این $18 IKEA مورد راز من به یک سازمان حمام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من پیدا س

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من پیدا سازماندهی می شود بسیار آرام و به طور کلی من تا پایان مجددا از چیزهایی که من احساس بی قرار است. بنابراین جای تعجب نیست که صرف زمان زیادی در خانه در این روز الهام بخش من برای ایجاد انواع تغییرات در اطراف آپارتمان از جمله در حمام. من پنجه من در کابینه پزشکی در اوایل فراق راه با لوسیون ها و معجون سازی که من با استفاده از آن اطمینان برو به محصولات تا به حال یک نقطه نخست در جلو و مرکز. اما زمانی که آن را آمد به سازماندهی کوچکتر آرایشی و بهداشتی و لوازم آرایش من فقط آمد تا با یک راه حل ذخیره سازی است که من واقعا دوست دارم—و خبر خوب این است که آن را فوق العاده آسان و مقرون به صرفه به تکرار اگر شما در حال جستجو برای یک راه برای مقابله با مسائل خود را.

در حالی که من روز به روز آرایشی در کیف لوازم آرایشی و بهداشتی است که من به طور معمول پرتاب در کار من کیسه من هنوز چند آیتم های اضافی مانند اضافی لوله ریمل و shimmery پالت برای شب های که نیاز به یک خانه. بسیاری از مردم انتخاب کردن برای نمایش آرایش بنفش در سطل یا دیگر پاک سازی سیستم است که آن را آسان برای دیدن آنچه که شما داشته باشد. اما من ترجیح می دهم بیشتر بصری ساده نگاه کنید. من همیشه در این راه بوده است اما پس از آپارتمان من فقط یک حمام پیدا کنم این خصوص کلید. هر کس که با استفاده از حمام (در آینده است) نیازی به دیدن من embarrassingly مجموعه بزرگ از برجستهنگار—برخی از چیزهایی که بهترین سمت چپ یک رمز و راز!

وارد IKEA. در حالی که قرار دادن سفارش آنلاین من scooped تا این سه نفر جدید از بافته جعبه فقط برای $17.99. من نمی دانم که دقیقا چگونه من که قرار بود به استفاده از KVARNVIK جعبه اما قیمت مناسب, بنابراین من می دانستم که من می خواهم فکر می کنم از چیزی. چند روز بعد در حالی که خیره در حمام من ساخته شده است در قفسه من فکر راه حل: من می خواهم به سادگی پشته دو کوچکتر سطل در بالای هر یک از دیگر و نگه داشتن من فوق العاده لوازم آرایشی در داخل. قفسه هنوز هم نگاه خوب و مرتب اما همه چیز من نیاز خواهد بود در بازوی خود برسد.

بالا بن در حال حاضر دارای اضافی لب glosses و یکی در پایین پالت highlighters و مانند آن. بزرگترین bin بیش از حد بزرگ بود برای این قفسه اما آن نشسته در سالن گنجه و من از آن استفاده می شود به خانه شمع اضافی.

بخش مورد علاقه من در مورد این راه حل این است که IKEA ظروف نگاه بسیار شیک تر از میانگین جعبه ذخیره سازی و حتی یک نقطه چاپ در داخل خود را بیش از حد. با خود بافته مقاله خارجی که شبیه به یک بژ grasscloth آنها یک صلیب بین boho و grandmillennial سبک که باعث می شود آنها را طراحی آفتاب پرست. من قادر خواهید بود به استفاده از این جعبه در مقدار زیادی از اتاق را برای سال آمده است. بهتر است آنها فوق العاده عملی برای حمام در حال حاضر. بر خلاف see-through سازی قطعات من لازم نیست به نگرانی در مورد قرار دادن همه چیز را به این جعبه کاملا—من فقط می توانید همه چیز در, درب ظرف را ببندید و حرکت کنید. چگونه است که برای یک تنبل سازی هک?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب