

آبی و زرد هستند در سراسر از یکدیگر بر روی چرخ رنگ ساخت آنها را پررنگ ترکیبی از رنگ است که عملا ارتعاش انرژی در حمام خود را. این دریای مدیترانه الهام گرفته از خانه, حمام, در نیویورک است که یک درپوش نشان می دهد.

14. انتخاب کردن برای براق براق مدرن احساس

لاک الکل آن را! این کالیفرنیا خانه مدرن با یک پیچ و تاب و رنگارنگ. فقط به خاطر اینکه شما ترجیح می دهم به نگه داشتن فضای خود را حداقل به این معنا نیست شما باید برای هدایت به دور از رنگ ها در کامپیوتر است. حق بافت و رنگ اجازه می دهد مورد علاقه خود را آبی گنجانیده شده یکپارچه.

15. ترکیب رنگ آبی در لکه های تعجب آور

رنگ داخل کابینت آبی و یا اضافه کردن برخی از رنگ به تر و تمیز برای تعجب دلپذیر است. این تاکتیک این است یک راه عالی برای ترکیب رنگ های مورد علاقه در حالی که هنوز در حال ظریف, به عنوان نشان داده شده توسط این کالیفرنیا ،

16. افزایش موجود از حمام آبی رنگ با لوازم جانبی مطابق

اگر شما در یک فضای موقت و یا در بودجه تنگ است, شما ممکن است بخواهید به تمرکز بر روی لوازم جانبی و نه در یک گسترده تر پروژه. حوله و کوزه که متناظر با موجود خود را کاشی های آبی اضافه خواهد شد اضافی دلربایی در یک لحظه به عنوان دیده می شود در این خانه در هلند.

17. لذت با لمس کبالت آبی

ما نمی بینیم بیش از حد آبی روشن, حمام, سخت افزار, اما, این کبالت سینک مطمئن شوید که توجه ما! اگر شما خود را جای چرا گرفتن برخی از رنگ و تکرار راه اندازی دیده می شود در این Brooklyn خانه ؟

18. فراموش نیم دیوار آبی به صورت یک بیانیه قوی

گاهی اوقات کمتر است واقعا بیشتر عنوان کرد کاشی در این فیلم. لمس آبی باعث می شود تأثیر عمده ای است و هزینه ای کمتر نسبت به پوشش تمام دیوار.

19. انتخاب یک مشغول blue wallpaper, الگوی نیرو فضا

اضافه کردن زندگی به حمام خود را در قالب blue wallpaper—چقدر سرد است این otomi چاپ کنید ؟ این قلعه به ارزش خانه به ما نشان می دهد چگونه آن را انجام داده!

20. مخلوط های مختلف الگو بلوز به صورت یک لایه نگاه

الگوی اختلاط است که هنوز هم محبوب ترند وقتی که می آید به لباس و دکور خانه. حمام در لندن این تخت پر است از چاپ شامل سایه های مختلف رنگ آبی که با هم روابط طرح های مختلف.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im