این زیر لیوانی جشن شدت Misheard Lyrics

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن استفاده می شود اتفاق می افتد در اغلب موارد قبل از ما تا به حال دسترسی به اینترنت اما حتی در حال حاضر زمانی که ما می تواند به سرعت نگاه کنید هر چیزی را بر روی تلفن های ما با ما می توانید بشنوید اشتباه متن ترانه برای آهنگ و آنها را سوخته در مغز ما برای همیشه لطفا برای. برای کسانی که همیشه به نظر می رسد که این شعر به شدت اشتباه مجموعه ای از زیر لیوانی از کالاهای غیر معمول است که در اینجا به شما نشان می دهد شما به تنهایی نیست.

اشتباه از آلبوم زیر لیوانی جشن پدیده mondegreen. مجموعه ای از شش شامل کسانی که شعر کلاسیک “we found love در soapless محل” و “رویاهای شیرین ساخته شده از پنیر / من که هستم که مخالف؟”.

این که آیا شما آنها را به یک موسیقی دوست, دوست, صرفه جویی در آنها را برای آینده تبادل فیل سفید و یا نگه داشتن آنها را برای خودتان آنها مطمئن شوید که به جرقه پرشور در بحث (“شما معنی بیتلز نیست آواز” من می خواهم به نگه داشتن خود ژامبون’?”). ساخته شده از چوب پنبه جاذب آنها عملی بیش از حد.

لیوانی ایجاد شد در Austin, تگزاس توسط حوا Trester-ویلسون و کریستن فون میندن که او نیز خود را به فروش چوب پنبه, چوب و کاغذ کالا از مغازه خود روشن پرتو کالا.

نیز وجود دارد یک نوار مخلوط نسخه ای که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید شش مورد علاقه خود را اشتباه شعر از سراسر مختلف مجموعه و یک برنامه ریزی اصلی شعر تنظیم شده است. (هر دو از این گزینه ها در حال حاضر به دو هفته زمان منجر شود.)

اتمام اشتباه از آلبوم زیر لیوانی در غیر معمول کالا اینجا و فهرست همه روشن پرتو کالا’ بسیاری از نسخه های مختلف در اینجا. هر مجموعه ای هزینه $25 به جز دو نسخه های سفارشی که هزینه $32.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de